Ідеї для гаража: поворотна майданчик для автомобілів

Багато сімей мають кілька автомобілів, і при цьому відчувають складності з місцем для паркування. Занадто маленький гараж або дорога некомфортна для заїзду двох автомобілів. Іноді навіть при наявності одного авто площа гаража і виїзду з двору не дозволяє комфортно розвернутися і виїхати на проїжджу частину. Поворотна автомобільна майданчик в гаражі або на під’їзній дорозі допоможе вирішити проблему виїзду з двору.

Идеи для гаража: поворотная площадка для автомобилей

Дизайн поворотною майданчики в будинку за проектом Гаррісона Варна Джерело pinterest.com.mx

Розроблена, щоб дати більше свободи при парковці машини і полегшити виїзд з двору, вертушка для автомобіля стане корисним рішенням при обмеженому просторі в гаражі або на під’їзній доріжці.

Идеи для гаража: поворотная площадка для автомобилей

Водій зможе покинути двір без складних маневрів, і великих витрат часу. Поворотний майданчик 505 від Woehr Джерело pinterest.com

На нашому сайті Ви можете ознайомитися з найпопулярнішими проектами гаражів, альтанок та інших малих форм – від будівельних компаній, представлених на виставці будинків «Малоповерхова Країна».

«Вертушки» випускаються в різних розмірах і підібрати потрібну можна в залежності від ваших потреб. Це може бути невелика компактна конструкція для невеликого простору і маленького авто, або навпаки досить велика, щоб за її допомогою можна було розміститися на масивному автомобілі і без перешкод виїжджати з двору.

Идеи для гаража: поворотная площадка для автомобилей

Тепер не потрібно виїжджати з двору заднім ходом, побоюючись врізатися в яку-небудь перешкоду. Домашній автомобільний разворотник від SPIN-IT Джерело davincilifestyle.com

При наявності декількох автомобілів і вузького простору у дворі для їхнього заїзду, виїзду та розвороту, «вертушка» також допоможе вирішити проблему. Паркуєте перший автомобіль, повертаєте майданчик, виробляєте паркування другого авто. При виїзді відбуваються ті ж маніпуляції в залежності від того кому потрібно першому виїхати.

Идеи для гаража: поворотная площадка для автомобилей

Поворотний майданчик розроблена архітектором для будинку в Мельбурні, Австралія Джерело pinterest.com

На нашому сайті Ви можете ознайомитися з найбільш популярними в Підмосков’ї ділянками для будівництва заміського будинку. У фільтрах можна виставити бажаний напрям, наявність газу, води, електрики та інших комунікацій.

Автомобільні « вертушки» можуть бути створені відповідно основної площадки двору, бути контрастними або відповідати вашому будинку.

Идеи для гаража: поворотная площадка для автомобилей

«Вертушка» відповідна основного покриття двору не буде кидатися в очі. Домашня автомобільна поворотний майданчик від SPIN-IT Джерело pinterest.com

При бажанні можна використовувати і зовсім відмінні матеріали від основного покриття дороги, щоб вони навпаки виділялися і доповнювали ділянку.

Идеи для гаража: поворотная площадка для автомобилей

Покриттям для майданчика можуть служити дошки, як на поворотній парковці з Spacepark Джерело spacepark.com.au

Це може бути цікаво! У статті за наступним посиланням читайте про красивий прохід між верхівками дерев Kirstenbosch Centenary: торжество природної краси.

Оцінок 0