Ідеальний відпочинок для всього тіла, так само грамотно вибраний матрас – поради покупцям

 
 Идеальный отдых всего тела, равно грамотно выбранный матрас – советы покупателям

Наш вік дуже динамічний. Все розвивається, людина деколи насилу встигає орієнтуватися у трудових буднях. Нерідко це призводить до проблем зі здоров’ям — психологічним і фізичним. Все змінюється, коли ми повертаємося додому. Адже тільки тут можна розслабитися, знайти потрібний баланс. Звичайно, сон відіграє в нашому відновлення колосальну роль, і він просто зобов’язаний бути якісним. І це залежить від матраца. Давайте поговоримо про його виборі.

На замітку!

А ви знали, що матраци існують з глибокої давнини. За однією з версій, першими їх придумали араби, і слово означало не що інше, як кидати.

Важливість правильного сну

Минув час незручних диванів-книжок радянських квартирах, на яких спало більшість людей. Зараз час комфорту та технологій. Не тільки ліжка стали ідеальними, але і матраци. Саме вони відповідають за наше здоров’я. Адже ви повинні розуміти, що хребет – це основа тіла, йому повинно бути не просто зручно, але й корисно спати на тому чи іншому матраці.

Між іншим, жорсткість для різних категорій людей відрізняється. Біль у спині — це не просто дискомфорт, це і моральне виснаження від того, що ви не можете вести повноцінний спосіб життя. Крім того, від нашого стану найчастіше залежний не тільки ми, але і сім’я. Тому давайте дізнаємося, кому, який необхідний матрац, і купимо його при першій можливості.

Різновиди матраців

М’який

Для більшості вони самі комфортні і ідеальні, що не дивно. Тіло мінімально здавлюється, всі системи працюють легко. Ви немов на хмарі. Але не поспішайте з вибором. М’який матрац підходить наступним людям:

 • літнім;
 • особам з невеликою вагою, щоб допомагати хребту;
 • майбутнім мамам;
 • людям із хворобами судин, артритами, артрозами.

Матраци представлені на сайті mebel-marktspb.ru зараз можуть бути виконані з різних матеріалів, маючи індивідуальні розміри.

Середньо-м’які

Їх можна назвати універсальними, оскільки вікова категорія людей вельми обширна. Підходять і для молоді, і для середнього віку, вага може бути звичайний. Такий матрац дасть дуже комфортний сон, хребет буде в кращому для нього положенні. Середньо-м’які матраци можуть вільно купувати такі люди:

 • працюють переважно сидячи;
 • малоактивні і неспортивні;
 • не мають особливих проблем з хребтом і вагою.

Матраци можуть також мати пружини або бути без них, виготовлені з латексу, кокоса.

Важливо!

Хороший виробник завжди надасть клієнтові можливість полежати 15-20 хвилин на продукції. Тільки так можна зробити грамотний вибір з користю для спини.

Середньої жорсткості

Хороші матраци для того, щоб спина і хребці приймали правильне положення, відпочивали, при цьому також були розслаблені і м’язи. Популярні і затребувані моделі. Підходять для широкої категорії людей. А саме:

 • молоді, щоб спина з ранніх років не боліла;
 • середнього віку людям з нормальною масою тіла;
 • тим, хто має проблеми з хребтом, а саме з грудним відділом;
 • любить спати на спині.

За матеріалом — це широкий вибір. Матраци грамотно поєднують в собі тверде наповнення і еластичне, мають ефект запам’ятовування.

Жорсткі та дуже жорсткі

Ці матраци краще всього підходять тим, хто має різні проблеми з хребтом, при цьому вагова категорія обширна. Такі матраци спрямовані саме на те, що відпочинок на них дозволяє випрямляти хребці. Жорсткі моделі показані дітям і підліткам для правильної постави, дуже жорсткі — навіть немовлятам, для яких перші місяці і роки життя колосально важливі. При цьому такі матраци ніколи не будуть мати пружини в конструкції. Виготовляються найчастіше з кокосової койри.

Пам’ятайте, що купити красиву ліжко – це не значить отримати комфортний і здоровий сон. Головне, вибрати якісний матрац.

Свіжі матеріали:

 • Скинали перетворює інтер’єр кухні на 100 %
 • Ідеальні мийки з штучного каменю
 • Алюмінієві профілі під світлодіодну стрічку: різновиди та особливості
 • Як вибрати генератор для дому
 • Правила вибору плитки для кухні