10 крутих ідей для сауни

Домашній затишок і тепло — ось, що всі однаково цінують на відпочинку як в місті, так і за його межами. Та що вже там «тепло»! Багато люблять і цінують корисні властивості лазні і сауни, відомі людям не з чуток. Стрункі ряди любителів піддати парку нітрохи не порідшали і донині. Дуже часто лазні зводяться безпосередньо на дачних ділянках, що, погодьтеся, зручно і корисно для здоров’я. До речі, якщо говорити про заміських будинках, то госпспоруда, якою, по суті, і є лазня-сауна-парилка, може бути облаштована і всередині самого будинку. Для натхнення ми пропонуємо вам поглянути на 10 відмінних прикладів дизайнів внутрішньобудинкових саун і лазень! Виглядає просто чудово, правда?

Сауна в домашньому спортзалі

Похід в «тренажерку» як не можна краще поєднується з півгодини сауни закінчення. Відмінний варіант!

10 крутых идей для сауны

Джерело houzz.es

Сауна в класичному «дачному» стилі

Баня на дачі в селі — пам’ять з дитинства, мабуть, не тільки для нас. Злегка оброблене структуроване дерево і набирає популярність матеріал — вальхромат. Так і тягне зайти всередину і розслабитися!

10 крутых идей для сауны

Джерело houzz.com

Сучасна сауна з душем

Чудова ідея для сауни, власники якої відвідують її регулярно і належать до слова «паритися» з належною пошаною і знанням справи. Тут вам і погрітися, і освіжитися — все як годиться!

10 крутых идей для сауны

Джерело mebel-go.ru

Сауна у ванній кімнаті

Господарям просторих заміських володінь з великою ванною кімнатою може сподобатися варіант, коли не дуже великих розмірів сауна (можливо, інфрачервона) відмінно вписується в її інтер’єр. Оцініть самі!

10 крутых идей для сауны

Джерело stroi-innovatsii.ru

Сауна-тайник

Цікаве рішення — заховати парилку за потайними дверима, прихованої в інтер’єрі ванної кімнати в дачному будинку. У будь-який момент можна непомітно від всіх і із задоволенням для себе провести трохи часу на самоті.

10 крутых идей для сауны

Джерело houzz.com

Паркінг по сусідству з душем

Якщо ви плануєте зробити в заміському будинку душову, то подумайте і про маленьку сауні поруч з нею. І красиво, і функціонально!

10 крутых идей для сауны

Джерело nikolomatutina.me

Сауна із спа

Чимало серед нас, зокрема, ми говоримо про прекрасній половині жителів нашої планети, прихильників відпочити без особливих зусиль і навантажень. Наприклад, поніжитись у спа. Вітаємо! Цілком здійсненна ідея в східному стилі для вашої дачі або заміського будинку.

10 крутых идей для сауны

Джерело houzz.es

Сауна класу «люкс»

Напевно сподобається тим, хто будівництво своєї дачної резиденції підходить грунтовно і закладає солідний бюджет на всі без винятку. Сучасний і продуманий дизайн інтер’єру, який так затишно і невимушено вписується маленька сауна. Відпочинок для особливих панів!

10 крутых идей для сауны

Джерело houzz.com

Економ-варіант

«Економ» в даному випадку зовсім не означає «поганий». Навпаки, тут, швидше, на думку спадає відома російська прислів’я: у тісноті, та не в образі. Якщо вам важливий кожен сантиметр, або вам не подобаються великі внутрішні простору, погляньте на цей проект! Стильно, модно, сучасно. До речі, японцям б така саунка маленькою, а вже тим більш тісною, не здалася, ми впевнені!

10 крутых идей для сауны

Джерело houzz.se

Сауна-пристрой

Чому б не обзавестися сауною, навіть якщо ваш будинок вже побудований, а затівати серйозний ремонт всередині якось не з руки? Не біда! Можна зробити пристрой. А якщо вже робити, то з віконцями у зовнішній світ — дуже затишно!

10 крутых идей для сауны

Джерело pinterest.com

А у вашому заміському будинку вже є сауна? Наступного разу поговоримо про саунах типу «джакузі», які можна встановлювати прямо на відкритому повітрі! Підписуйтесь, щоб дізнатися більше цікавих рішень для вашої дачі та будинки!

Оцінок 0