5 причин переїхати за місто

Заміський будинок поступово переходить з розряду тимчасового житла в клас постійного. Особливо ця тенденція стала помітна у останній час. А раз люди вибирають такий спосіб життя, отже, у нього є свої переваги. Давайте розглянемо їх детальніше.

1. Вигідне рішення квартирного питання

Кожен, хто читав роман Михайла Булгакова «Майстер і Маргарита» знає, що квартирне питання зіпсувало москвичів. Можливо, в цьому твердженні є частка правди, але вирішити проблему з житлом в столиці дійсно важко. Навіть у віддаленому від центру районі столичний квадратний метр коштує більше 100 тисяч рублів. А велику квартиру за такі гроші не купиш. При такому рівні цін житлове питання вирішити надзвичайно складно. Девелопери, наприклад, скоротили площі квартир і пропонують купувати студії від 18 до 24 кв. метрів або однокімнатні квартири площею близько 30 кв. метрів. Але яке ж це поліпшення житлових умов? Як жити родині, особливо з дітьми на такій площі?

Багато хто саме переїжджаючи за місто, вирішують своє квартирне питання і, нарешті, знаходять житлову площу достатнього розміру. Безумовно, для цього зовсім не обов’язково купувати будинок, можна переїхати в один з підмосковних багатоповерхівок, які також досить доступні за ціною. Але життя у власному заміському будинку має й інші переваги.

2. І повітря чистіше, і трава зеленіша

Заміська життя в селищі — це кращі екологічні умови, ніж у мегаполісі. А для багатьох це дійсно має велике значення. Багато проблем зі здоров’ям вирішуються з переїздом за місто, де рівень загазованості та шумового забруднення нижче, а можливостей побути на відкритому повітрі — більше.

5 причин переехать загород
Забруднене повітря — одна з причин вибрати заміську життя
Джерело ru.streamforce.io

3. Заміський комфорт

Заміський спосіб життя комфортніше для людини. Життя у висотних багатоквартирних будинках протиприродна. Навіть якщо організація простору в таких комплексах продумана, людина все одно буде відчувати там дискомфорт, відчувати себе замкненим у кам’яних джунглях. Чим вище щільність населення в мікрорайоні, тим більш дратівливою і депрессивнее його жителі. За містом ж щільність населення набагато нижче, і людина відчуває себе набагато краще. Позитивний вплив надає і той факт, що тут завжди видно небо, сонце і навіть лінія горизонту, а це несвідомо сприймається нами і впливає на самопочуття і настрій.

4. Розгорнути життя на 180 градусів

Заміський будинок поступово змінює весь спосіб життя і робить людину щасливою. Кожен стає ближче до природи, вчиться її розуміти і отримує задоволення від самих простих речей. Люди, що живуть за містом, бачать, як розпускаються бруньки! Міські жителі, найчастіше помічають листя на деревах вже розміром з дитячу долоню.

Проживаючи в заміському будинку, діти проводять багато часу на вулиці і природно розвиваються на природі. Їм не потрібні такі навчальні гуртки, де їх навчають пересипати крупу зі склянки в склянку і розповідають, як ростуть квіти або виглядає корова. Вони знають це без додаткових, іноді навіть дорогих, занять.

І вихідні всієї родини будуть проходити зовсім інакше, ніж у місті. Ви, швидше за все, не будете проводити суботу і неділю в ТЦ або ТРЦ, а приймете гостей або підете в ліс за грибами. А може бути, з задоволенням зберете врожай яблук. Безумовно, це незвичні радості з точки зору міського жителя, але це об’єднує сім’ю і дарує спільні спогади.

5. Дружба будинками

5 причин переехать загород
Звуки перфоратора і галасливі розбирання та бенкети сусідів рідко кого роблять щасливими
Джерело ameblo.jp

Життя у власному будинку позбавляє вас «задоволення» мати сусідів в безпосередній близькості від себе. Вас ніхто не розбудить о сьомій ранку в суботу звуком перфоратора, ніхто не затопить, і ви будете надані самі собі. У цієї медалі не буде і зворотного боку: ваші діти не будуть заважати сусідам, а ви зможете слухати музику без навушників і нікого не потурбувати. І затопити нікого не зможете. Не думайте, що вам буде нудно. Навпаки, життя на деякому видаленні від сусідів дозволяє краще до них ставитися, просто ходити в гості і насолоджуватися товариством один одного.

Отже, це лише п’ять переваг заміського життя. Кожен з вас зможе додати в цей список свої плюси. У будь-якому випадку переїзд за місто — це початок нового життя. Як відзначають багато, зважилися на цей крок, — це початок життя зі своєю родиною, а не виживання в джунглях, коли кожен сам за себе.

5 причин переехать загород
Життя в заміському будинку значно зміниться на краще
Джерело saver.cloud

З цього, виїхати за місто або за місто — як правильно і яке рішення прийняти, вирішувати звичайно вам.

Оцінок 0