Алюмінієвий профіль для світлодіодних стрічок: огляд виробу та особливості установки

 
 Алюминиевый профиль для светодиодных лент: обзор изделия и особенности установки

У багатьох сучасних житлових приміщеннях використовується підсвічування з світлодіодних ламп. Найчастіше використовуються стрічки, що складаються і декількох секцій світлодіодів. Така проста конструкція здатна забезпечити якісне освітлення кімнати. Використання кольорових світлодіодів дозволяє створювати по-справжньому незвичайні візуальні ефекти. Для кріплення стрічок світлодіодів використовується спеціалізований алюмінієвий профіль. У результаті виходить якісна і недорога підсвічування приміщення.

Особливості світлодіодного підсвічування

Алюмінієвий профіль для світлодіодних стрічок був створений спеціально для реалізації конструкцій внутрішнього застосування. Найчастіше їх використовують з метою підсвічування ключових елементів інтер’єру. За допомогою світлодіодних стрічок відбувається підсвічування таких елементів кімнати, як:

 • різноманітні елементи стельових конструкцій, особливо це характерно для стель ярусного типу;
 • книжкові полиці і скляні елементи фурнітури;
 • телевізори та монітори ПК;
 • ніші в стінах приміщення.

Алюмінієвий профіль представлений на сайті lprof.com, який створений спеціально для кріплення стрічок led, дозволяє забезпечити вузьконаправлене освітлення в приміщенні.

Головні особливості профілю

Профіль для стрічок світлодіодів вважається вузькоспеціалізованим кріпильним пристосуванням, яке використовується спеціально для спрощення процедури монтажу світлодіодних конструкцій. Ще одним важливим призначенням даного елемента є відведення тепла від ламп, які по мірі роботи поступово нагріваються. Алюмінієвий профіль часто також називають світлодіодним коробом. Така конструкція може використовуватися для кріплення, як багатобарвних, так і монохромних виробів.

Варто відзначити, що в комплекті з алюмінієвим профілем може використовуватись спеціалізований розсіювач світла, який може бути як матовим, так і прозорого типу.

Алюмінієвий профіль може мати найрізноманітнішу форму, яка підбирається під особливості місця установки. Частіше всього використовуються конструкції накладного, кутового, вбудованого або врізного типу. Інші види виробу використовуються набагато рідше.

Є профілі для кріплення світлодіодних стрічок, які виготовляються з пластику. Тим не менш, для такого матеріалу характерна низька теплопровідність. Ще один недолік пластика – низька міцність. Використання алюмінієвих конструкцій є оптимальним варіантом з точки зору поєднання ціни і міцності.

Монтажні роботи

Чіткого алгоритму, за яким здійснюється монтаж конструкції, немає. Послідовність дій залежить від типу конструкції і місця установки. Тим не менш, є ряд нюансів, які характерні для будь-якої ситуації:

 • використовувати короб без додаткових елементів для відводу тепла можна для ламп, потужність яких не перевищує 3 Ват, в такому випадку алюміній допоможе відвести зайве тепло;
 • стрічки найчастіше кріпляться в розпір, тим не менш, в деяких конструкціях може знадобитися використання клею або скотча;
 • найлегше здійснити монтаж стрічки шириною до 1 див., профіль для подібних стрічок оснащується спеціальними заглушками, які дозволяють встановити виріб без використання додаткових держателів, сам монтаж конструкції здійснюється за допомогою шурупів, скотчу або клею.

Конструкції складної форми встановлюються за допомогою спеціальних кріпильних пристосувань, а також прикрашаються декоративними заглушками. Використання світлодіодних стрічок вважається найпростішим способом створення додаткового підсвічування в приміщенні.

Свіжі матеріали:

 • Скинали перетворює інтер’єр кухні на 100 %
 • Ідеальні мийки з штучного каменю
 • Алюмінієві профілі під світлодіодну стрічку: різновиди та особливості
 • Як вибрати генератор для дому
 • Правила вибору плитки для кухні