Антивандальний телекомунікаційна шафа: особливості конструкції, різновиди та переваги

 
 Антивандальный телекоммуникационный шкаф: особенности конструкции, разновидности и преимущества

Сучасні антивандальні шафи використовуються для захисту різного телекомунікаційного устаткування. Пристрій шафи повністю виключає несанкціоноване проникнення і пошкодження обладнання. Сьогодні є різні моделі антивандальних шаф для захисту серверів, комутаторів, застосовується устаткування в різних галузях промисловості. У чому переваги обладнання, і як вибрати підходящу модель, далі розглянемо більш докладно.

Різновиди обладнання

Принцип роботи антивандальних шаф у всіх моделях однаковий, розрізняють шафи по способу їх установки, виділяють:

  • Настінні антивандальні шафи.
  • Підлогове обладнання.

Сьогодні є можливість вибрати модель шафи, з урахуванням всіх особливостей обладнання. Настінні шафи мають зручні кріплення, ряд спеціальних отворів для підключення комунікацій, розміщення проводів. Такі шафи використовують для установки невеликої кількості комунікацій.

Підлогові антивандальні шафи оснащені потужними ніжками, такі моделі більш місткі і нерідко використовуються в промисловості, для захисту обладнання від пошкодження.

Область застосування

Найчастіше обладнання встановлюють в громадських місцях, для захисту від злому і пошкодження комунікацій. Антивандальні шафи можна зустріти в під’їздах, на горищах, обладнання широко використовується інтернет провайдерами, комунальними службами.

Корпус шафи виготовляють з металу, шафа оснащений надійними замками, розкрити таке обладнання непросто. Щоб шафа довше зберігав свій зовнішній вигляд і не втрачав міцності під впливом корозії, матеріал обробляють спеціальними антикорозійними речовинами.

Особливості конструкції

Основний матеріал для виробництва антивандальних шаф – сталь. Є різні моделі, що відрізняються своїми розмірами, пристроєм. Шафи можуть бути збірними або цільними, кожна модель оснащена однією або кількома дверцятами.

До замків пред’являються особливі вимоги, кожен має свій секрет, зламати такий шафа практично неможливо. Для забезпечення вентиляції проводки, шафи мають спеціальні отвори, також є введення для з’єднань, підключення обладнання. Шафи надійно захищають обладнання від незаконних проникнень та інших несприятливих впливів, механічних пошкоджень.

Як вибрати антивандальний шафа?

Основна вимога при виборі антивандальних шаф – це висока якість і надійність обладнання. Фахівці рекомендують звертати увагу на матеріали, з яких виготовлений шафа, виробник зобов’язаний надавати необхідні документи, що підтверджують якість виробу.

Важливо враховувати конструктивні особливості шафи, для різного устаткування потрібна своя захист. Вибирають відповідну модель з урахуванням особливостей підключення комунікацій, розташування шафи, його кріплення. Залежно від важливості об’єкта пред’являються різні вимоги до якості замків, є моделі, що відрізняються по ступені захисту.

Якщо обладнання розташовується на вулиці, важливо звернути увагу на пристрій шафи, щоб захистити комунікації від негативного впливу навколишнього середовища. З урахуванням площі приміщення можна вибрати оптимальну модель шафи, яку легко можна буде підключити, і надалі обслуговувати.

Антивандальні шафи представлені на сайті e-server.com.ua допомагають надійно захистити комунікації від злому і пошкоджень. Конструкція обладнання оснащена всім необхідним для розміщення, зберігання, і підключення різних комунікацій.

 

 

Свіжі матеріали:

  • Скинали перетворює інтер’єр кухні на 100 %
  • Ідеальні мийки з штучного каменю
  • Алюмінієві профілі під світлодіодну стрічку: різновиди та особливості
  • Як вибрати генератор для дому
  • Правила вибору плитки для кухні