Бізнес ідея: будівництво будинків на продаж

 
 Бизнес идея: строительство домов на продажу

Якщо підприємець має непоганий стартовий капітал і бажання вкласти кошти у вигідне підприємство, то будівництво будинків на замовлення буде оптимальним вкладенням коштів, яке досить швидко окупиться. Для організації такого бізнесу зовсім не обов’язково бути професійним будівельником, сьогодні з легкістю можна знайти фахівців різного рівня, головне мати бажання і серйозно підійти до організації всієї роботи.

Для початку необхідно визначитися з тим, які види будинків будуватиме компанія, експерти рекомендують зупинити свій вибір на будівництві котеджів, бо вони завжди популярні. Далі розглянемо більш детально що необхідно для організації бізнесу і з чого почати підготовку до роботи.

Складання проекту, вибір ділянки та проведення комунікацій

Починати бізнес з будівництва будинків стоїть з придбання земельної ділянки. До вибору землі варто підходити більш ніж серйозно, бо як продавати будинки в хорошому районі набагато простіше. Купувати землю краще з допомогою професіоналів, які підкажуть оптимальний варіант, зорієнтують у ціновій політиці в даному районі.

Краще купувати землю в районі, де вже є проведені комунікації, це істотно полегшить будівництво і здачу будинку в експлуатацію.

Далі необхідно найняти фахівців для проведення геологічної розвідки, професійні геологи проведуть всі необхідні аналізи грунту, визначать рівень залягання підземних вод. Без дослідження грунту приступати до будівництва не можна.

Як тільки ділянка буде готовий, можна приступати до складання детального проекту майбутнього будинку, в якому будуть враховані всі особливості будівництва. Саму будівництво починають із проведення необхідних комунікацій.

Організація будівництва

Після підготовчих робіт, залишиться лише знайти професійних будівельників, які втілять проект в життя. До підбору професіоналів варто підходити більш ніж серйозно, тому що це імідж компанії.

Користуватися послугами будівельних організацій невигідно, тому як вартість надаваних ними послуг навряд чи окупитися після продажу будинку, краще пошукати бригаду будівельників, які виконають весь обсяг роботи, це буде набагато дешевше.

Можна і самостійно організувати будівництво, якщо є досвід в будівництві, знадобиться кілька помічників, в цьому випадку можна обійтися мінімальними витратами.

Далі необхідно придбати всі необхідні матеріали. Закупівлю краще робити в одного постачальника або безпосередньо на заводі, це дозволить придбати якісні матеріали з хорошими знижками.

Оптимальний час року для будівництва будинків – це весна. За півроку до настання холодів можна побудувати і продати перший котедж, а, отже, виправдати свої витрати.

Складання кошторису

Важливим пунктом організації будівництва будинків є складання кошторису будівництва. Витрати будуть чималими, гроші потрібні як матеріали, так і на оплату праці, купівлю землі, отримання дозволів, кожен з цих пунктів заслуговує пильної уваги.

Окупити вкладені кошти можна лише під постійним контролем грошових вкладень на кожному етапі. Економічна складова – це найважливіший пункт в організації будь-якого бізнесу, тому над складанням кошторису варто попрацювати грунтовно.

Організація бізнесу з будівництва будинків справа витратна, але при правильному підході й обліку вкладені кошти досить швидко окупляться. Необхідно на етапі проектування ретельно продумати всі деталі, щоб надалі все пройшло без проблем.

Свіжі матеріали:

  • Скинали перетворює інтер’єр кухні на 100 %
  • Ідеальні мийки з штучного каменю
  • Алюмінієві профілі під світлодіодну стрічку: різновиди та особливості
  • Як вибрати генератор для дому
  • Правила вибору плитки для кухні