Барбекю з цегли – будуємо самостійно. Просто й швидко

 
 Барбекю из кирпича – строим самостоятельно. Просто и быстро

Самостійна споруда барбекю дозволить вам проводити свята на свіжому повітрі, дегустувати оригінальні, приготовані на вогні, страви і вражати гостей своїм винаходом. Звичайно виготовлення такого пристосування не легка справа для початківця муляра, але якщо слідувати правилам і послідовно їх виконувати, то все можна зробити якісно і швидко.

Дуже важлива підготовка

В першу чергу необхідно скласти креслення. Якщо ви не вмієте будувати, то зробіть начерк від руки, на папері дуже чітко видно яким буде майбутнє спорудження, можна виправити головні і явні помилки. Можна взяти креслення і з всесвітньої мережі, але все – таки для кожної людини є власне уявлення про те, як повинен виглядати і працювати його барбекю з цегли. Універсального креслення не існує, все одно кожен додає щось своє.

Важливо

Необхідно продумати всі дрібниці, наприклад, місце, де будуть знаходитися щипці для перевертання продукту, дрова або вугілля, який зростання людини і на якій відстані йому буде зручно працювати як з вогнем, так і з приготуванням їжі.

Складений ескіз дозволить вам попередньо розрахувати кількість матеріалу, і витрати.

Місце споруди

Існує дуже важливий момент при виборі місця, де буде працювати барбекю. Справа в тому, що приготування страв відбувається на відкритому вогні, значить установлювати її треба подалі від будівель, особливо дерев’яних. Необхідно поруч передбачити ємність з водою і (або) вогнегасник. Однак і занадто далеко від місця, де буде проводитися торжество, теж не слід вибирати. Пам’ятайте про те, що іскри можуть потрапити на територію сусідів, на їх спорудження.

Будуємо фундамент

Після підрахунку кількості матеріалу, складіть список витратних матеріалів. Крім наземної конструкції є ще і основа, тобто фундамент. Його потрібно зробити міцним і не складний у виготовленні. Міцність дає можливість не зламатися верхньої конструкції з часом і користуватися барбекю довго. Не складний фундамент зможе виконати будь-навіть не навчена людина.

Одним із складних типів фундаментів є стрічковий. По периметру майбутньої будови викопується траншея глибиною близько 400 мм. На дно насипається шар піску і гравію, всі змочується водою, утрамбовується. Далі в’яжеться каркас з металевого дроту (можна застосувати готову сітку) і заливається розчином міцністю М300 – 500.

Важливо

Щоб розчин був найбільш монолітним після застигання, його потрібно обробити вібратором. Бульбашки повітря потрапили в розчин вийдуть наверх і не залишать порожнеч усередині фундаменту.

Цегла для барбекю

Для побудови барбекю потрібно застосувати два види цегли. Один шамотна (вогнетривкий), інший облицювальна (красивий). Шамотна цегла дозволить витримувати великий жар для приготування їжі, а облицювальний зробить барбекю прикрасою вашого ділянки.

Щоб скріпити між собою цегли і при цьому витримувалася висока температура, застосовують спеціальний розчин. Його можна придбати вже у вигляді готової суміші в будівельному магазині, але можна і приготувати самому. Для цього потрібен цемент, червона глина та пісок. Глину попередньо «наполягають» на воді, де вона очиститься від домішок і стане м’якою. Далі додається пісок і цемент і все перемішується до консистенції потрібно.

Тепер все готово для побудови верхньої частини барбекю. Згідно зробленому фундаменту викладаються стінки до потрібної висоти, перекладається плита, виготовляється витяжка (труба) і виконуються завершальні оздоблювальні роботи.

Свіжі матеріали:

  • Скинали перетворює інтер’єр кухні на 100 %
  • Ідеальні мийки з штучного каменю
  • Алюмінієві профілі під світлодіодну стрічку: різновиди та особливості
  • Як вибрати генератор для дому
  • Правила вибору плитки для кухні