Броньовані двері: особливості і переваги

 
 Бронированные двери: особенности и преимущества

Враховуючи криміногенну обстановку, яка щорічно тільки погіршується, питання купівлі броньованих дверей не втрачає своєї актуальності. Броньованими називають двері з додатковим шаром – міцним сталевим листом, товщина якого варіюється в межах 5-6 мм. Чим товстіший лист, тим надійніше захист.

Раніше сталеві двері встановлювали на серйозні об’єкти, з підвищеними вимогами до безпеки. Сьогодні полотно все частіше можна зустріти на житлових квартирах і популярність сталевих дверей постійно зростає. Наскільки такі двері надійні в експлуатації, далі розглянемо більш докладно.

В чому особливості броньованих дверей?

Популярність броньованих дверей обумовлена цілим рядом вагомих переваг, двері:

 • Не вимагають додаткового догляду і мають тривалі терміни експлуатації. Полотно не потрібно фарбувати, сталь володіє відмінними технічними характеристиками і відрізняється привабливим дизайном. Якщо правильно встановити полотно, прослужать броньовані двері тут dverioknakiev.com.ua десятки років.
 • Виготовляють з якісної сталі з прошарком утеплювача, тому полотно надійне і створює в квартирі комфортні умови. Шар ізоляції захищає квартиру від протягів, забезпечуючи додаткову теплоізоляцію приміщень.
 • Відмінно поглинають шум, що особливо важливо в багатоквартирних будинках. Завдяки своїм звукоізоляційним властивостям, сталеві двері користуються особливим попитом.
 • Стають серйозною перешкодою на шляху зловмисників, які воліють не зв’язуватися з подібними конструкціями. Один вигляд масивного сталевого полотна відбиває бажання грабіжників спробувати проникнути всередину. Якщо додатково встановити надійний замок, двері стануть неприступними і за збереження майна можна не переживати.

Недоліки конструкції

Сталеві броньовані двері мають масу переваг, але є біля дверей і свої мінуси, конструкція:

 • Захистить квартиру тільки в тому випадку, якщо двері встановлені правильно і на них є надійний замок. Будь-яке, навіть саме якісне полотно, не здатне зупинити злодіїв, якщо замок можна легко зламати. Необхідно заздалегідь оцінювати якість фурнітури і підбирати відповідні замки, тому що навіть товста броня не гарантує абсолютного захисту. Не варто економити на купівлі і вибирати дешеві замки, це може призвести до серйозних наслідків.
 • Повинна встановлюватися разом з відеоспостереженням і сигналізацією, інакше зловмисники все одно без проблем проникнуть всередину. Вже давно склався стереотип, якщо власник встановив броньовані двері, значить в квартирі є щось цінне. Таке житло завжди привертає увагу, тому потрібно приймати відповідні заходи та використовувати всі можливі способи захисту від злому. Сигналізація допоможе відлякати зловмисників, а відеокамери – спостерігати за подіями. Навіть якщо злодії зможуть зламати двері, камери зафіксують процес і допоможуть їх розшукати.
 • Може створювати додаткові труднощі. Якщо власник загубить ключі, або йому стане погано, проникнути в квартиру практично неможливо. Медики та близькі не зможуть надати першу допомогу, а сам власник не зможе потрапити в квартиру і доведеться викликати фахівців, щоб міняти замок. Це зворотна сторона надійного захисту, про яку також не варто забувати.

Продавці часто видають звичайні металеві двері броньовані, тому при покупці потрібно уважно вивчати технічні характеристики полотна. Якщо товщина стали більше 6 мм, значить двері дійсно броньовані і можна купувати полотно.

Свіжі матеріали:

 • Скинали перетворює інтер’єр кухні на 100 %
 • Ідеальні мийки з штучного каменю
 • Алюмінієві профілі під світлодіодну стрічку: різновиди та особливості
 • Як вибрати генератор для дому
 • Правила вибору плитки для кухні