Будівельні побутівки: ціни на будівництво дачних побутівок, купити у Москві

Будівельна побутівка — це багатофункціональна конструкція, яка найчастіше використовується в якості житла для робітників і як місце для зберігання інструментів. У статті розповідається про популярні матеріали для виробництва побутівок, яка конструкція більше підійде в якості дачної побутівки, варіанти современныех планувань, вказані розцінки. Стаття допоможе Вам визначитися з вибором оптимальної конструкції побутівки і матеріалом, з якого її краще замовити.

Строительные бытовки: цены на строительство дачных бытовок, купить в Москве

Поки не буде зведено будинок, сарай необхідна для тимчасового перебування в ній або для зберігання будматеріалів Джерело festima.ru

Призначення будівельних побутівок

Існує різні типи побутівок, які мають своє певне призначення. Однак у більшості випадків у них стандартні розміри – висота і ширина 2,5 метра, а довжина від 4 до 9 м. Блоки можуть бути промислового, адміністративного або побутового призначення:

  • тимчасове житло для працівників;

  • пропускні пункти;

  • виконроби, робочі;

  • приміщення для охорони або відпочинку;

  • їдальні, душові;

  • дачні, житлові.

Кожне будова облаштовується в залежності від його безпосереднього призначення. Це може бути житлова кімната на 1-4 чоловік, офіс керівника на великому будівництві, санвузол і так далі.

Строительные бытовки: цены на строительство дачных бытовок, купить в Москве

Складові будь-побутовки виглядають приблизно однаково Джерело skopelitissa.com

На нашому сайті Ви можете ознайомитися з найпопулярнішими проектами малих форм від будівельних компаній, представлених на виставці будинків «Малоповерхова Країна».

Матеріали для виробництва побутівок

Будівництво побутівок може здійснюватися з використанням різних матеріалів. Залежно від обраних варіантів у них будуть значно відрізнятися характеристики і термін служби. Використання металу дозволяє отримати довговічне модульне будівля, яке легко переносить транспортування, вплив високих і низьких температур, опади і сонячні промені. Саме металеві побутівки є найбільш надійними і довговічними.

Для будівель, призначених для побутових потреб, в основному застосовується дерево. Матеріал не такий довговічний, як метал, потрібна постійна обробка, проте дуже легкий. Зовні обшивається вагонкою. Найдешевший матеріал, що використовується для нетривалої експлуатації. Також є моделі для постійного проживання, які називаються дачні побутівки, можуть зводитися у вигляді великих будинків.

Всередині обидва варіанти побутівок обшиваються вагонкою або ДВП, можуть бути з тамбуром або без нього, розділені на відсіки/кімнати і так далі. Також побутовки поділяються за часом експлуатації – цілорічні або сезонні.

Строительные бытовки: цены на строительство дачных бытовок, купить в Москве

Невелика побутівка з дерева схожа на маленький будиночок Джерело ameranet.com

Дачні побутівки

Будівництво дачних побутівок дозволяє власникам ділянок отримувати комфортне житло за дуже вигідною ціною з мінімальними витратами на облаштування споруди. Для цього використовуються металоконструкції або дерево. В основному застосовується каркасна технологія будівництва, що дозволяє заощадити час і гроші на весь процес. Особливості металоконструкцій вигідно зарекомендували себе при зведенні невеликих будівель самого різного призначення.

При використанні модульної технології блоки поставляються в максимально зібраному вигляді, а процес монтажу може зайняти всього декілька днів. Все повністю залежить від габаритів та комплектації проекту. При розмірах дачі ШхД 3-12 м модулі поставляються зібраними. Є можливість придбати типовий проект або замовити індивідуальний. Каркасна технологія відрізняється простотою і швидкістю збірки, але для багатьох головною перевагою є ціна матеріалів.

Строительные бытовки: цены на строительство дачных бытовок, купить в Москве

Побутівка може мати і невелику терасу Джерело mos-bytovka.ru

Це може бути цікаво! У статті за наступним посиланням читайте про тимчасові модульні будинки з бруса.

Переваги побутівок

Невеликі вагони-побутовки є практично на всіх будмайданчиках, великих ділянках і так далі. Їх затребуваність пов’язана з функціональністю, мобільністю, доступністю і зручністю використання даного житла. Такі вагончики мають багато позитивних сторін:

  • Мобільність. Подібні споруди можуть легко транспортуватися за допомогою стандартної спецтехніки (крана і вантажівки з рівним платформою). На монтаж витрачається мінімум часу, достатньо підготувати рівну і тверду основу, можна поставити на плити або опори.

  • Комунікації. До вагончиків може підключатися електрика. До певних типів вагончиків, наприклад, їдалень, душових, санвузлів може підключатися подача води.

  • Вигідна ціна. Спочатку може здатися, що вартість тимчасового блоку досить велика, проте насправді їх застосування набагато вигідніше, ніж будівництво тимчасових споруд.

Строительные бытовки: цены на строительство дачных бытовок, купить в Москве

Всередині тимчасове житло може мати перегородку, що розділяє приміщення на зону кухні і кімнати відпочинку Джерело steklo-servis.spb.ru

  • Оснащеність. В побутівці може розміщуватися абсолютно все, що може знадобитися для роботи або комфортного проживання. Всередині проводитися додаткове або індивідуальне обладнання згідно з вимогами замовника.

Будь тимчасовий блок буде відповідати умовам безпеки. Він прослужить дуже довго і буде оснащений для комфортного проживання.

Сучасні тенденції

Незважаючи на те, що такі часові блоки використовувалися тільки для роботи та проживання персоналу на будівельних ділянках, сьогодні у них з’явилося нове призначення. Зараз побутівки мають більшу сферу використання, починаючи від невеликих магазинчиків і закінчуючи комфортним постійним житлом. Також вони можуть застосовуватися в якості тимчасових майданчиків для зберігання вантажів. Все це завдяки їх високої універсальності і ефективності, що дозволяє вирішувати багато важливих завдань.

Строительные бытовки: цены на строительство дачных бытовок, купить в Москве

Побутовки бувають і дворівневими, і кожне приміщення може мати своє призначення Джерело www.board.com.ua

Споруда повноцінних і комфортних будинків здійснюється з використанням декількох побутівок. Вони можуть встановлюватися в один ряд або монтуватися один на одного для отримання будинки в кілька поверхів. При цьому обов’язково потрібно провести спеціальні розрахунки.

Всі роботи повинні виконуватися кваліфікованими фахівцями, щоб споруда відповідала встановленим вимогам безпеки. Тільки після цього до будинку можуть бути підключені необхідні комунікації. Всередині будова облаштовується як звичайний будинок. Для цілорічного проживання всю споруду необхідно утеплити і встановити опалювальну систему.

Вартість побутівки

Побутівка будівельна, ціна якої є дуже вигідною в порівнянні з іншими тимчасовими спорудами, може мати різне призначення. За невелику плату можна отримати високий рівень комфорту і швидке вирішення складних проблем. Наприклад, дерев’яні хозблоки і блоки в столиці можна придбати за ціною 25-35 тис. рублів. Моделі з металу обійдуться в 45-55 тисяч. Виконані у вигляді постів охорони коштують більше 60 тис. руб., а сантехнічні – від 100 тис. руб. Якщо ви купуєте блоки з сендвіч-панелей або модульні будівлі, то вони обійдуться більш ніж в 130 тис. руб.

Відео опис

Про транспортуванні і монтажі побутівок на відео:

На нашому сайті Ви можете ознайомитися з найпопулярнішими проектами модульних будинків від будівельних компаній, представлених на виставці будинків «Малоповерхова Країна».

Висновок

Вартість таких вагончиків повністю залежить від використовуваних матеріалів для їх виробництва, оснащеності і можливості підключення комунікацій. Якщо потрібно доукомплектувати блок, то його ціна може значно зрости. Але це унікальне і довговічне рішення, яке може виступати в якості тимчасового/сезонного житла, госпблоку або комфортного будинку для постійного проживання. У разі необхідності його можна легко перенести на нове місце і підключити електрику. Завдяки своїм характеристикам та переваги подібні блоки користуються великою популярністю по всьому світу.

Оцінок 0