Будівництво дерев’яного будинку або лазні в розстрочку і кредит

Комфортний заміський будинок і тепла лазня – атрибути спокійного життя, необхідні людині незалежно від рівня доходу. Капітальне будівництво вимагає серйозних фінансових вкладень, які не всі можуть собі дозволити, тому будівництво будинку в розстрочку – вихід для багатьох людей.

Строительство деревянного дома или бани в рассрочку и кредит

Розстрочка на покупку житла це стандартна банківська послуга Джерело abrikos-rpf.ru

Наскільки реально взяти кредит на житло

Зважаючи на кризу світової та вітчизняної економіки, програми з кредитування приватного житла в безлічі банків були згорнуті, але частина державних і приватних фінансових організацій все ще пропонують свої послуги будівництва в кредит. При цьому відрадно, що на деяких кредитних банківських пропозиціях процедура розгляду документів на те щоб побудувати будинок в розстрочку простіше, ніж при оформленні іпотечного договору в банку.

Вибір банку

Незважаючи на те, що, хоч сам банк і зацікавлений у видачі кредиту, у потенційного позичальника завідомо програшна позиція в плані як-небудь пом’якшити умови пропонованого договору. Принцип простий – «не подобається, не користуйся». Спочатку озвучені умови такими і залишаться, тому треба ретельно зважити пропозиції від декількох банків, щоб вибрати для себе оптимальний варіант і побудувати будинок в розстрочку без виявлення підводних каменів по кредиту в майбутньому.

Тут на допомогу можуть прийти менеджери будівельної компанії, які щиро зацікавлені, щоб ви отримали кредит, і зазвичай в курсі найцікавіших банківських пропозицій.

Строительство деревянного дома или бани в рассрочку и кредит

Розстрочка – компроміс між будівництвом будинку своєї мрії і обмеженими фінансовими ресурсами Джерело giora.net

Але обговорюючи варіант отримання кредиту з менеджером будівельної компанії, треба пам’ятати, що платити все ж доведеться банку. Тому уважно читаємо договір після його підписання жодні умови змінити вже не можна, так що всі «за» і «проти» треба зважувати заздалегідь.

На сайті «Виставки будинків» в розділі «Кредити» Ви можете ознайомитися більш докладно з кредитними пропозиціями від банків (ставка, min і max суми, терміни, вимоги, пакет документів і т. д.). Так само, в цьому розділі Ви можете подати заявку на розрахунок кредиту для будівництва будинку.

Підбір проекту

Процедура укладання договору на будівництво будинків у розстрочку або в кредит починається з підбору об’єкта нерухомості. Більшість будівельних компаній пропонує клієнтам вражаючий вибір готових проектів для будівництва будинків і бань. Якщо зводиться будинок або лазня в розстрочку під ключ по індивідуальному задуму, то це обійдеться дорожче, але при цьому врахує всі побажання господарів до готовій будівлі.

Відео опис

Приміром, можна замовити проект як на відео:

Проміжний варіант за ціною і якістю – доповнення до готового проекту, дозволяють добудувати будинок в розстрочку недорого, при цьому, застосовуючи індивідуальний колорит.

Які потрібні документи

Позичальникові потрібно надати документи, що підтверджують постійну реєстрацію або прописку в регіоні присутності банку, паспорт, а також відомості про трудову діяльність. Загальний стаж повинен бути від 2-х років, на поточному місці роботи від півроку. Бажано мати страхування життя і здоров’я, але при необхідності в банку оформлять ці документи самостійно, хоч і за окрему плату, яка часто вираховується із суми кредитних грошей.

Менеджер будівельної компанії готує проект будинку, оформляє необхідну документацію, після чого проект надходить на роботу, а замовник вносить аванс. Від величини передоплати залежить підсумкова процентна ставка за кредитом. Так, багато банків пропонують клієнтам вигідні умови при первісному платіж понад 40-60% підсумкової вартості будинку. Фактично, це дозволяє купити будинок в розстрочку в Москві або іншому великому місті без значних переплат.

Строительство деревянного дома или бани в рассрочку и кредит

Класичний двоповерховий каркасний будинок – відповідне рішення для розстрочення Джерело projectstroy.com

Коли будівництво завершено, житловий будинок приймається клієнтом, що фіксується в акті приймання об’єкта. Після узгодження цього документа претензії до якості, обробці і матеріалів готового житла вже не приймаються, а будинок переходить у власність замовника.

Погашення решти суми боргу відбувається рівними частками щомісяця. Багато користувачів будівництва в кредит воліють вносити основну частину доходу в якості внесків, щоб оперативно закрити питання» і зменшити щомісячний платіж.

На нашому сайті Ви можете знайти контакти будівельних компаній, які пропонують послугу будівництва будинків в кредит. Безпосередньо поспілкуватися з представниками можна відвідавши виставку будинків «Малоповерхова Країна».

Приклад розрахунку вартості житла в розстрочку

На розмір виплат значно впливає підсумкова вартість, за яку можна побудувати будинок в розстрочку «під ключ» на заміській ділянці і розмір початкового внеску, який позичальник готовий внести в якості передоплати.

Строительство деревянного дома или бани в рассрочку и кредит

Без передоплати зазвичай не обійтися Джерело brakirazvod.com

«Під ключ» або просто «від» і «до»

Послуга «під ключ» передбачає отримання житла повністю придатному до експлуатації вигляді. Це економить час і гроші замовників на проведення додаткових оздоблювальних робіт. Але завжди треба обговорювати, що компанія має на увазі під словами «під ключ». Наприклад, якщо загальна вартість готового проекту складає 4 млн. рублів, то це привід поцікавитися виконується внутрішня обробка, якими матеріалами, як робляться інженерні комунікації. Добре, якщо все це робиться, у гарному якості (і, що важливо, прописано в договорі), адже є приклади договорів, коли послуга «під ключ» «всього лише» не враховувала фундамент, а це приблизно третина кошторису. А без фундаменту, відповідно, про початок будівництва не може бути й мови.

Строительство деревянного дома или бани в рассрочку и кредит

Купуючи такий будинок за 4 млн. руб., платежі при розстрочці складуть менше 45 тисяч рублів на місяць Джерело irk.sibdom.ru

Скільки грошей у вас немає

Друга змінна в розрахунку щомісячних платежів – величина початкового внеску. Цю цифру по можливості варто зробити якомога більшої з двох причин. Перша – тим менше потім буде щомісячна виплата. А по друге – банки заохочують внесення більшої частини вартості житла в якості передоплати: це знижує ризик невиплати. Як підсумок, у договорі може виявитися пункт надає клієнту безпроцентну розстрочку на 2-3 роки.

Термін надання позикових засобів визначається за кожним банком індивідуально. Гроші можуть дати відразу все, а можуть і видавати частинами – на кожен етап робіт окремо. Таким чином, остаточний розрахунок відбудеться після завершення будівництва будинку, а іноді це 24-36 місяців.

Відео опис

У цьому відео ми обговоримо з чого складається вартість дерев’яного будинку:

Якщо продовжити вважати наш проект, який під ключ коштує 4 млн. рублів, і початковий внесок прийняти в кількості 40%, то разово доведеться викласти 1,6 млн. рублів і банку ще треба буде повернути 2,4 млн плюс відсотки.

Строительство деревянного дома или бани в рассрочку и кредит

Вдома на стадії проектування або підготовки ділянки – доступні варіанти для розстрочення Джерело genuks.me

Це може бути цікаво! У статті за наступним посиланням читайте про лазню з керамзитобетонних блоків.

Якщо кошти видали на будівництво будинку в розстрочку на 5 років, до примерут, то 2,4 млн. розділити на 60 місяців, то щомісяця доведеться віддавати 40000 на погашення тіла кредиту, плюс відсоток, який кожен банк встановлює самостійно. У разі внесення більшої суми початкового внеску, щомісячний платіж буде відповідно зменшуватися. Сума порівнянна з традиційною іпотекою на квартиру в новобудові, але в результаті клієнти отримують власний заміський будинок.

Відео опис

Приклад варіанту оформлення розстрочки на відео:

Величина процентної ставки по розстрочці

Головне достоїнство придбання заміського будинку в розстрочку – низький відсоток за користування позиковими засобами, не кажучи вже про можливості деякий час відсотки не виплачувати взагалі.

Якоїсь єдиної процентної ставки для всіх банків не існує – кожен створює свою схему, яка «прив’язується» до рівня інфляції в країні, ставкою банківського кредитування та іншим, зрозумілих лише фахівцям критеріям. Споживачеві достатньо знати, що в середньому переплата складає близько 1,5% від суми боргу щомісяця. Якщо деякі будинки навіть при таких умовах можуть здатися дорогими, то придбати лазні під ключ в кредит можна і з розстрочкою терміном на півроку-рік.

Строительство деревянного дома или бани в рассрочку и кредит

Недорога баня під ключ обійдеться в 20 тисяч рублів, якщо оформити розстрочку на півроку Джерело rembudsad.com.ua

Наявність безпроцентної розстрочки – не завжди вигідне рішення: «пільговим» клієнтам надаються додаткові знижки. Якщо покупець вносить велику передоплату (від 70%), то раціональніше вибрати процентний варіант і отримати знижку на житло. В іншому випадку економія на відсоткових ставках буде менше, ніж вигода від пропозиції про знижку.

Є міф, що існують неофіційні параметри, що впливають на процентну ставку – кредитна історія і платоспроможність сім’ї клієнта. Вважається, що клієнтам з простроченими кредитами, а також годувальникам великих сімей безробітних встановлюються більш високі ставки. Нібито таке негласне правило захищає банківську організацію від потенційних невиплат. Насправді, таким клієнтам просто відмовляють у кредиті.

Топ-5 складнощів при оформленні заміського житла в розстрочку

Компанії, що працюють за схемою розстрочки, націлені на залучення нових клієнтів, при цьому штучно «подовжувати» фінансові відносини не входить в їх плани: гроші клієнтів потрібні в обороті як можна швидше. Тому при оформленні договору необхідно стежити за дотриманням своєї вигоди.

Строительство деревянного дома или бани в рассрочку и кредит

Договір рекомендується ретельно вичитувати, іноді – з допомогою юриста Джерело amns.ru

Основна складність оформлення розстрочки – підтвердження платоспроможності покупця. Як правило, працевлаштованим офіційно достатньо надати довідку з місця роботи. Вітчизняні реалії, на жаль, припускають тіньову зайнятість і «сірі» зарплати, за яким не завжди видають позикові кошти.

Підсумкова ціна будівництва повинна бути зафіксована в договорі з забудовником та на розстрочку або кредит. В іншому випадку можлива заміна матеріалів на більш дорогі, введення додаткових інженерних комунікацій та інші способи збільшення вартості будинку.

Дотримання графіка будівництва – «хвора тема» для багатьох бажаючих побудувати будинок в розстрочку з найменшими переплатами. Рішення проблеми – ретельне дослідження репутації будівельної компанії: скільки проектів було виконано, яка частина з них здана в строк.

Строительство деревянного дома или бани в рассрочку и кредит

Зриву графіка будівництва можна уникнути, якщо ретельно підбирати забудовника Джерело fainaidea.com

Якість будинку складається з довговічних матеріалів і професійної роботи будівельної бригади. Більшість перевірених компаній публікує на сайті сертифікати, нагороди і дані про проекти, зданих за весь період діяльності. Слід ознайомитися зі списком постачальників і кадровою політикою компанії. Інформацію можна отримати у менеджера, а також на сайті компанії.

На ринку зустрічаються шахраї, беруть від клієнтів передоплату за будівництво, і потім зникає в невідомому напрямку. Захиститися від таких випадків допоможе підписаний договір, з яким звертаються до юристів компанії або відразу в суд. Не менш важливо перед укладанням договору спочатку себе запитати – якщо подати в суд, то де компанію або її власника можна буде знайти?

Строительство деревянного дома или бани в рассрочку и кредит

Кращий засіб від крадіжки коштів з банківської карти або розрахункового рахунку – вибір надійного забудовника Джерело tvoidvor.com

Оформлення договору про розстрочення вимагає вдумливого підходу, доцільно звернутися до юриста з цивільних справ для вичитки тексту перед його підписанням.

Відео опис

Наочно про нюанси на відео:

Це може бути цікаво! У статті за наступним посиланням читайте про розрахунок блоків та цегли на будинок.

Висновок

Наявність невеликої суми грошей і позитивної кредитної історії дозволить кожному оформити розстрочку або кредит на заміське будівництво. Процедура оформлення кредитів на будинки і лазні з будь-яких матеріалів залежить від банку, першого внеску і кінцевої вартості будинку. Вдумливо підійшовши до вибору, покупці зможуть придбати будинок в розстрочку з мінімальними переплатами.

Оцінок 0