Будинки на 3D-принтері: модні віяння або технологія майбутнього

3D-принтери – це пристрої, які роблять можливим створення різних об’єктів, спроектованих на комп’ютері. Це інноваційна технологія, яка використовується, наприклад, для роздруківки протезів, мостів, одягу, предметів інтер’єру і навіть будинків.

Дома на 3Д-принтере: модные веяния или технология будущего<

Об’єкти створюються шар за шаром Джерело 3dprintedhouse.nl

Van Wijnen – голландське конструкторське бюро, яке розробляє проект під назвою Milestone, метою якого є використання технології 3D-роздруківки для виробництва житла. Компанія вже побудувала п’ять таких будинків у Нідерландах, поблизу міста Ейндховен. Кожна будівля складається з трьох поверхів і має три спальні. Вони будуть здані в оренду в 2019 році.

Дома на 3Д-принтере: модные веяния или технология будущего

Процес роздруківки будинку Джерело evistaq.mx

На нашому сайті Ви можете ознайомитися з найпопулярнішими проектами будинків від будівельних компаній, представлених на виставці будинків «Малоповерхова Країна».

Згідно інформації з журналу The Guardian, принтер Майлстона складається з гігантської «роботизованої руки», яка «кидається» цементом. При цьому матеріал використовується не звичайний, оскільки його консистенція нагадує збиті вершки. Крім того, те ж джерело повідомляє, що Van Wijnen також претендує на вирішення проблеми з кваліфікаційними кадрами в Голландії.

Дома на 3Д-принтере: модные веяния или технология будущего

Транспортування деталей Джерело e15.cz

Архітектори проекту розробляють будинку з вільним плануванням і варьируемыми розмірами: це дозволяє реалізувати сама концепція «гнучкості», притаманна 3D-друку. З іншого боку, частини будинків друкуються окремо і зручні в транспортуванні. Збирають їх вже на місці.

Дома на 3Д-принтере: модные веяния или технология будущего

Перший проект компанії, реалізований поблизу Ейндховена Джерело theculturetrip.com

Існують різні переваги використання цієї інноваційної технології для індустрії будівництва: це допомога у захисті навколишнього середовища завдяки скороченню використання цементу, необхідність в меншій кількості працівників, а також істотне зниження вартості реалізації проектів.

Це може бути цікаво! У статті за наступним посиланням читайте про будинок-хвилю.

Оцінок 0