Будинки з бруса під ключ – ціни, фото, купити недорого будинок з бруса в Москві

Кількість будинків, побудованих з бруса, збільшується з кожним роком. Популярність будівельного матеріалу пояснюється його доступністю і коротким строком зведення будівель. З основними моментами використання бруса в будівництві заміської нерухомості ви можете ознайомитися в нашій статті «Технологічні особливості будівництва будинків з бруса». З цієї статті ви дізнаєтеся, чому краще замовити брусовий будинок «під ключ», як вибрати надійного забудовника і на що варто звернути увагу при оформленні договірних відносин з підрядною організацією.

Дома из бруса под ключ – цены и фото, купить недорого дом из бруса в Москве

Готовий будинок з бруса.
Джерело domaland.ru

Переваги придбання готового будинку з бруса «під ключ»

На сьогоднішній день складно знайти компанію, що спеціалізується на будівництві будинків з бруса, так би мовити, «під ключ» (коли всі будівельні роботи, включаючи проектування та оздоблення, замовляються в одній організації).

Замовлення будинку під ключ має наступні переваги:

 • Економить час і сили, так як всі роботи від проекту до обробки будинку замовляються один раз і в одному місці, немає необхідності постійно відриватися від основної діяльності і брати будь-яку участь у будівництві.
 • Фірма-забудовник допоможе підібрати проект, який максимально відповідатиме вашим вимогам і бюджету. Це зазвичай дозволять уникнути непередбачених витрат після початку будівництва.
 • Будівництво починається відразу після затвердження проекту будівлі, кошториси та підписання договору.
 • Відповідальність за результат лежить на одній будівельній компанії. При виявленні будь-яких недоліків будови ви завжди знаєте, куди направити свої претензії.
 • Весь процес зведення будинку здійснюються в найкоротші терміни, зазначені в договорі. При порушенні строків будівництва організацію можна залучити до фінансової відповідальності.
 • Однак, при замовленні такої послуги, як «будинок з бруса під ключ» потрібно врахувати, що підсумкова вартість будинку буде вище, ніж при будівництві власними руками, адже крім витрат на будівельні матеріали, додатково треба платити за монтажні роботи. Крім того, нерідко в гонитві за прибутком недобросовісні забудовники користуються відсутністю будівельних знань у своїх клієнтів та має намір завищують ціну матеріалів або окремих видів робіт.

  Дома из бруса под ключ – цены и фото, купить недорого дом из бруса в Москве

  Будинок з бруса на стадії усадки.
  Джерело banin96.ru

  Як вибрати будівельну компанію?

  Сучасний ринок переповнений пропозиціями різних компаній з будівництва будинків з бруса «під ключ». Для того щоб результат будівництва виправдав ваші очікування, потрібно з належною увагою поставитися до вибору фірми-забудовника.

  Вибираючи, кому довірити будівництво свого майбутнього будинку, зверніть увагу на наступні моменти:

  • Термін роботи організації у сфері зведення дерев’яних будівель. Великий досвід роботи є показником стабільності, такі компанії дорожать своєю репутацією і завжди виконують взяті на себе зобов’язання.
  • Наявність власного виробництва з виготовлення бруса. Цей аспект доведе, що забудовник контролює не тільки роботи, але і відповідає за якість будівельного матеріалу.
  • Надання гарантії на проведені організацією роботи, саме вони виступають вашої захистом у разі виявлення недоліків будівництва або порушення забудовником своїх зобов’язань за договором.
  • Наявність всіх необхідних ліцензій, дозволів, сертифікатів якості. Подібні документи підтвердять серйозність компанії, доведуть, що вам дійсно збудують будинок.
  • Штат кваліфікованих співробітників, включаючи проектувальників і дизайнерів. Послуга «будинок під ключ» комплексна і якісний результат буде лише за наявності належної кваліфікації всього персоналу компанії.

  Звичайно, врахувати всі обставини при виборі забудовника складно, але якщо поставитися до цього з належною увагою, то знайти надійну будівельну фірму цілком можливо.

  Дома из бруса под ключ – цены и фото, купить недорого дом из бруса в Москве

  Інтер’єр будинку з бруса.
  Джерело doma.ar-stroj.ru

  На що варто звернути увагу при оформленні замовлення?

  Після вибору фірми, виникає питання, як правильно оформити договір. Тут, також слід врахувати ряд нюансів:

 • Разом з договором обов’язково підписується кошторис та технічне завдання на проектування. Перше буде визначати ціну договору, друге – основні моменти будівельного процесу.
 • В угоді повинні бути чітко прописані: зобов’язання і відповідальність сторін, форс-мажорні обставини, які зменшують фінансову відповідальність або, взагалі, її відкидають, обсяг гарантії на проведені роботи, терміни всього будівництва і окремих етапів робіт, порядок оплати. Особливо варто звернути увагу на наступні моменти:

  ● які саме послуги входять у комплекс будівельних робіт;

  ● враховано в термінах будівництва час усадки бруса (з причини природної усадки будь-якого дерев’яного будови, після будівництва коробки будинку повинно пройти від трьох місяців до року, перш ніж можна буде встановлювати двері, вікна, монтувати дах, проводити оздоблювальні роботи);

  ● відповідає забудовник за збереження матеріалу та результати робіт до моменту здачі будинку;

  ● які санкції (зазвичай це неустойка в розмірі певного відсотка від суми договору) за пропуск строків, встановлених договором;

  ● який розмір попередньої оплати робіт (не варто погоджуватися виплачувати всю вартість робіт за договором до моменту здачі будинку).

  ● які умови перенесення термінів будівництва або збільшення спочатку затвердженого кошторису.

 • Зазвичай будівельні компанії пропонують підписати типовий договір підряду. Але, якщо в такому документі є пункти, які вам не подобаються, то можна попросити скласти для вас індивідуальну угоду, в якій будуть змінені будь-які умови. Якщо компанія дорожить своїми клієнтами, договір для вас перепишуть.

  Дома из бруса под ключ – цены и фото, купить недорого дом из бруса в Москве

  Оригінальний брусовий будинок.
  Джерело siberles.ru

  Контроль за будівельним процесом

  Звичайно, будь-яка будівельна компанія в процесі пропозиції своїх послуг говорить про високу якість своєї роботи, проте, на ділі все не так райдужно, як на словах. Саме тому ми рекомендуємо контролювати весь процес зведення будівлі – від виготовлення проекту до проведення опоряджувальних робіт.

  Одним з найбільш важливих моментів, на які слід звернути увагу, є доачество матеріалу, завезеного на будівельний майданчик. Використання при будівництві неякісного бруса загрожує серйозними проблемами:

 • Істотно зменшується термін експлуатації будівлі.
 • Збільшуються негативні наслідки усадки будівлі. Геометрія будинку при цьому може сильно постраждати — аж до того, що будинок стане непридатним для проживання.
 • У стінах виникають тріщини, із-за чого доводиться утеплювати будинок.
 • Негативним чином змінюються естетичні характеристики будівлі.
 • Звичайно, без спеціальних знань складно провести грамотну оцінку якості використовуваного матеріалу для будівництва, проте, навіть візуальний огляд дозволить виявити деякі особливо істотні недоліки.

  В основному, при огляді привезеного на будівництво пиломатеріалу варто звернути особливу увагу:

  • На геометрію. Геометричні параметри повинні бути ідеальними. Відмінності в розмірі брусів понад 3 мм призведуть до того, що стіна буде нерівною.
  • На вигин і хвилі. Брус не повинен бути перекручений або мати хвилеподібні межі, інакше тріщин в стінах не уникнути.
  • На присутність слідів гнилі, цвілі, грибка. Подібні дефекти, взагалі неприпустимі. Якщо виявите гнилий брус, відразу ж вимагайте від забудовника заміни пиломатеріалу.

  Більшість дефектів бруса – це результат порушення технології обробки і зберігання. Згідно з чинним будівельним нормам брус для будівництва має відповідати ГОСТ 8486-86. Однак, пиломатеріал, не відповідає правилам Госту все ж можна використовувати при зведенні дерев’яних будівель. Цим користуються недобросовісні забудовники. Саме тому довіряти будівництво краще перевіреної компанії, що має своє виробництво і виконує умови зберігання пиломатеріалу.

  Дома из бруса под ключ – цены и фото, купить недорого дом из бруса в Москве

  Готовий одноповерховий будинок з бруса.
  Джерело pinterest.com

  Ціна будинку з бруса «під ключ»

  Послуга «будинок під ключ» комплексна, тому практично неможливо побудувати два будинки за однією і тією ж ціною. Так, типовий проект, звичайно, обійдеться дешевше індивідуального плану, а будинок площею 300 м2 коштуватиме дорожче будови 100 м2. До того ж, навіть схожий комплекс робіт у різних компаніях коштує по-різному.

  Додатково вплив на вартість можуть надавати наступні характеристики:

 • Лінійний розмір будинку. Так, ціна на будинок з брусу 6×6 починається від 350 тисяч рублів, а мінімальна вартість за зруб 8×8 – вже 700 тисяч рублів.
 • Товщина використовуваного для будівництва бруса. Мінімальні ціни передбачені для бруса з товщиною до 100 мм. Також, для зведення будинку можна використовувати пиломатеріали товщиною 150 і 200 мм.
 • Поверховість. Найдешевші будинки завжди одноповерхові. Наприклад, за будинок з лінійним розміром 8×8 в два поверхи в середньому доведеться віддати вже 900 тисяч рублів.
 • Призначення будинку. Крім усього іншого, ціна залежить і від того, який будинок буде побудований — річний або для цілорічного проживання. При будівництві останнього вартість підвищується за рахунок використання утеплювача і монтажу системи опалення.
 • Взагалі, брусові будинки, що будуються «під ключ», вважаються недорогими. Вся справа тут:

  • у вартості матеріалу (ціна на найдешевший нестроганный брус завтовшки до 100 мм починається від 5 тисяч рублів);
  • у простоті і невеликих термінах складання (кладка зрубу зазвичай не вимагає використання спеціальної техніки);
  • у відсутність необхідності зовнішньої і внутрішньої обробки (готовий будинок з бруса не вимагає проведення будь-яких оздоблювальних робіт).

  Відео опис

  Якщо ви хочете побудувати будинок з бруса «під ключ», і при цьому отримати дійсно якісний результат, потрібно приділяти достатню увагу кожному етапу будівництва. Розумний контроль над діяльністю забудовника – це головна гарантія отримання бажаного результату за свої гроші.

  Оцінок 0