Будинки з клеєного бруса під ключ в Москві: проекти, ціни, фото

Коли йдеться про придбання власного будинку, який повинен стати сімейним вогнищем і прослужити не одному поколінню, не можна не задуматися про його надійності і комфортабельності. Будинки з клеєного бруса, побудовані за фінською технологією, в останні роки набувають все більшу популярність в Росії і країнах СНД. І це не викликає подиву, адже технологія встигла зарекомендувати себе з позитивної сторони при будівництві будинків по всьому світу. Детальніше про те, що таке клеєний брус, ви можете прочитати в нашій статті «Нові технології в обробці деревини – особливості будівництва будинків з клеєного бруса». Тут же ми розповімо вам, що потрібно знати, якщо ви вирішите придбати будинок з клеєного бруса «під ключ».

Дома из клееного бруса под ключ в Москве: проекты, цены, фото
Будинок з клеєного бруса.
Джерело www.tvoidom-msk.ru

Можливість придбання будинку «під ключ»

Сьогодні нескладно купити будинок з клеєного бруса «під ключ», для того щоб результат виправдав очікування потрібно з належною увагою підійти до вибору компанії-забудовника. Які ж критерії вибору фірми, готової взяти весь процес будівництва заміського будинку від проекту до фінішної обробки на себе?

Почнемо з того, що показником якості послуг, в першу чергу, є багаторічний досвід компанії. Наявність успішно виконаних та реалізованих проектів говорить про затребуваність фірми-забудовника.

Як правило, компанія, зайнята будівництвом будинків з клеєного бруса «під ключ», що надає весь спектр послуг з оформлення та реалізації угоди, що суттєво економить час і кошти замовника.

Маючи можливість скористатися послугами фахівців, можна позбавити себе від ряду складнощів, з якими люди неодмінно стикаються в процесі будівництва. Не секрет, що спорудження будинку «з нуля» супроводжується такими труднощами, як створення проекту, оформлення дозвільної документації, пошуки будівельних бригад, контроль всіх етапів будівництва. І це лише мала частина всіх операцій. Придбання будинку «під ключ» – це хороша альтернатива класичним способом самостійного будівництва.

Дома из клееного бруса под ключ в Москве: проекты, цены, фото
Оригінальний котедж з клеєного бруса.
Джерело stroy-podskazka.ru

На що звернути увагу при замовленні будинку «під ключ»?

Більшою мірою успіх будівництва залежить від надійності компанії. В першу чергу слід провести аналіз спектра наданих послуг і перевірити наявність позитивної репутації.

При розробці проекту або підборі готової конструкції справжні професіонали своєї справи відштовхуються від побажань клієнта і його фінансові можливості. Вони готові підготувати пропозицію, що відповідає вимогам замовника, але при цьому відповідає всім вимогам безпеки.

Проявлений професіоналізм при розробці проекту стане гарантією отримання якісного будови. Оскільки проекти будинків з клеєного бруса відрізняються від проектів кам’яних будівель, з боку архітектора має бути докладено максимум зусиль для обліку всіх особливостей дерев’яних будинків і умов експлуатації будівлі.

Від правильності конструкторського проектування, в свою чергу, залежить наскільки функціональним і оптимальним за витратами буде будову. При необхідності спеціаліст повинен здійснити оптимізацію витрат матеріалів.

Наступний важливий фактор, що впливає на вибір – якість сировинної бази, від цього залежить довговічність і зносостійкість будівлі. Коли мова йде про клеєному брусі, слід звернути увагу на ступінь вологості деревини, якість склеювання бруса, ознайомитися з документами на матеріал – зайвим не буде, якщо компанія надасть сертифікати якості продукції.

Якість виробництва будівельних робіт – ще один важливий нюанс. Незважаючи на те, що збірка будинків з клеєного бруса позбавлена безлічі етапів класичного будівництва, від професіоналізму і відповідальності бригади, що виконує роботи, буде залежати кінцевий результат.

Відео опис

Дивіться про основні недоліки, які бувають при будівництві та експлуатації будинків з клеєного бруса, в наступному відео:

Не можна забувати про те, що на кожному етапі будівництва повинен проводитися контроль якості робіт. Навіть досвідчені фахівці – це люди, здатні на помилку. Своєчасний аналіз виконаної роботи дозволить уникнути плачевних наслідків.

Надання гарантії на подальшу експлуатацію будови – показник надійності компанії. Якщо гарантійні зобов’язання прописані в договорі, значить, компанія відповідає за результат своєї роботи і їй можна довіряти.

Дома из клееного бруса под ключ в Москве: проекты, цены, фото
Двоповерховий будинок з клеєного бруса
Джерело pinterest.com

Переваги придбання будинку з клеєного бруса «під ключ»

Порівняно з самостійним будівництвом придбання будинку «під ключ», коли всі роботи від проектування до обробки побудованого будинку виробляються однією компанією, дозволить істотно заощадити час, нерви і гроші.

Що стосується часу, то на складання одноповерхового будинку з клеєного бруса йде від 2 до 3 місяців. Можливість проведення робіт в будь-який час року – ще один плюс до вибору даної технології будівництва.

Самостійне будівництво передбачає особистий контроль над кожним з його етапів. Причому, якщо виконання робіт здійснюється різними вузькопрофільними бригадами, то відстежити ймовірні помилки дуже складно, а за кінцевий результат, так чи інакше, все одно відповідальність лежить на замовнику.

При покупці будинку «під ключ» всю відповідальність бере на себе компанія, що надає повний спектр послуг, що підтверджується договором та гарантійними зобов’язаннями.

Що стосується економічності, можна сказати, наступне: незважаючи на більш високу ціну матеріалу економія починається ще на етапі будівництва. Універсальний профіль клеєного бруса володіє відмінними технічними характеристиками. Деякі його види не потребують додаткового утеплення і прокладки ущільнювача, промерзання і продування стін зрубу виключені. Облицювальні роботи, як внутрішні, так і зовнішні, також, проводяться лише за бажанням замовника. В цілому ж, матеріал самодостатній і не потребує додаткової обробки. Крім того, в процесі експлуатації будинку відзначена суттєва економія на опаленні будови.

Дома из клееного бруса под ключ в Москве: проекты, цены, фото
Великий котедж з клеєного бруса за індивідуальним проектом.
Джерело slushano.ru

Ціни на будинки з клеєного бруса під ключ

На території Росії вартість 1 м2 будинку з клеєного бруса в середньому становить близько 26 тисяч рублів. При цьому в поняття «під ключ» найчастіше включені наступні параметри:

 • проектні роботи;
 • пристрій фундаменту;
 • комплект стін і перегородок;
 • лаги підлоги;
 • чорнову підлогу;
 • міжповерхові перекриття;
 • витратні матеріали;
 • первинна антисептична обробка;
 • електрична розводка;
 • розводка труб водопостачання, опалення і каналізації;
 • дерев’яні двокамерні склопакети;
 • вхідні та міжкімнатні двері;
 • повний комплект покрівлі.

Відео опис

В даному відео обговоримо особливості експлуатації будинків з клеєного бруса.

Однак, вказати точну вартість готового домоволодіння можна лише при безпосередньому зверненні в обрану будівельну компанію. Поняття «під ключ» комплексне, і деякі види робіт можуть бути включені в перелік робіт за бажанням замовника. Також не варто забувати і про характеристики самого приміщення, адже на вартість впливає вигляд пиломатеріалу і його товщина, площа і поверховість будівлі, наявність яких-небудь елементів, ускладнюють конструкцію (мансарда, веранда) і багато інші фактори.

Оцінок 0