Чим відрізняються жалюзі день-ніч від стандартних варіантів

 
 Чем отличаются жалюзи день-ночь от стандартных вариантов

Серед величезного асортименту сучасних сонцезахисних систем є особливий вид жалюзі день-ніч, мають ряд характерних відмінностей. По своєму пристрою конструкція схожа з аналогами, але для виготовлення жалюзі використовують різнобарвне напівпрозоре полотно. Завдяки цій особливості можна легко регулювати інтенсивність освітлення в кімнаті, просто пересуваючи смуги. Такі жалюзі відмінно вписуються в інтер’єр і справляються зі своїми основними функціями.

У чому переваги жалюзі зебра?

Популярність жалюзі день-ніч обумовлена цілим рядом переваг, жалюзі:

  • Не збирають пил, на відміну від горизонтальних аналогів, на яких постійно осідає сміття. У рулонних шторах цього типу таких проблем не виникає, конструкція не вимагає особливого догляду.
  • Відмінно затінюють приміщення і при цьому не заважають огляду того, що відбувається на вулиці. Інші моделі повністю закривають вікно.
  • Роблять з різних тканин, що дає відмінну можливість вибору виробів, з урахуванням стилю інтер’єру приміщень. Крім того, жалюзі зебра здатні розширити приміщення, тому штори відмінно підходять для маленьких кімнат.
  • Можна регулювати, без необхідності повністю закривати полотно. Досить зрушити смуги, щоб забезпечити комфортне освітлення.

В жалюзі день-ніч зібрані всі переваги рулонних штор і жалюзі, завдяки чому конструкція стає все більш популярною.

Різновиди жалюзі

Як і інші класичні моделі жалюзі, виробники випускають відкриті і закриті жалюзі зебра. У першому варіанті конструкція не оснащена спеціальним коробом, який приховує полото і жалюзі мають простий пристрій. У закритих моделях пристрій більш складне і є захисний короб для полотна.

Кріплення жалюзі

Виробники пропонують різні варіанти кріплення жалюзі. Конструкцію можна кріпити на стелю або раму вікна, встановлювати на стіни або безпосередньо на віконний отвір.

Щоб жалюзі справлялися з поставленими завданнями і не заважали повноцінно користуватися вікнами, вибирають спосіб кріплення з урахуванням особливостей вікон.

Тканини, що використовуються у виробництві

Роблять жалюзі зебра з сонцезахисної тканини – поліестеру. Жалюзі бувають однотонними і кольоровими, є моделі зі спеціальним металевим покриттям. Вибирають відтінки відштовхуючись від особливостей інтер’єру, габаритів приміщення і пануючих у ньому відтінків.

Для невеликих приміщень фахівці радять вибирати однотонні штори відповідних відтінків, що гармоніюють зі стінами. Якщо кімната вузька, але довга, краще зробити яскраві акценти і вибрати кольорову штору. Яскрава штора згладжує дефекти і візуально вирівняє кімнату.

Відмінно виглядають кольорові жалюзі і в просторих кімнатах, створюючи незвичайну атмосферу. У сучасних колекціях штор є цікаві моделі з малюнком, з допомогою яких легко створити затишну атмосферу в будь-якій кімнаті.

Як доглядати за шторами зебра?

Зверху штори оброблені спеціальним складом, завдяки якому бруд не накопичується на поверхні. Штори не треба часто мити, використовуючи особливі миючі засоби, можна лише зрідка пилососити поверхню, хоча б кілька разів у році.

Щоб штори менше бруднилися на кухні, краще під час роботи піднімати полотно. Якщо ж вдалося забруднити поверхню, можна видалити бруд вологою, м’якою ганчіркою. Для миття штор можна використовувати агресивну хімію, яка може повністю зіпсувати полотно.

Сучасні жалюзі зебра – це добре рішення для різних стилів інтер’єру. Конструкція має масу переваг і стане справжньою прикрасою кімнати.

Свіжі матеріали:

  • Скинали перетворює інтер’єр кухні на 100 %
  • Ідеальні мийки з штучного каменю
  • Алюмінієві профілі під світлодіодну стрічку: різновиди та особливості
  • Як вибрати генератор для дому
  • Правила вибору плитки для кухні