Чиста вода у себе вдома ─ як підібрати фільтр для очищення води?

 
 Чистая вода у себя дома ─ как подобрать фильтр для очистки воды?

Більшість хвороб людини пов’язано з вживанням неякісної води. Вода, що тече у водопроводі великих міст потребує значної очищення. В домашніх умовах можна відчистити воду за допомогою спеціальних фільтрів. Як правильно підібрати такі фільтри? Відповідь можна одержати із цієї статті.

Щоб знати, який фільтр буде найбільш підходящим для тієї чи іншої сім’ї, важливо добре розібратися в різновидах фільтрів для домашнього використання. Їх поділяють на:

  • Фільтр-глечик;
  • Очисники води, які встановлюються на кран (спеціальні насадки);
  • Проточні фільтри, які встановлюються на стільницю або на мийку;
  • Проточні фільтри, які монтуються під мийку або в сусідній шафка;
  • Домашні системи зворотного осмосу.

В залежності від тих чи інших умов використання фільтра для води можу мати один, два або більше картриджів. Вони виконують функцію фільтрації води, очищаючи її від домішок і від важких металів.

Від чого ще потрібно відчищати воду?

Щоб воду з-під крана можна було сміливо вживати, її потрібно якісно очистити. В цей включається не тільки домішки металів або пісок. Багато системи фільтрації води мають у своїх фільтрах іони срібла або активоване вугілля. Ці речовини мають властивості знищувати або затримувати мікроорганізми, які можуть стати причиною запалення травної системи, а також призвести до отруєння.

Велике значення має насиченість і багатошаровість фільтра. Наприклад, вугільний фільтр має свою дію тільки в тому випадку, якщо фільтр не забитий і легко пропускає воду. Активні частинки притягують до себе бактерій, очищаючи тим самим воду. Якщо своєчасно його міняти, вода не буде погана, а буде зберігати свій смак і чистоту.

Очисники, які встановлюються на кран

Такі агрегати користуються великою популярністю із-за своїх малих розмірів і економії простору. Оскільки вони монтуються на сам кран, місце навколо мийки і під нею залишається вільним. Однак, варто зазначити, що такий фільтр підходить більше не для великої родини, а для використання під час поїздок і в тих випадках, коли немає можливості придбати чисту воду. Оскільки картридж такого фільтра має не великі розміри, його продуктивність також не дозволяє використовувати його часто. Його номінальна продуктивність ─ 0,5 літра в хвилину. Це пов’язано з деякими незручностями і проблемами.

Важливо! Оскільки корисний обсяг такого фільтра мінімальний, отже, фільтруючих компонентів у ньому також мало. Тому, можна укласти, що фільтруюча здатність такого картриджа не має високого коефіцієнта.

Проточні на мийку або під нею

Конструктивно, ці два типи фільтрів дуже схожі. Відрізняється тільки розташування їх картриджів ─ у першому випадку він встановлюється на мийку, а в другому ─ кріпиться на стінку шафки під нею. Варто зазначити, що такі фільтри для води мають високу вартість. Це обумовлено використання великої кількості іонів срібла та інших речовин, які фільтрують воду.

Система зворотнього осмосу для домашнього використання

Дана установка є найбільш затребуваною і досить багато людей встановлюють їх для особистого користування. Основна перевага таких систем є якість очистки води. З-за того, що у картриджах знаходиться багато срібних частинок, вода проходить максимальну очищення від різних домішок, шлаків і бактерій.

Для того, щоб воду минерализировать, можна встановлювати додаткові картриджі, які містять у собі мікроелементи і частки речовин, які збагачують воду корисними компонентами. Така вода придатна для пиття, але під час приготування їжі всі корисні речовини випаровуються і вона втрачає свою цінність.

 

Свіжі матеріали:

  • Скинали перетворює інтер’єр кухні на 100 %
  • Ідеальні мийки з штучного каменю
  • Алюмінієві профілі під світлодіодну стрічку: різновиди та особливості
  • Як вибрати генератор для дому
  • Правила вибору плитки для кухні