Дача в стилі кантрі, ландшафтний дизайн сільського стилю, сади і клумби у стилі кантрі

Стаття розповість вам про те, які риси характерні для сільської садиби. Ви дізнаєтеся про те, що включає в себе дача в стилі кантрі, яким вимогам вона повинна відповідати, як оформляються квітники, сади і городи для цього напрямку і які особливості притаманні для сільських будинків різних народів. Все це повинно допомогти вам правильно оформити свій заміський ділянку в сільському стилі, найнявши для цього компетентних фахівців.

Дача в стиле кантри, ландшафтный дизайн деревенского стиля, сады и клумбы в стиле кантри

Кантрі – один з найпоширеніших стилів оформлення заміських ділянок
Джерело painterfactory.com

Опис стилю кантрі

Останнім часом сільський стиль стає все більш популярним серед власників дачних ділянок. Багатьом людям подобається таке оформлення заміських подвір’їв за його оригінальності і цікавих дизайнерських рішень. Взагалі, облаштування дачі в такому стилі краще довірити досвідченим оформлювачам, але при цьому ваші уподобання завжди повинні відігравати вирішальну роль. Стилю кантрі притаманні деякі особливі характеристики.

Оформлення дачі по-селянськи передбачає в першу чергу простоту ландшафту і споруд. Всі елементи повинні виглядати приємно і повністю гармоніювати з рослинністю і природою. Наприклад, газонна трава не підстригається, а зберігає природний вигляд, клумби для квітів мають неоднакові розміри і ніяк не розмежовуються з грядками. При цьому на ділянці є тільки штучно створений безлад, але зовсім не хаос. Все обов’язково перебране і згрупований так, щоб створювалася атмосфера затишку і гармонії.

Дача в стиле кантри, ландшафтный дизайн деревенского стиля, сады и клумбы в стиле кантри

Стиль кантрі не допускає використання будь-яких елементів розкоші
Джерело ourmobel.access.ly

Друга характеристика сільського стилю полягає в його природності і натуральності. Повинно створюватися відчуття, що все навколо створене природою, а не людськими руками. Квіти та інша рослинність завжди відповідають області, в якій розташована ділянка. Ніколи при стилі кантрі не використовується екзотичні види і сорти, невластиві даній природного і кліматичній зоні. Сад в сільському стилі не слід приводити в максимально акуратний вигляд і підстригати, самі дерева повинні рости безладно.

Дача в стиле кантри, ландшафтный дизайн деревенского стиля, сады и клумбы в стиле кантри

Ретельно продумана атмосфера зовнішнього безладу створює затишок і радує око
Джерело seattlehelpers.org

На нашому сайті Ви можете знайти контакти будівельних компаній, які пропонують послугу проектування, будівництва та оформлення заміських будинків з урахуванням обраної стилістики. Безпосередньо поспілкуватися з представниками можна відвідавши виставку будинків «Малоповерхова Країна».

Третя риса дачі в стилі кантрі – це зовнішня недбалість і неакуратність. Але при цьому на ділянці ніколи немає неохайності, адже насправді все ретельно продумано і зі смаком розставлено на свої місця. З’являється враження, що якісь предмети не донесли до їх місця, безладно ростуть квіти створюють відчуття перебування на лісовій галявині або на лузі, адже вони не розсаджені по сортах.

Дача в стиле кантри, ландшафтный дизайн деревенского стиля, сады и клумбы в стиле кантри

Спеціально облаштований безлад завжди притаманний сільському стилю
Джерело explaying.ru

Це і є основні риси сільського стилю. Їх просто необхідно дотримуватися, щоб створити затишний і оригінальний дачну ділянку. Але щоб все вийшло правильно, велику увагу варто приділити кожній деталі і кожного предмету.

Напрямки стилю кантрі

Сільський стиль має величезну кількість самих різних напрямків, в яких знайшли відображення національні риси різних народів світу. Деякі з таких дизайнів отримали шалену популярність в нашій країні, тому варто ознайомитися з основними видами оформлень. Потрібно сказати, що у великій мірі всі особливості відносяться до інтер’єру жител.

Прованс

Дуже популярний напрям сільського стилю – це прованс. Відрізняється він оформленням ділянки та інтер’єру в дусі півдня Франції, а конкретніше для історичної області Прованс. Асоціюється таке оформлення дачі з витонченістю і витонченістю.

Матеріали для створення подвір’я використовуються характерні для Середземномор’я: натуральний камінь, груба штукатурка, листяні породи дерева, теракотова плитка або силікатна цегла. Колірна гама передбачає використання тільки пастельних тонів і відтінків. Найчастіше зустрічаються такі кольори, як лаванда, бірюза або охра. Також підходять будь-які природні кольори: світло-блакитний, пастельний зелений, білий, сірий. Найчастіше з допомогою різних дизайнерських прийомів створюється відчуття того, що всі фарби вицвіли і вигоріли.

Дача в стиле кантри, ландшафтный дизайн деревенского стиля, сады и клумбы в стиле кантри

М’якість квітів – основа напрямки прованс
Джерело pinterest.dk

Важлива характеристика меблів – це витончені і плавні лінії. Пофарбована вона повинна бути у світлі тони або ж виконана зі світлих сортів дерева. Відмінно підходять для такого стилю будь-які ковані елементи, наприклад, етажерки або металева кухонне начиння.

На нашому сайті Ви можете ознайомитися з найпопулярнішими в Підмосков’ї ділянками для будівництва заміського будинку. У фільтрах можна виставити бажаний напрям, наявність газу, води, електрики та інших комунікацій.

Ранчо

Це стиль, для якого основою є атмосфера дикого заходу. Все складається так, щоб було відчуття, що ви знаходитеся на фермі в преріях. У такий інтер’єр дачі вписуються будь-які елементи декору, які використовувалися в часи становлення США. Для будівництва використовуються тільки натуральні матеріали, при цьому перевага віддається дереву. Поверхню всієї начиння обробляється грубо, що створює відчуття неакуратності і квапливості.

Дача в стиле кантри, ландшафтный дизайн деревенского стиля, сады и клумбы в стиле кантри

Зазвичай інтер’єр в стилі ранчо не містить стелі
Джерело pinterest.com

Зазвичай для стилю ранчо використовується важка меблі, оббиті натуральною шкірою. Як доповнення до неї розкладаються традиційні американські клаптеві ковдри. Індіанські килимки потрібні для того, щоб показати національні риси корінних жителів материка. В загальному вигляді, стиль ранчо повинен відрізнятися грубої простотою житла ковбоя.

Російська хата

Староруський стиль цікавий своєю самобутністю. Основна його риса – велика кількість дерева всюди. З хвойних порід деревини робляться підлоги, стелі, меблі та елементи декору. Ще використовуються такі аксесуари, як килимки та рушники ручної роботи. Вони найчастіше містять червоні, чорні і жовті кольори і складні візерунки у вигляді птахів, ягід і рослин. Велика кількість мережива просто необхідно для відтворення інтер’єру російської національної хати. Обов’язково, щоб у помешканні була справжня російська піч. Вона потрібна не стільки для готування їжі, скільки для створення атмосфери традиційної хати.

Дача в стиле кантри, ландшафтный дизайн деревенского стиля, сады и клумбы в стиле кантри

Обов’язково для оформлення використовуються неотесані колоди
Джерело decoratte.ru

Звичайно ж староруський стиль припускає наявність саду в стилі кантрі. При цьому для його створення не варто використовувати екзотичні сорти, краще обмежитися яблунями, грушами або вишнею. Обов’язково, щоб поруч з будинком росла береза. Це дерево символізує середню смугу Росії, що відомо по всьому світу.

Це може бути цікаво! У статті за наступним посиланням читайте про стиль прованс в інтер’єрі.

Облаштування ділянки в сільському стилі

Будинок і паркан

З матеріалів для стилю кантрі найбільш часто використовуються дерево і натуральний камінь, тому що вони асоціюються з заміської сільської життям. Якщо ви плануєте надати ділянці вид давньоруського подвір’я, то для цього більше всього підійде зруб з колод, плетений злегка похилений дощана парканчик, з пробиваються кущами, квітами і ягодами, а ще колодязь-журавель. Також використовується сплетена з гнучких гілок огорожа і вимощені нерівною каменем доріжки, обрамлені високими чагарниками. Одним словом, варіантів безліч.

До речі кажучи, для схожості з сільським стилем зовсім не обов’язково будувати дерев’яний будинок. Сучасні матеріали дозволяють створити імітацію колод або тесу. Можна використовувати, наприклад, сайдинг будь-яких складів, виконаний у вигляді натурального лісу.

Дача в стиле кантри, ландшафтный дизайн деревенского стиля, сады и клумбы в стиле кантри

Такий зруб виконаний не з колод, а з використанням алюмінієвого сайдинга
Джерело stroyremned.ru

Дизайн дачі в стилі кантрі найчастіше припускає огорожі у вигляді дерев’яних штакетников або плетені огорожі. У будь-якому випадку для його створення повинні використовуватися тільки природні матеріали, такі як дерево або камінь.

Дача в стиле кантри, ландшафтный дизайн деревенского стиля, сады и клумбы в стиле кантри

Паркан з березових стовбурів виглядає цікаво і оригінально
Джерело yandex.ru

Дизайн ділянки

З дерева зводяться ще й різні альтанки та перголи, а також робляться лавки, стільці, столи та інша вулична меблі. Найбільш ефектно виглядають будівлі в стилі кантрі з необроблених колод і дощок. Вони ніби підкреслюють загальну атмосферу сільського життя і брак часу. Дахи всіх технічних будівель можна зробити з соломи. Тоді ви додасте своєму ділянці схожість зі старовинними сільськими господарствами. Але можна також в якості покрівельного покриття використовувати і керамічну черепицю, а також дошку або гонт. Добре сполучаються з атмосферою сільській місцевості різні вироби ковалів.

Дача в стиле кантри, ландшафтный дизайн деревенского стиля, сады и клумбы в стиле кантри

Солом’яний дах ще довго буде популярна серед дачників та любителів сільського стилю
Джерело decorateme.com

Садові доріжки на ділянці теж потребують належної уваги. Робляться вони з різних матеріалів: зрізу дерева, грубої бруківки або ж піску і гравію. Стиль кантрі в ландшафтному дизайні передбачає, що всі стежки будуть мати нерівну і звивисту форму.

Дача в стиле кантри, ландшафтный дизайн деревенского стиля, сады и клумбы в стиле кантри

Такі доріжки ідеально поєднуються з сільським стилем
Джерело seattlehelpers.org

Це може бути цікаво! У статті за наступним посиланням читайте про особливості стилю шале.

Оформлення городу і саду в стилі кантрі

На будь-якому сільському ділянці повинен обов’язково бути город і сад. Тут будуть рости овочі, прянощі, плодові дерева, чагарники і декоративні рослини. Вони допоможуть вам забезпечити себе ягодами і фруктами, яких вистачить і на зиму. Якщо ж ви не любите сільські клопоти, то варто виділити для грядок невелику ділянку. Потрібно, щоб на городі обов’язково було по кілька кущиків моркви, кабачків, помідорів, капусти. До того ж догляд за ними вас сильно не утруднить. Але у вас завжди буде можливість зробити салат зі свіжих овочів з пряними травами і зеленню, вирощеними на власній грядці.

Дача в стиле кантри, ландшафтный дизайн деревенского стиля, сады и клумбы в стиле кантри

На городі в сільському стилі повинно бути багато різних рослин
Джерело pinterest.com

Стиль кантрі передбачає змішане вирощування овочів, квітів і ягід. Все повинно бути засаджено дуже щільно, а розташування кожної культури слід ретельно продумати. Наприклад, для помідорів хорошими сусідами будуть чорнобривці і цинії. Цибулю-шалот і петрушку завжди садять поруч з перцем.

У садах сільського стилю вирощують тільки плодові дерева. Розташувати їх слід хаотично і безладно. Поруч повинні знаходитися самі різні сорти та види. Мета такого способу не в отриманні рекордних врожаїв, а в створенні неповторного дизайну свого обійстя. Це потрібно насамперед для задоволення і повного задоволення заміським ділянкою.

Дача в стиле кантри, ландшафтный дизайн деревенского стиля, сады и клумбы в стиле кантри

Різні садові рослини можуть рости по сусідству на сільському дільниці
Джерело seattlehelpers.org

Квітники і клумби в сільському стилі обов’язково повинні бути дуже строкатими й барвистими. Тут в безпосередній близькості можуть виростати польові і садові квіти, але перевагу слід віддати простим видами. Вдало оформити ділянку можна за допомогою ромашок, соняшників і чорнобривців, а також васильків або братків. Найкраще рішення – чередувати контрастні бутони. Буйство фарб і відтінків дуже добре підходить для стилю кантрі.

Дача в стиле кантри, ландшафтный дизайн деревенского стиля, сады и клумбы в стиле кантри

Червоні, сині, жовті квіти просто необхідні на сільській клумбі
Джерело pinterest.ch

Це може бути цікаво! У статті за наступним посиланням читайте топ-5 найбільш популярних архітектурних стилів заміських будинків.

Взагалі, створення правильних квітників – це досить складна і відповідальна задача. Щоб її вирішити, настійно рекомендується звернутися до професійного дизайнера за порадою.

Відео опис

Якщо ви подивіться цей відеоролик, то побачите один з варіантів оформлення саду в сільському стилі:

Аксесуари для оформлення в стилі кантрі

Декорацій на ділянці обов’язково має бути багато. Закінченість стилю додадуть такі елементи, як колеса від воза або плетені кошики, розкидані по всій дачі, а також глиняні глечики і лякала на городі. Ще дуже вдало виглядатимуть опудала різних тварин і птахів, дерев’яні та гіпсові скульптури або невелика декоративна млин. Досить популярне прикраса ділянки в сільському стилі – це декоративна віз або тачка садова, виконує функцію квітника. Часто з таких предметів робляться красиві і ефектні клумби. Але квіти можуть рости ще і в старій озері або чобіт, чайнику або дірявому відрі, а також у дерев’яній діжці або на поламаному стільці. Для загального декору ділянки це піде на користь.

Дача в стиле кантри, ландшафтный дизайн деревенского стиля, сады и клумбы в стиле кантри

Віз є майже на всіх ділянках в стилі кантрі
Джерело juneborn.com

Відео опис

Цей відеоролик розповість про те, як робиться клумба з воза для оформлення в стилі кантрі

Дизайн садиби

Ще сільські обійстя можуть містити невелику штучну водойму. Ставок, оточений пишною зеленню і високими кущами буде виглядати красиво і цікаво. На березі висаджуються і невеликі деревця, що створюють тінь. Поруч часто мають зону відпочинку з альтанками і лавками на свіжому повітрі. Їх теж оточують рослинністю, пущеної з шпалер, щоб в сонячні літні дні можна було знайти тут притулок від спеки.

Дача в стиле кантри, ландшафтный дизайн деревенского стиля, сады и клумбы в стиле кантри

Поряд з невеликими ставками маю лавки для відпочинку
Джерело pinterest.at

Часто зону відпочинку і сад поділяють невисоким плетеним парканом. Він не тільки виконує декоративну функцію, але і вдало вписується в ландшафт. Ще на ділянці обов’язково має бути хоча б кілька справжніх або штучних соняшників. Вони зазвичай висаджуються вздовж тину, на кілочки якого надівається глиняний посуд. Дача в сільському стилі просто немислима без такого доповнення.

Відео опис

Якщо ви задумали оформити ділянка з місцем для відпочинку в стилі кантрі, то вам буде цікаво подивитися відеоролик про сільської альтанці

Це може бути цікаво! У статті за наступним посиланням читайте про сучасне шале Les Houches.

Висновок

Дача в стилі кантрі відрізняється своєю оригінальністю і ефектністю. Цей дизайн цікавий тим, що за основу береться самобутність будь-якого народу. Зовнішня неохайність і простота – це важливі вимоги до сільській садибі. Насправді ж такий напрям вимагає, щоб все було продумано до дрібниць. У статті зібрана основна інформація про створення дачі в стилі кантрі. Після її прочитання ви зможете створити для себе красиве і цікаве подвір’я із затишним оригінальним будиночком.

Оцінок 0