Декоративні фігурки для саду полистоун: купити у Москві

Створення ландшафтного дизайну у дворі, це захоплюючий творчий процес, дозволяє домовласникам максимально проявити свій смак і стиль. Для прикраси ділянки використовуються всілякі живі рослини, декоративні огорожі, і, звичайно ж, оригінальні садові фігури.

Декоративные фигурки для сада из полистоуна: купить в Москве

Фігура для саду і дачі Джерело yasminroohi.com

Призначення садових фігур

Головна функція скульптури на ділянці – зробити його дизайн неповторним, відображає характер господарів будинку. За допомогою фігурок звичайний сад або двір перетворюється в своєрідний облагороджений міні парк. В залежності від дизайнерської ідеї двір котеджу може придбати казково-фантазійну атмосферу або, наприклад, вигляд класичної дореволюційної садиби.

Є у паркових фігурок і практичне призначення. Так, деякі з них виконують функцію вуличного світильника. З їх допомогою у вечірній час висвітлюються доріжки і клумби, а також заїзд в гараж і ганок будинку. Інші фігурки виступають в якості годівниць і поїлок для птахів. Нерідко фігурки використовують як підставки для витких декоративних рослин.

Декоративные фигурки для сада из полистоуна: купить в Москве

Садова фігура – світильник Джерело decorateme.com

Вибір місця для садової скульптури

Сьогодні садові фігурки випускаються у величезній різноманітності. Багато домовласники при виборі цих декорацій забувають про почуття міри і в результаті заповнюють свої сади великою кількістю невідповідних по стилістиці скульптур.

Фахівці рекомендують спочатку визначитися з точками розташування кожної фігурки. При цьому потрібно керуватися таким правилом – з кожного місця огляду повинна бути видна тільки одна скульптура. Виняток становлять лише ті випадки, коли ландшафт оформлений за принципом симетрії, і щоб підкреслити цей хід за допомогою однакових або однотипних скульптур.

Величезне значення має розмір садової пластики. Фігури повинні бути співмірними із саду. Якщо ділянка невелика, в ньому можна поставити досить велику скульптуру, але в цьому випадку вона повинна бути одна, і її потрібно обіграти як центр всієї садибної композиції. Але частіше компактні сади прикрашають невеликими фігурками.

Фігури розміром від 1 метра у висоту краще виглядають на спеціально облаштованій майданчику. Це не обов’язково повинен бути традиційний постамент, можна застосувати більш оригінальні художні рішення.

Декоративные фигурки для сада из полистоуна: купить в Москве

Садова фігура у водойми Джерело 9dach.ru

Вибираючи маленькі фігурки, слід вирішити, як вони будуть представлені. Їх можна підняти на декоративні платформи, щоб вони були більш помітні, а можна розташувати прямо серед рослин. У цьому випадку вони будуть служити елементом несподіванки, приємним сюрпризом для тих, хто прийшов у сад вперше.

Декоративные фигурки для сада из полистоуна: купить в Москве

Садова фігура в траві Джерело zawgyi.info

Стиль

Перед вибором садових фігурок необхідно визначитися зі стилем, в якому всі вони повинні бути виконані. Архітектурний стиль самого будинку і ландшафтного дизайну може відрізнятися. Але в рамках оформлення двору все повинно бути витримано в єдиній стилістиці. Еклектика тут неприпустима, так як всі елементи ландшафтного дизайну, а це і рослини, і садова меблі для відпочинку на свіжому повітрі, і дитячий майданчик, досить виразні самі по собі. Якщо всі вони не будуть об’єднані одним стилем, то загалом вийде перевантажена «украшательствами» композиція.

Для створення класичного стилю встановлюють скульптури у традиційному їх розумінні. Це натуралістичні статуї людських фігур, янголят, а також об’єкти у вигляді уламків стародавніх колон і арок, античні тварини (леви, грифони і т. д.) Дизайн в такому стилі відмінно доповнить красивий фонтан з ліпниною або невеликий штучна водойма.

Декоративные фигурки для сада из полистоуна: купить в Москве

Садова скульптура в класичному стилі Джерело in.pinterest.com

Для сільського стилю більше підійдуть фігурки милих, кумедних тварин і казкових персонажів. Тут доречні різноманітні грибочки, квіточки, а також чаплі та жаби у водойми. Для цього стилю ідеальні всім відомі садові гномики, які вважаються традиційними прикрасами приватних садів і квітників.

Декоративные фигурки для сада из полистоуна: купить в Москве

Садова фігура в сільському стилі Джерело arxip.com

Сучасний стиль «любить» абстракцію. Складні і прості форми абстрактних предметів декору відмінно вписуються в природний ландшафт і можуть бути застосовані з меншою побоюванням «перевантажити» дизайн саду. Однак для збереження хорошого стилю бажано встановлювати садову пластику від одного автора або в єдиному художньому рішенні.

Декоративные фигурки для сада из полистоуна: купить в Москве

Садова фігура в сучасному стилі Джерело a-landshaft.ru

Останнім часом дуже популярними стали сади в японському стилі. Створюючи японський сад, слід враховувати, що для східної культури характерні такі риси як мінімалізм в оздобі і багатофункціональність предметів. Ідеально підійдуть скульптури-ліхтарі і фонтани тсукубаи.

Декоративные фигурки для сада из полистоуна: купить в Москве

Фонтан тсукубай для саду в японському стилі Джерело sergejj-shaburov.tourister.ru

Це може бути цікаво! У статті за наступним посиланням читайте про те, як правильно підібрати ландшафтний дизайн і створити затишок на присадибній ділянці.

Матеріали

Для виготовлення ландшафтних скульптур використовуються самі різні матеріали. Головна вимога до них – це водостійкість і висока опірність впливу сонячних променів. Сьогодні садові фігури для дачі роблять в основному з каменю, бетону, дерева, металу та сучасного полистоун.

Натуральний камінь

Найбільш древні скульптури, що збереглися до наших днів, виконані з каменю. Тому кам’яні статуї асоціюються з класичним мистецтвом. Коштують якісні кам’яні фігури досить дорого, але зате вони дуже довговічні.

Декоративные фигурки для сада из полистоуна: купить в Москве

Садова скульптура з граніту Джерело gabbro.com.ua

Гіпс

Фігури з гіпсу гранично економічні у виготовленні. Тому коштують вони недорого. Але у них є свої мінуси – крихкість і вологопоглинання. Гіпсові фігури для саду і дачі потрібно берегти від механічних пошкоджень, покривати захисними складами, що запобігають появі цвілі і грибка, а на зимовий період їх взагалі бажано заносити в приміщення.

Бетон

Бетонні скульптури недорогі, довговічні і не вимагають спеціального догляду. Однак, оскільки бетон досить важкий, доставити на ділянку велику фігуру з нього буде проблематично. Крім того, бетон – це не далеко не найпривабливіший за зовнішніми характеристиками матеріал.

Дерево

Дерев’яні скульптури сильно розрізняються за ціною. Все залежить від автора і породи деревини. Вироби з дерева відмінно гармонують з природою саду. Але вони, так само як і гіпсові скульптури, досить «капризні». Їх теж потрібно покривати захисними розчинами, а ще стежити за кольором, і оновлювати його при необхідності.

Декоративные фигурки для сада из полистоуна: купить в Москве

Садова фігура з дерева Джерело websadfigur.ru

Кераміка

Вироби з міцної (шамотної) глини можуть стати чудовою прикрасою для саду. Цей матеріал підходить для створення самих різних форм, але складні вироби з безліччю дрібних елементів будуть в умовах вулиці недовговічні.

Метал

Металеві скульптури теж різноманітні за ціною. Тут вартість залежить в основному від типу матеріалу. Найдорожчі вироби з міді та бронзи. Фігури з металу довговічні і міцні. Часто стають дуже яскравим і незабутнім акцентним елементом на ділянці. Але вони підходять далеко не для всіх дизайнерських стилів, так як метал непросто вписати в природну природу саду.

Полістоун

Полістоун – це унікальний сучасний матеріал. Є різновидом штучного каменю. Садові фігурки для дачі з полистоун не бояться перепадів температури, впливу ультрафіолету, вологи. Вони служать довго, не втрачаючи дрібну деталізацію і насиченість кольору. З цього матеріалу можна створювати імітацію дерева, металу, каменю і т. д.

Декоративные фигурки для сада из полистоуна: купить в Москве

Садова фігурка з полистоун Джерело belca.com.ua

Переваги полистоун

Професійні дизайнери зараз застосовують в основному практичні і зручні у всіх відносинах вироби з полиустона. Фігурки з нього вигідно відрізняються від всіх інших. Так, наприклад, вони набагато міцніше гіпсових і керамічних, але при цьому важать набагато менше кам’яних або бетонних.

Легкий, міцний і зносостійкий полиустон дозволяє створювати предмети будь-якого розміру і будь-якої складності. Цей матеріал не має часу, тому не розтріскується і не тьмяніє на протязі довгих років. Вироби з нього легко встановлюються і демонтуються.

При всіх своїх достоїнствах полиустоновые скульптури стоять недорого. Існують цілі виробничі компанії, що працюють з цим матеріалом. Щоб правильно вибрати садові фігурки з полистоун від виробника з великим асортиментом, головне не загубитися в достатку різноманітних виробів.

Відео опис

Технологія виготовлення фігурок з полистоун

Де купити садову фігуру

Виробництвом садових фігур сьогодні займаються різні компанії. У Москві асортимент цієї продукції особливо різноманітний. Фірм, що виготовляють скульптури для ландшафтного дизайну і пропонують свій товар у столичних магазинах чимало. Але вибрати відповідні фігурки можна за допомогою каталогів інтернет-магазинів. При дистанційному виборі потрібно обов’язково враховувати розмір виробу, а також матеріал, з якого воно виготовлене. Необхідно пам’ятати, що скульптури з гіпсу та кераміки крихкі і можуть постраждати при доставці. А кам’яні і бетонні декорації дуже важкі. Краще замовляти фігури з полистоун.

Це може бути цікаво! Грамотно підібраний ландшафтний дизайн – це не тільки красиво, але і вигідно. У статті за наступним посиланням читайте про думку фахівців про те, що хороший сад робить будинок дорожче приблизно на третину.

Ідеї для оформлення саду

Існують різні популярні, але при цьому завжди виграшні художні рішення щодо застосування садової скульптури.

Лабіринт

Сад у вигляді імпровізованого лабіринту, створеного за допомогою пересічних доріжок або огорож з низьких чагарників – це ідеальний майданчик для розміщення кількох скульптур. Фігури при такому рішенні встановлюються в тупиках лабіринту.

Сфери

Сад можна прикрасити декількома елементами декору, що мають форму сфери або півсфери. Вони можуть бути різними за кольором і фактурі. Головна перевага сферичних фігур, це гармонійне поєднання з природою саду і один з одним.

Відео опис

Ідеї застосування сферичних, абстрактних і класичних садових фігур

Шахи

Варіант з великими садовими шахами широко поширений. Однак його не можна назвати «побитим», так як шахові фігури виглядають дуже ефектно і в кожному випадку по-своєму. Фігурами з полиустона можна зіграти справжню шахову партію. А якщо знайти в саду місце для чеширського кота, можна повністю відтворити атмосферу відомої казки.

Сонячні години

Оригінальний варіант садової пластики. Годинники можуть бути центром всієї композиції або невеликим, але дуже привабливим її елементом.

Декоративные фигурки для сада из полистоуна: купить в Москве

Сонячні години в дизайні саду Джерело cloob.com

На нашому сайті Ви можете знайти контакти будівельних компаній, які пропонують послугу проведення ландшафтних робіт під ключ: озеленення ділянки, посадка рослин, пристрій водойм, гір, альпінаріїв, рокаріїв і подібних. Безпосередньо поспілкуватися з представниками можна відвідавши виставку будинків «Малоповерхова Країна».

Висновок

Якісний ландшафтний дизайн складається з безлічі деталей. Однак саме фігури для саду, якщо правильно їх підібрати, можуть надати ділянці потрібний колорит, стати його «родзинкою», зробити його особливим і незабутнім. Тому при оформленні території біля котеджу не варто нехтувати можливістю використовувати садову пластику.

Оцінок 0