Дизельні насосні станції для сільського господарства

 
 Дизельные насосные станции для сельского хозяйства

Мобільні дизельні станції широко застосовуються для проведення різних робіт на ділянках, де немає централізованого електропостачання. Станція оснащена потужним дизельним двигуном і зручно транспортується. Обладнання використовують тільки на відкритому повітрі – це одне з головних вимог експлуатації.

Дизельні станції також застосовують для перекачування добрив, в трубній системі. Оскільки діаметр шланги обмежений, втрачається продуктивність і необхідно використовувати потужне обладнання, щоб з мінімальними втратами качати в’язку рідину. Часто станції використовуються для ліквідації різних аварій, у результаті стихійних лих.

Як влаштована ДНС?

Станція складається з потужного двигуна і насоса. В насосі є всмоктувальні і напірні патрубки, і робоче колесо з лопатями, яке кріпиться до валу. Ущільнювач робить корпус насоса герметичним.

Двигун складається з генератора з акумуляторами, радіатора, паливного бака і фільтрів очищення, фільтрування палива. Насос і двигун з’єднують між собою за стандартами. Переміщається станція з допомогою шасі, обладнання має спеціальний захист від несприятливих погодних умов.

Виробники випускають різні моделі станцій, що відрізняються своєю продуктивністю і комплектацією. Є станції з зануреними насосами і гідравлічним приводом.

Область застосування насосних станцій

Враховуючи численні переваги насосних станцій область застосування обладнання обширна. Найчастіше станції використовують у сільському господарстві, для перекачування добрив, зрошення полів, добрива вирощуваних культур.

Станція відповідає всім нормативним вимогою і відмінно підходить для подачі в’язких рідин на невеликі дистанції. Добрива мають свою специфіку, тому ні одне інше обладнання не впорається з поставленим завданням краще, ніж дизельні насосні станції.

Головне переваги дизельних насосних станцій в їх мобільності, обладнання можна переміщати і використовувати на ділянках, де немає можливості підключення до мережі. Обладнання пристосоване для роботи в полі, для перекачування різних рідин.

Станції активно використовують у ЖКГ, для усунення аварій, а також для локалізації різних загорянь, гасіння торфовищ.

Як вибрати насосну станцію?

При купівлі насосної станції, як повідомляє джерело необхідно враховувати передбачувані навантаження і умови експлуатації, а також особливості:

  • Насоса, його потужність, продуктивність, витрата палива. Насоси дизельних станцій мають ряд відмінностей і використовуються з перекачуванням в’язких рідин, а різними включеннями, тому так важливо звертати увагу на технічні характеристики.
  • Двигуна. Потужність двигуна і насоса повинні відповідати один одному, щоб обладнання працювало з повною віддачею. Щоб обладнання не перегружалось, при розрахунку необхідної потужності роблять невеликий запас.
  • Всмоктування насоса, його висоту. Цей показник впливає на умови експлуатації насоса і область його застосування. Якщо висота всмоктування невелика, насос не зможе відкачувати добриво або інші рідини на великій глибині. Знаючи передбачувані навантаження, можна вибрати модель з оптимальною висотою всмоктування і діаметром шланг.

Мобільні дизельні станції багато в чому спростили обробку сільськогосподарських полів. В’язкі добрива складно качати без втрат, інші насоси просто не впораються з такими навантаженнями.

Станції відмінно себе зарекомендували при локалізації стихійних лих, тому активно використовуються в ЖКГ та МНС.

Свіжі матеріали:

  • Скинали перетворює інтер’єр кухні на 100 %
  • Ідеальні мийки з штучного каменю
  • Алюмінієві профілі під світлодіодну стрічку: різновиди та особливості
  • Як вибрати генератор для дому
  • Правила вибору плитки для кухні