Для чого потрібні біде і якими вони бувають?

 
 Для чего нужны биде и какими они бывают?

Понад двісті років тому у Франції з’явилася така споруда, як біде. За десятиліття свого існування вона неодноразово вдосконалювалося і нині використовується мільйонами людей в різних державах (у тому числі і в Російській Федерації). Класичне біде являє собою низьку раковину або маленьку ванночку. Ця різновид сантехніки укомплектована особливим пристосуванням, що створює фонтанчик, що дозволяє людям підмиватися після відвідування туалету.

В біде, як і в ванну, підводиться і холодна, і гаряча вода. Монтують біде дуже близько до унітазу, що дуже правильно і природно. Правда, в типових російських квартирах встановлювати біде дуже непросто і зазвичай має на увазі перепланування квартири, що не всякий громадянин може собі дозволити. Тому біде частіше зустрічається в елітних новобудовах, а також приватних будинках.

Крім свого головного призначення, біде добре підходять для миття ніг (стоп). Також вони можуть служити повноцінною ванною хлопчикам і дівчаткам у віці чотирьох до семи років.

Як вже згадувалося, біде створено для того, щоб з його допомогою люди змогли підмиватися після відправлення в унітаз своїх природних потреб. Сідати на біде можна як обличчям до змішувача, так і спиною, це кому як зручніше і доцільніше. Однак користування біде не є повноцінним аналогом прийняття душу, так як скромні розміри цього сантехнічного пристосування дозволяють дорослій людині підмивати лише область ануса, а адже іноді треба мити ще спину, руки і голову. Тим не менш, наявність в санвузлі біде дозволяє людям приймати душ декілька рідше. Особливо воно корисне людям, що страждають гемороєм, при якому можлива кровотеча навіть після застосування м’якого туалетного паперу.

Корисність біде визнана в багатьох європейських державах, а також і інших частинах планети. Цими сантехнічними пристроями користуються французи і італійці, греки та іспанці, аргентинці та уругвайці. Особливою популярністю біде користується в Японії – в цій державі їх часто поміщають навіть в громадських туалетних кімнатах.

Для виготовлення сучасних біде виробники застосовують санфаянс і санфарфор, рідше зустрічаються також чавунні, скляні і пластикові вироби. Біде ділять на підлогові і настінні і деякі моделі комплектуються осушувачем. Вартість такого пристосування може становити сім тисяч рублів і більше.

Свіжі матеріали:

  • Скинали перетворює інтер’єр кухні на 100 %
  • Ідеальні мийки з штучного каменю
  • Алюмінієві профілі під світлодіодну стрічку: різновиди та особливості
  • Як вибрати генератор для дому
  • Правила вибору плитки для кухні