Для збереження доріжок від руйнувань і поділу ділянки на зони — бордюр садовий 1000х200х80 мм

Для огородження пішохідних доріжок, паркових зон та клумб на ділянках використовується садовий бордюр 1000х200х80. Основу конструкції становить залізобетон. У статті детально розглянуті види і технічні параметри виробу, завдяки яким, вибрати виріб не складе праці.

Для сохранения дорожек от разрушений и деления участка на зоны - бордюр садовый 1000х200х80 мм

Садовий бордюр на ділянці Джерело dachadesign.ru

Опис

Садовий бордюр використовується для збереження доріжок від руйнувань, а також ділить ділянку на зони. Завдяки міцній конструкції, грунт не буде вимиватися з клумб. Виріб також служить декоративним елементом і доповнює дизайн ділянки. Садовий бордюр 1000х200х80 має компактні розміри, порівняно з тротуарн ими конструкціями. Монтаж здійснюється легко, тому встановити конструкцію можна самостійно. Купити садовий бордюр 1000х200х80 від відомих виробників можна дешево.

Виріб, заввишки 80 см справляється з широким спектром завдань. На присадибній ділянці доріжки, обрамлені каменем, стають захищеними від бур’янів. Комахою стає складніше добиратися до рослини. А також він полегшує догляд за різними культурами, т. к. грунт буває зволоженою тривалий час.

Переваги:

 • має компактні розміри;

 • легкий в монтажі або демонтажі;

 • відрізняється низькою ціною;

 • має високу міцність і довговічність залізобетонної конструкції;

 • зберігає від руйнування пішохідні доріжки, клумби, грядки;

 • служить доповненням до дизайну ландшафту, надаючи естетичний вигляд.

Для сохранения дорожек от разрушений и деления участка на зоны - бордюр садовый 1000х200х80 мм

Клумби в обрамленні бордюру Джерело alfa-5.ru

Різновиди

В залежності від способу виробництва, купити садовий бордюр 1000х200х80 можна двох видів. Слід вивчити особливості і переваги кожного методу.

Основні види:

 • Метод вібропресування. Продукцію отримують за допомогою автоматизованих систем. Принцип роботи полягає у створенні фігури за допомогою преса. Виріб виходить надійне і стійке до механічних пошкоджень. Пресований бордюрний камінь садовий 1000х200х80 можна придбати за ціною від 100 руб. за шт.

 • Вібролиття. Огородження за допомогою цього способу виходять менш надійними. Перевага даного методу є гладка поверхня. Литтям отримують нестандартні вироби. Вартість даного способу вище, товар можна придбати за ціною від 170 руб. за шт.

 • Вся продукція повинна відповідати ГОСТ 6665-91 і мати сертифікати. У такому разі гарантується якість.

  На нашому сайті Ви можете знайти контакти будівельних компаній, які надають кредит на будівництво і супутні послуги, серед яких проведення ландшафтних робіт: озеленення ділянки, посадка рослин, пристрій водойм, гір, альпинириев, рокаріїв і т. п. Безпосередньо поспілкуватися з представниками можна відвідавши виставку будинків «Малоповерхова Країна».

  Характеристики

  Камінь бордюрний садовий, який завоював популярність завдяки своїм технічним характеристикам, має наступні основні параметри:

  Для сохранения дорожек от разрушений и деления участка на зоны - бордюр садовый 1000х200х80 мм

  Укладання бордюрного огорожі Джерело trotuarplitka.com.ua

  • довжина однієї секції 1000 мм;

  • загальна ширина 200 мм;

  • висота становить 80 мм;

  • бетон з маркуванням F200/300;

  • вага починається від 30 кг;

  • кількість секцій в піддоні.

  На нашому сайті Ви можете ознайомитися з найпопулярнішими проектами будинків від кращих будівельних компаній з бездоганною репутацією на ринку. Ви можете вибрати будинок без обробки або з будь-якого сучасного будівельного матеріалу. Безпосередньо поспілкуватися з представниками можна відвідавши виставку будинків «Малоповерхова Країна».

  Технологія монтажу

  Принципи установки залежать від типу ґрунту. Найпростіший спосіб полягає в підготовці траншеї по розмітці, установці на подушку і фіксації ґрунтом. Для довговічності застосовують інший спосіб. Виріб встановлюють на основу з бетону і дають йому остаточно висохнути. Далі траншею зміцнюють грунтом. Відступ від поверхні вибирають у відповідності з призначенням огорожі. Доступні роздрібні ціни на садові бордюри дозволять встановити на ділянці споруди для доріжок, клумб і декоративних елементів.

  Для сохранения дорожек от разрушений и деления участка на зоны - бордюр садовый 1000х200х80 мм

  Палітра садового бордюру Джерело 1001bordur.ru

  Відео опис

  Відеоматеріал присвячений встановленню бордюрів по зробленій розмітці:

  Це може бути цікаво! У статті за наступним посиланням читайте про бордюрний камінь для садових доріжок: як укласти правильно і красиво.

  Висновок

  Бордюр садовий 1000х200х80 можна придбати в роздріб за ціною від 100 руб. за шт. При оптовій купівлі – ціни нижче. Він є незамінним декоративним елементом на присадибній ділянці. Завдяки особливостям технологій, конструкція стійка до механічних пошкоджень. При правильній експлуатації прослужить десятки років. Під різноманітний дизайн добирається відповідна кольорова гама.

  Оцінок 0