Докшелтер: види і особливості конструкції

 
 Докшелтер: виды и особенности конструкции

Для оптимізації роботи складу сьогодні використовують різне обладнання дозволяє автоматизувати процеси і прискорити процес розвантаження товарів. При розвантаженні товарів в умовах різких перепадів температур, а також в зимовий період часу використовують сучасні докшелтери. Система ущільнювачів надійно робить отвір між складом і машиною герметичним, підтримуючи оптимальну для продукції температуру.

Докшелтери грають відразу кілька важливих функцій, за допомогою ущільнювача можна:

 • Забезпечити нормальні умови для зберігання продукції.
 • Заощадити бюджет на охолодженні або підігріві складу.

Існують різні види ущільнювачів, особливості яких далі розглянемо більш докладно.

Принцип роботи обладнання

Герметизатор отвору встановлюють на в’їзді в склад, де відбувається розвантаження товару, на ущільнювачі є маркування, за допомогою якої водій орієнтується куди заїжджати. Як тільки кузов машини зупиняється на потрібної позначки ущільнювач щільно прилягає до кузова, роблячи отвір герметичним.

Обладнання повністю безпечно в експлуатації, не створює аварійних ситуацій і не заважає проводити розвантажувальні роботи. Щоб не пошкодити стіни і кузов машини ущільнювачі виготовляють зі спеціальної гуми, що не залишає подряпин на поверхні.

Види герметизаторов і особливості їх конструкції

Будь-яка продукція має свої особливості зберігання, відрізняються і складські приміщення, тому на сьогоднішній день виробники виготовляють різні види ущільнювачів. В залежності від особливості конструкції розрізняють ущільнювачі:

 • З розкладними рамами. Обладнання використовується на невеликих складах. Конструкція ущільнювача оснащена спеціальними пружинами, завдяки яким навіть при неправильно паркуванні авто вдається уникнути аварійних ситуацій і поломок. Ущільнювач просто складається при необхідності.
 • З жорсткими рамами. Використовують ущільнювачі на складках з великими вантажопотоками. Для запобігання поломок від неправильної парковки використовують спеціальні напрямні для коліс, щоб автомобіль міг правильно припаркуватися.
 • Надувні конструкції. Цей вид ущільнювача використовують на складах, де зберігається продукція, що вимагає особливих умов навантаження. Авто в цьому випадку обхоплюють спеціальні подушки, створюючи необхідну температуру всередині. Це найдорожчий вид обладнання, який забезпечує оптимальні умови для продукції.

Враховуючи особливості складу та продукції, власник може вибрати відповідний вид ущільнювача і забезпечити безпечне розвантаження.

Як вибрати докшелтер?

Є відразу кілька важливих критеріїв, які варто враховувати при виборі оптимальної моделі докшелтера, це:

 • Розміри складу та його особливості. Важливо знати розміри отвору і враховувати особливості зберігання продукції, щоб підібрати обладнання, яке забезпечить герметичність.
 • Габарити вантажних авто. Враховують при купівлі ущільнювачів і марку машин, їх розміри, щоб ущільнювач впорався зі своїм основним завданням.
 • Висоту і ширину ущільнювача. Цей показник розраховується в індивідуальному порядку за формулою. Залежить показник від розмірів автомобілів, які використовуються в роботі.

Завдяки зручній конструкції докшелтера обладнання легко встановлюється і допомагає створювати оптимальні умови при розвантаження, навантаження й зберігання різних видів продукції.

Ущільнювачі використовують в тих випадках, якщо для зберігання продукції потрібні спеціальні умови. Використання ущільнювачів взимку дозволяє підтримувати температуру на необхідному рівні.

 

 

 

Свіжі матеріали:

 • Скинали перетворює інтер’єр кухні на 100 %
 • Ідеальні мийки з штучного каменю
 • Алюмінієві профілі під світлодіодну стрічку: різновиди та особливості
 • Як вибрати генератор для дому
 • Правила вибору плитки для кухні