Душові кабіни з низьким піддоном

 
 Душевые кабины с низким поддоном

Виробники сьогодні пропонують широкий вибір душових кабін, що відрізняються дизайном, якістю та технічними характеристиками. Деякі моделі незважаючи на зовнішню привабливість вимагають особливих умов монтажу, особливо це стосується душових кабін з низьким піддоном.

Піддон необхідно зміцнити і прокласти шар теплоізоляції, зробивши своєрідний фундамент без шкоди для сифона. Зробити це непросто, тому роботу краще довірити професіоналам. В чому особливості кабін з низьким піддоном, які існують різновиди, і як правильно вибрати душову кабіну, далі розглянемо більш докладно.

Основні критерії вибору

Головною особливістю більшості сучасних душових кабін з низькими піддонами вважається відсутність стелі в кабіні. Конструкція спроектована таким чином невипадково, на відміну від інших моделей, в яких є стеля з вбудованими світильниками, в цих кабінах можна підключити більш потужне освітлення.

Виробники вирішили не економити на освітленні і регулярно працюють над удосконаленням моделей, що позначається на вартості кабін. У душових кабінах з низьким піддоном не потрібно підключатися до мережі, що багато в чому полегшує процес монтажу.

Різновиди піддонів: використовувані у виробництві матеріали

Спосіб монтажу кабіни безпосередньо залежить від форми. При монтажі кабіни з глибоким дном, для установки часто використовують сталеві лукошки з ніжками. Це дозволяє без зусиль помістити дно кабіни і закріпити її.

У випадку з плоскими піддонами зміцнити конструкцію набагато складніше, тому перш ніж зупинити свій вибір на цьому варіанті варто заздалегідь подумати. Для монтажу плоскої кабіни необхідно:

 • Правильно зробити фундамент.
 • Вміти приготувати розчин.
 • Монтувати конструкцію таким чином, щоб був вільний доступ для ремонту та обслуговування.

Далеко не кожен фахівець зможе правильно монтувати і утеплити кабіну, зробити це своїми руками неможливо, тому при покупці важливо враховувати форму і матеріали, з яких виготовлена кабіна.

Додаткові проблеми можуть виникнути з монтажем утеплювача, особливо складно утеплити сталеві і кам’яні піддони. В цьому випадку потрібно монтувати систему теплої підлоги, що значно ускладнює процес монтажу.

Крім форми піддону особливу увагу варто приділяти і матеріалів, з яких він виготовлений. На сьогоднішній день виробники пропонують:

 • Сталеві піддони. Піддон покритий захисною емаллю і являє собою звичайний металевий таз.
 • Піддони з АБС. По суті це пластикові кабіни, покриті шаром акрилу.
 • Керамічні піддони. Піддон виготовлений за формою плити, конструкція нагадує кам’яні плити.
 • Склопластикові піддони.

Є ще й важкі чавунні піддони, які незважаючи на свою масу дуже практичні в експлуатації.

Розміри піддонів

Важливим критерієм вибору душової кабіни вважаються її розміри. Вибір відповідної моделі залежить від особливостей приміщення, його розмірів та побажань власників.

Сучасні душові з низьким піддоном мають значні габарити, знайти невелику кабіну не так просто. У кабіні є ряд додаткових функцій, які дозволяють повноцінно розслабитися після трудового дня. Безумовно, якщо у ванній є додаткова вільна площа, такий варіант кабін ідеальний.

Завдяки сучасним технологіям можна створити справжню зону відпочинку у ванній. Що стосується форми кабін, то в більшості своїй це квадрат і овал, при бажанні можна знайти кабіни екзотичних форм.

При монтажі кабін варто дотримуватися низки правил, тому краще довірити роботу професіоналам. Самостійно зробити фундамент непросто, кабіна повинна бути рівною, без перекосів, потрібно заховати комунікації, тому своїми силами здійснити монтаж не вийде.

 

 

 

Свіжі матеріали:

 • Скинали перетворює інтер’єр кухні на 100 %
 • Ідеальні мийки з штучного каменю
 • Алюмінієві профілі під світлодіодну стрічку: різновиди та особливості
 • Як вибрати генератор для дому
 • Правила вибору плитки для кухні