Фіолетовий колір в інтер’єрі: кілька корисних порад

 
 Фиолетовый цвет в интерьере: несколько полезных советов

Фіолетовий колір завжди асоціювався з якоюсь благородством, витонченістю, смаком. Це колір емоцій і пристрасті. Використання фіолетових відтінків в інтер’єрі дозволяє створити загадкову атмосферу, додати розкоші. Варто зважитися на кардинальні зміни, щоб після оцінити неповторний стиль і витонченість інтер’єру.

Працювати з фіолетовими відтінками необхідно з особливою акуратністю. Не варто захоплюватися, бо є ризик перенаситити кімнату, і зробити з неї казковий палац. У багатьох фіолетовий колір викликає саме такі асоціації, але, якщо підключити трохи фантазії, можна створити справжній шедевр, далекий від дитячих мрій. Як ненав’язливо впровадити фіолетові відтінки в інтер’єр, далі розглянемо більш докладно.

Перші штрихи

Не варто вважати, що фіолетові стіни або меблі – це доля благородних осіб. Сьогодні кожен може створити королівську спальню або вітальню, а починати варто з вибору відтінку.

Фіолетовий, мабуть, самий багатий колір, у ньому зібрані тисячі півтонів і відтінків, тому є відмінна можливість пофантазувати. Ліловий, індиго малиновий та сливовий – ось далеко не повний перелік цікавих тонів, на які варто звернути увагу.

Як тільки колір вибраний пора перефарбувати нудні стіни, і замовити нову меблі. Отриманий ефект здивує навіть самих витончених цінителів стилю, і тут немає ніякого чаклунства, просто правильно поєднання різних відтінків.

Додамо трохи розкоші

Зустрічати гостей у новій вітальні одне задоволення. Поки гості будуть зайняті оцінкою інтер’єру, можна накривати стіл і подавати закуски. Все це ще попереду, але перш фахівці радять купити новий столик або сервіз зі срібла, який ще раз підкреслить відмінний смак власників, і розкіш фіолетовою кімнати.

Ніщо так не прикрашає фіолетовий інтер’єр як вироби з дорогоцінних металів. Традиційно вважається, що срібло й золото – це зовсім різні відтінки, які не можна поєднувати в одному приміщенні, але у випадку з фіолетовими тонами, ці обмеження знімаються. Фіолетовий здатний творити чудеса, тому навіть ці несумісні метали будуть виглядати ідеально.

В якості прикладу можна розглянути декоративні золоті світильники настільні лампи. Трохи чорних візерунків, і крім комфортного м’якого світла, власник отримає неповторну атмосферу. Можна поекспериментувати з прикрасою стін, зробити вітальню багатшими допоможуть картини в золотих рамках. Зображення грає другорядну роль, враховувати стиль інтер’єру можна створити будь-яку композицію.

Підводимо підсумки

Розкішний інтер’єр практично готовий, залишилися останні штрихи. Не варто забувати про підлоговому покритті, яке відіграє далеко не останню роль в інтер’єрі. Крім шикарних килимів і доріжок, зробити спальню або вітальню затишній допоможе натуральний паркет. У цьому випадку фахівці радять придивитися до бразильського дерева. Порадує не тільки якість, але і шикарні плінтуса, які ідеально підкреслять особливості інтер’єру.

Залишається тільки продумати сервіровку срібного столика, і купити кілька розкішних сервізів для прийому найдорожчих гостей. Ефект, який проведуть зміни в інтер’єрі на відвідувачів складно передати. Такі нововведення точно не залишаться без уваги і хвалебних відгуків. Власникам же залишиться насолоджуватися приємною атмосферою і переповнює гордістю, все що створено своїми руками просто безцінне.

Дотримуючись нескладних рекомендацій запропонованих на сайті newdesign.com.ua можна безболісно впровадити будь-фіолетовий відтінок в інтер’єр так, щоб підкреслити розкіш і витонченість кімнати.

Свіжі матеріали:

  • Скинали перетворює інтер’єр кухні на 100 %
  • Ідеальні мийки з штучного каменю
  • Алюмінієві профілі під світлодіодну стрічку: різновиди та особливості
  • Як вибрати генератор для дому
  • Правила вибору плитки для кухні