Фасадні і щоглові підйомники: різновиди та сфера застосування

 
 Фасадные и мачтовые подъёмники: разновидности и область применения

 

Сучасне будівництво і підвищені вимоги до об’єктів призводять до того, що робітникам потрібні додаткові кошти, модернізована техніка для виконання складних завдань, особливо це стосується висотних робіт, де без техніки виконати роботу якісно не вийде. В цьому випадку все більшу популярність набувають модифіковані підйомники, які дозволяють піднімати на велику висоту не лише робітників, але і різні будівельні матеріали.

На сьогоднішній день є два основних види підйомників – фасадні і щоглові підйомники. Далі розглянемо більш докладно в чому переваги даних підйомників, а також область їх застосування у будівництві.

Особливості та переваги фасадних підйомників

Фасадні підйомники в основному застосовуються на будівництві промислових об’єктів, нежитлових приміщень. Використовують підйомники як для будівництва, так і для реставрації будівель.

Конструкція фасадних підйомників має ряд особливостей, встановлюється виключно зовні об’єкта і являє собою люльку з підйомним механізмом, автоматикою. Конструкція колиски дуже зручна і дозволяє в разі аварійних ситуацій самостійно спускати люльку з висоти за допомогою спеціальних вантажів.

Механізм підйомника досить простий, але в той же час надійний, дозволяє виконувати різну роботу на висоті і піднімати вантажі вагою до 800 кг. Незважаючи на усю громіздкість конструкції вона досить швидко піднімається на висоту більше 100 метрів, здійснити такий подъемка люлька може менш ніж за 9 хвилин.

Характеристики щоглових підйомників

Цей вид підйомників користується сьогодні все більшою популярністю і не тільки в сфері будівництва, але і в промисловості, для переміщення вантажів на висоту, для обслуговування торгових центрів. Підйомник щогловий будівельний оснащений зручним механізмом і дозволяє проводити роботи на висоті близько 50 метрів.

Основою щоглового підйомника є щогла різного діаметра. По щоглі рухається платформа, залежно від способу кріплення щогли бувають прикріпляються до будівлі, і окремі від нього, самонесучі щогли.

На сьогоднішній день існує три основних різновиди щоглових підйомників, в залежності від обсягів виконуваних робіт розрізняють:

  • однощоглові підйомники (вантажі та матеріали до тонни);
  • двох і трищоглові підйомники.

Двухмачтовые підйомники можна використовувати для внутрішньої обробки, в ньому є спеціальна кабіна і зручні несучі щогли.

Відмінною особливістю трехмачтовых підйомників вважається їх габарити, а також особливість безперервної роботи, так як підйомник оснащений трьома щоглами, на ньому з легкістю кріпляться дві платформи, за допомогою яких будівництво стає більш ефективною.

Область застосування фасадних і щоглових підйомників

Різні моделі підйомників сьогодні отримали дуже широку область застосування, ця техніка по праву може називатися універсальною, тому застосовують її сьогодні повсюдно на різних об’єктах для виконання найрізноманітніших завдань

Застосовують підйомники для переміщення різних вантажів на висоту в промисловому виробництві, для проведення висотних робіт і реставрації в будівництві, для приватного обслуговування будівель.

Найчастіше підйомники використовують для проведення внутрішньої і зовнішньої обробки будівель, реставрації об’єктів інфраструктури, будівництва об’єктів нерухомості.

Різноманітність моделей підйомників дозволяє вибрати підходящий підйомник для конкретних завдань. Підйомники прості в експлуатації, мають легкий механізм і не вимагає особливого догляду, що є безперечною перевагою.

Свіжі матеріали:

  • Скинали перетворює інтер’єр кухні на 100 %
  • Ідеальні мийки з штучного каменю
  • Алюмінієві профілі під світлодіодну стрічку: різновиди та особливості
  • Як вибрати генератор для дому
  • Правила вибору плитки для кухні