Гаражні замки – різновиди і особливості установки

 
 Гаражные замки – разновидности и особенности установки

Обов’язковим атрибутом будь-якого автомобільного гаража є надійний навісний або врізний замок, застосування якого дозволяє зберегти машину від посягань зловмисників. Правильний вибір цього пристосування має найважливіше значення, тому в процесі купівлі, категорично не слід проявляти надмірну економію або поспіх.

Види гаражних замків та їх особливості

Конструкція воріт типового капітального гаража має дві розорюються в сторони металеві стулки, одна з яких може мати у своєму складі хвіртку. З внутрішньої сторони, перебуваючи в закритому положенні, такі двері міцно фіксуються з допомогою засувів, засувок або гачків. В такому стані, вхід власника в гараж здійснюється за допомогою розміщеної в стулці хвіртки, для захисту якої потрібно покупка і установка відповідного запірного пристрою. Залежно від способу встановлення, гаражні замки ділять на дві групи:

 • Навісні (навішуються на спеціальні вуха)
 • Врізні (врізаються в дверне полотно)

Головним елементом будь-якого врізного замку є засув, який представляє собою один або кілька задвигающихся в пази стрижнів прямокутної або круглої форми перерізу. Такий вид запорів вважається більш надійним у порівнянні з конструкціями навісного типу, оскільки не має виступають за зовнішні межі двері елементів, які можна було б легко збити або виламати.

Крім того, існує поділ гаражних замків на типи в залежності від особливостей їх конструкції, згідно з якими, можна виділити такі найпоширеніші варіанти:

 • Циліндрові – зі змінною секретної личинкою, складна система комбінацій якої являє собою неприступний кордон для відмичок.
 • Сувальдні – замість циліндра використовують пакет з декількох фігурних пластин, набагато краще протистоять спробам грубого злому.

Найбільш оптимальним варіантом по захисту гаража від проникнення зловмисників є установка на двері хвіртки відразу двох різних типів замків, доповнюють один одного, а також використання броньованих накладок.

До цих пір продовжують користуватися попитом гвинтові замки гаражні представлені на сайті dveri-zamki.dp.ua, що виготовляються на замовлення, застосовуються ось уже яке десятиліття поспіль. Незважаючи на великі розміри, вони досить ефективно протистоять злому, а єдиною їх перевагою на сьогоднішній день є низька ціна виробів.

Процес установки

Монтаж гаражних замків являє собою досить непросту задачу, яка на перевірку виявляється значно складнішою, ніж здається спочатку. Робота вимагає залучення досвідченого фахівця, що володіє відповідними навичками та інструментом, а також має хорошу підготовку. Неграмотна установка може стати причиною порушення функціональності і цілісності пристрою, або стати причиною того, що запірний механізм відкриється або заклинить, коли цього від нього зовсім не чекають. Втім, при належній вправності можна спробувати виконати всю роботу своїми руками. Для цього знадобляться:

 • Куплений замок
 • Електрична дриль
 • Металева пластина
 • Міцні гвинти
 • Сталевий куточок
 • Зварювальний апарат

Робота виконується наступним чином – спочатку до воріт хвіртки приварюється зміцнююча пластина – саме вона буде служити підставою для встановлення запору. Якщо використовується замок навісного типу, до обох стулок приварюються два заздалегідь підготовлених кріпильних вуха. На поверхні пластини розмічаються точки свердління – тут будуть знаходитися отвори для гвинтів.

В торцевих частинах створів, в підходящих місцях, просвердлюються отвори відповідного розміру для висуваються ригелів, після чого здійснюється безпосередня установка замку і ретельно контролюється надійність його фіксації. Нарешті, залишається тільки вирізати зовні стулки щілину для ключа, і зміцнити жорсткість відповідної частини з отворами під засуви, з допомогою куточка.

Свіжі матеріали:

 • Скинали перетворює інтер’єр кухні на 100 %
 • Ідеальні мийки з штучного каменю
 • Алюмінієві профілі під світлодіодну стрічку: різновиди та особливості
 • Як вибрати генератор для дому
 • Правила вибору плитки для кухні