Газобетон – екологічний і практичний будівельний матеріал

 
 Газобетон – экологичный и практичный строительный материал

 

Компанії, які займаються будівництвом будинків і приватних котеджів пропонують своїм замовникам проекти з газобетонних блоків. Створення індивідуальних і наявність готових типових проектів із використанням газобетону збільшується з кожним роком.

Це пояснюється поєднанням унікальних властивостей цього матеріалу.

А Ви знаєте, що за своїми характеристиками та екологічним нормам газобетон порівняємо з дерев’яними конструкціями будинків. Він має достатню міцність і тривалий термін експлуатації. Газобетонні блоки мають малу вагу, не вимагають важкої техніки в монтажі і дозволяють зводити будівлі в стислі терміни.

Газобетонні блоки – найкращий матеріал для будівництва

По своїм технічним характеристикам газобетон подібний на дерево. Він має пористу структуру з насиченням дрібних повітряних порожнин. Такий матеріал «дихає», але зберігає досить хороші теплоізоляційні властивості. Точка роси в газобетонних блоках розташовані ближче до зовнішньої сторони стіни і не дає глибокого промерзання.

Газобетон представлений на сайті https://mirkeramiki.com.ua/1-kladochnyie-materialyi/2-gazobeton/ легко піддається обробці, для цього не потрібно застосовувати спеціальний ріжучий інструмент. Пропили, отвори, штроби і можуть бути зроблені звичайними недорогими інструментами і пристосуваннями. На відміну від дерева газобетон має велику щільність, набагато вище, ніж у міцних порід деревини. При цьому блоки мають меншу питому вагу і можуть укладатися без застосування підйомної техніки.

При виборі газобетону, як будівельного матеріалу важливо знати його основні якості:

  • Газобетонні блоки не піддаються гниттю і не гігроскопічні.
  • Стійкий до впливу ультрафіолетового випромінювання і атмосферних опадів.
  • Вогнетривкий, здатний витримувати високі температури і відкритий вогонь.
  • Не схильний до дії шкідливих комах і гризунів.
  • Екологічно чистий і володіє нульовою радіоактивністю.

Такі виняткові характеристики газобетонних блоків дозволяє зводити малоповерхові будівлі протягом одного сезону і приватні котеджі під ключ. Таке будівництво прискорює роботи з прокладання основних комунікацій життєзабезпечення та оформлення прилеглої території.

Будівництво будинків з газобетонних блоків не вимагає використання енергоємних механізмів та інструментів і може вестися у віддалених місцях. Таке будівництво вигідно на недорогих ділянках, де ще не підведена електрика і де з часом розвитку житло буде коштувати значно дорожче. Зведення будинків з газобетонних блоків стає хорошим вкладенням капіталів і прибутковим бізнесом. Термін експлуатації будівель з газобетону обчислюється не одним десятиліттям. Такий будівельний матеріал з успіхом замінює дерево і пінобетон.

Технологічний процес виготовлення газобетонних блоків

Пористість структури газобетонних блоків близько 85% від усього обсягу, цим обумовлюється його мала вага. До складу суміші для виготовлення блоків входять портландцемент, негашене вапно і кварцовий пісок. У суміш додається вода і розмішати до однорідної маси. Для утворення пористої структури в розчин додається алюмінієва пудра, яка вступає в реакцію з вапном і утворює бульбашки вуглекислого газу. Вони рівномірно розподіляються по всьому тілу блоку.

Не затверділу суміш поміщають в вібраційні форми, де розчин схоплюється, зберігаючи пористу структуру. Нерівні краї зрізаються сталевий струною, і блоки виходять стандартних розмірів. Після цього блоки поміщають в автоклавную камеру для досягнення номінальної твердості.

Порада – перш ніж купувати газобетонні блоки, слід дізнатися, з якої технології вони були виготовлені і якій обробці піддаються.

Свіжі матеріали:

  • Скинали перетворює інтер’єр кухні на 100 %
  • Ідеальні мийки з штучного каменю
  • Алюмінієві профілі під світлодіодну стрічку: різновиди та особливості
  • Як вибрати генератор для дому
  • Правила вибору плитки для кухні