Газобетонні блоки: переваги та основні характеристики

 
 Газобетонные блоки: преимущества и основные характеристики

Для будівництва стінових блоків сьогодні використовують газобетон, що має пористу структуру. Роблять блоки з цементу, піску і води, а також інших зв’язуючих компонентів і добавок. У виробництві використовується спеціальне обладнання – печі, де блоки обробляють під впливом високих температур і тиску.

В чому особливості матеріалу?

Краще всього купити газобетон в Одесі, так як він володіють відмінними технічними характеристиками. Матеріал досить міцний, добре утримує тепло і великі навантаження, тому часто використовується в сучасному будівництві.

У малоповерховому будівництві газобетонні блоки просто незамінні. За допомогою матеріалу можна зводити міцні стінові блоки і перегородки, без навантаження на основну конструкцію. Газобетон давно використовують у будівництві, але сучасні блоки мають поліпшені технічні характеристики.

З чого складаються газобетонні блоки?

У складі газобетонних блоків немає шкідливих для організму речовин, тому фахівці часто порівнюють матеріал з натуральною деревиною. В його складі лише природні матеріали, такі як вапно і пісок, а також різні марки цементу.

Газобетонні блоки мають масу плюсів, матеріал не схильний до гниття і надовго зберігає свої властивості. Роблять блоки з нетоксичних матеріалів, тому матеріал можна використовувати для будівництва житлового фонду.

Важливо: Маючи пористу структуру, блоки забезпечують повноцінну вентиляцію стін, дозволяючи поверхні дихати. У такому приміщенні завжди буде комфортний мікроклімат і всі умови для проживання.

У виробництві газобетонних блоків використовують:

 • Цемент та вапно.
 • Кварцовий пісок.
 • Алюмінієву пудру.
 • Воду.
 • Добавки, для покращення властивостей.

Ніж газобетон відрізняється від пінобетону?

Газобетон часто плутають з пінобетоном, але матеріали мають ряд характерних для них особливостей.

У виробництві пінобетону використовують дешеву сировину та виробничі відходи, тому матеріал поступається за якістю газобетонним блоком. Просихає матеріал не в печі, під впливом високих температур, а на повітрі, тому суттєво поступається за технічними характеристиками.

На відміну від пінобетону, газобетонні блоки ожигают в печі, в результаті чого виходить міцний матеріал, що володіє відмінною тепловіддачею. Під час експлуатації блоки не деформуються, чого не скажеш про пінобетоні, який піддається усадці.

Варто газобетон дорожче пінобетону, але ціна цілком виправдана, якщо враховувати властивості матеріалу. Блоки мають рівномірну пористу структуру і витримують великі навантаження. Пінобетон менш міцний і має різні пори.

Важливо: Блоки можна легко розрізнити візуально. Газобетон має характерний білий колір, а пінобетон – сірий. Видно відмінності і в розрізі, в газобетонних блоках осередку однакові.

Переваги газобетону

Матеріал володіє багатьма властивостями, завдяки яким газобетон має масу достоїнств, блоки:

 • Міцні і довговічні, прослужать такі перегородки десятки років. Але всі ці властивості проявляються, тільки якщо правильно монтувати блоки.
 • Забезпечують якісну теплоізоляцію. У клітинках скупчується повітря, завдяки якому вдається створити комфортну атмосферу.
 • Не навантажують конструкцію. Важать блоки небагато, тому часто використовуються в будівництві невеликих будинків.
 • Роблять з екологічно чистих матеріалів, газобетон безпечний в експлуатації.

Враховуючи всі вищеперелічені плюси, газобетон вважається одним з найпопулярніших будівельних матеріалів на сьогоднішній день. В газобетоні є всі необхідні властивості і матеріал повністю відповідає будівельним нормам.

Свіжі матеріали:

 • Скинали перетворює інтер’єр кухні на 100 %
 • Ідеальні мийки з штучного каменю
 • Алюмінієві профілі під світлодіодну стрічку: різновиди та особливості
 • Як вибрати генератор для дому
 • Правила вибору плитки для кухні