Хто має право на субсидування заміського житла і на яких умовах побудувати будинок

Як показала практика, красивим жінкам ніколи ходити на вибори і сподіватися на державу – у них багато важливих справ і по саме горло.

Більшість жінок, щоб швидше вирішити своє житлове питання, вибирають шлях матері-героїні, а ось чоловіки люблять себе більше, тому воліють чекати мирної смерті близьких родичів.

Кто имеет право на субсидирование загородного жилья и на каких условиях построить дом

У Росії запустили програму, вирішальну два завдання: забезпечення житлом населення і розселення міст
Джерело acdesarrollos.com

Родич, ти мені рубль повинен!

З 2018 року в Росії стартувала нова програма по поліпшенню житлових умов і розселення мегаполісів: держава надає іпотечні позики на покупку дерев’яного заміського будинку під 5% річних.

Важливо! Іпотека надається тільки на зведення житлової споруди: сюди не включається сума на проведення комунікацій, покупки ділянки та оформлення нерухомості у власність.

Здавалося б, ось він вихід із ситуації, але і тут є певні нюанси:

  • Стіни будинку повинні бути виконані з цільного або клеєного бруса, панелей МДФ або інших аналогічних, деревних матеріалів. Примітно те, що в законі немає жодних обмежень щодо площі будинку або віддалі від міста. Фактично, ви можете замовити готовий комплект з профбруса для будівництва невеликого котеджу біля міста.

Думка експерта! Фахівці підрахували, що приблизна вартість готового каркасного житла, загальною площею 120 м2, обійдеться в 2,5 мільйона рублів, що набагато дешевше звичайної іпотеки. Якщо грамотно розрахувати кошторис, то в принципі можна вкластися в 3,5 мільйона і побудувати добротний будинок з бруса.

Кто имеет право на субсидирование загородного жилья и на каких условиях построить дом

Субсидуються дерев’яні будинки з бруса без обмеження площі
Джерело it.linkedin.com

  • На сьогоднішній день, максимальна сума кредиту складає 3,5 мільйона рублів і це при тому, що початковий внесок складає всього 10%. Наявність початкового капіталу обов’язково: цей критерій дотримується практично у всіх банках, крім тих, які пропонують кредити під шалені відсотки.

  • Кількість видаваної суми залежить від доходу всіх членів сім’ї, тому, якщо ви щасливий володар циганської діаспори, то у вас є всі шанси отримати просторий і комфортний для цілорічного проживання, заміський будинок.

Приклад з життя: Володя, який мріяв про спокійною заміського життя, вирішив раз і назавжди покінчити з кругообігом матріархату і ніколи не одружуватися. Він чудово проводив час: пив пиво з друзями відпочивав на морі, зустрічався з жінками і, накопичивши грошей, придбав будинок. Ось один з класичних прикладів, показує про те, на які жертви готові люди заради нерухомості.

Кто имеет право на субсидирование загородного жилья и на каких условиях построить дом

Ось, наприклад, будинок з клеєного бруса за 1,5 мільйона рублів
Джерело ddstroy.ru

На нашому сайті представлені 2479 проектів дерев’яних будинків будь-якої технології будівництва від кращих будівельних компаній з бездоганною репутацією на ринку за ціною від 51050 рублів. Ви можете безкоштовно замовити прорахунок проекту, залишивши заявку на сайті або скориставшись онлайн калькулятором. Безпосередньо поспілкуватися з представниками можна відвідавши виставку будинків «Малоповерхова Країна».

Документи, необхідні для отримання субсидії

Пощастило, якщо у вас є родич з Мексики, який здатний легко і невимушено надрукує будь ксиву, тому що соціальна допомога надається виключно, тільки громадянам Росії. Цю несправедливість намагаються виправити китайці, використовуючи сірники для виправлення форми очей, але держава не проведеш: запах паленого, дешевого пластику видає дисидентів у натовпі.

Розглянемо весь пакет документів, необхідний для отримання своїх грошей, тільки законним шляхом:

  • Паспорт громадянина Росії або інший документ, що посвідчує особу. Запасіться ксерокопіями, бо вам доведеться вкладати їх до всіх договорів.

  • В обов’язковому порядку, вам необхідно мати реєстрацію/прописку за місцем перебування/проживання.

На нашому сайті Ви можете знайти контакти будівельних компаній, які володіють повним циклом виробництва, надають гарантію, пропонують послугу проектування і будівництва під ключ заміських будинків з колоди ручної рубки, подвійного, клеєного бруса. Безпосередньо поспілкуватися з представниками можна відвідавши виставку будинків «Малоповерхова Країна».

Кто имеет право на субсидирование загородного жилья и на каких условиях построить дом

Широкий вибір проектів дерев’яних будинків і максимально можлива сума субсидії в 3,5 мільйона рублів – можливість гідно жити в заміському будинку
Джерело doma-medved.ru

  • Наявність нерухомості, де ви, як громадянин, маєте права на частину власності і відповідну площу.

  • Відсутність заборгованостей на день подання заяви про видачу субсидії. Безумовно, якщо нерухомість, в судовому порядку, поділена між родичами і має кілька рахунків за комунальні послуги, то до уваги береться тільки ваша частка власності.

  • При наявності неповнолітніх дітей – дозвіл на здійснення маніпуляцій з нерухомістю від місцевого органу опіки та піклування. Як правило, контролюючі служби вимагають надати їм всі дані про новому місці проживання, тому будьте готові показати документи на ділянку і майбутнє будова.

  • Документи на нерухомість. Знадобляться всі папери з БТІ, нотаріуса і т. д., що підтверджують ваші права на площу, а також засвідчують кількість квадратних метрів на людину. Незважаючи на те, що діти не є власниками житла, вони мають право на певну кількість метрів, заявлене в законодавстві.

Відео опис

Хто має право на отримання субсидії, куди звертатися, які зібрати документи та інші питання, висвітлені юристом у відеоматеріалі:

Це може бути цікаво! У статті за наступним посиланням читайте про те, в який час року краще вибирати заміський будинок – чим добре кожен сезон.

Висновок

Купівля нерухомості за стандартними правилами банку, досить дороге задоволення, яке може дозволити собі тільки мільйонери-збоченці.

Крім того, психологічно важко сприймати той факт, що будинок не буде вашою власністю найближчих років 20, а шалені відсотки і зовсім перетворять життя в ГУЛАГУ.

Субсидування – це реальна можливість красиво забрати у держави свої ж гроші, без застосування сили і держперевороту. Ну, а через те, що рубль має властивість дешевшати, не виключено, що через 10 років, ви зможете погасити іпотеку з однієї зарплати.

Оцінок 0