Які особливості бажано врахувати для виклику евакуатора?

 
 Какие особенности желательно учесть для вызова эвакуатора?

Бути автомобілістом — не тільки радість від безтурботного водіння і простота переміщення в будь-яку бажану точку на місцевості. Постійно псується настрій і змінюються плани з-за транспортних пригод, замети на слизьких дорогах та інших неприємностей у транспортному потоці. Мало хто зміг повністю уникнути проблем на дорозі, вони існують і в столиці, і в регіонах.

На щастя, в Києві завжди є можливість викликати евакуатор, ця послуга доступна в будь-який час доби без додаткових складнощів під час виклику.

Неважливо, яка машина потрапила в неприємності: евакуатор впорається з легковим автомобілем, по випадковості слетевшим у кювет, з позашляховиком, постраждалим в пригоді або стали колом посеред шосе під час руху. Евакуатор доступний для дзвінка в Києві в будь-якому випадку.

Щадна евакуація машини

Вартість автомобіля неважлива. В неприємності можуть потрапити як дорогі преставительские моделі типу мерседесів, лексусів або бмв, як і економічні моделі хонди, ніссана або тойоти.

Транспортування здійснюють під чуйним уважним наглядом професійних операторів, які не додадуть за час доставки жодного додаткового відколу або подряпини, як це часом трапляється, якщо троси від евакуатора до самого автомобілю неякісно або неправильно закріпили.

Важливо: мало хто замислюється, що існують різні моделі евакуаторів, які підбираються під кожен конкретний випадок. Це природно, адже потрібні різні можливості і обладнання для евакуації мікроавтобуса або невеликого спортивного автомобільчика. Кращі евакуаторної фірми мають досить серйозним вибором моделей для термінового переміщення постраждалих машин, тому кожен клієнт може бути впевнений, що його транспортний засіб буде оперативно занурене і переміщено в будь-яке місце і в будь-якому напрямку.

По Києву і області з’явилася можливість цілодобового виклику евакуатора на сайті avtosos.kiev.ua. Це безцінне зручність, адже всі розуміють, на який час доби випадає левова частка аварій. У темний час доби, особливо на поганих дорогах в умовах відсутності достатньої підсвічування виклики евакуаторів помітно частішають.

Процедура замовлення послуги евакуації

При необхідності незапланованої транспортування потрібно викликати фахівців правильно. Облік основних нюансів полегшить команді організацію процесу, вивезення автомобіля буде зроблено якісніше і швидше.

Для початку потрібно набрати по телефону службу, яка надає необхідні послуги і передати їй повну інформацію про ситуацію. В той момент, коли оператор відповість, йому потрібні певні дані. Потрібно тримати їх під рукою, щоб не заплутатися в умовах незвичній ситуації.

 • ім’я, по батькові та прізвище власника автомобіля;
 • телефонний номер для зв’язку зі службою;
 • дані потерпілого автомобіля: марка, колір, назва моделі та державний номер;
 • описати, що сталося, з якої причини необхідна евакуація;
 • визначитися з координатами і місцем розташування постраждалої машини;
 • визначитися з пунктом призначення, куди потрібно доставити машину;

Крім цього списку має сенс уточнити, чи є перешкоди для підходу евакуатора, повідомити про можливі несправності ходової частини постраждалої машини і можливості її подальшого рульового управління.

Як правило, допомога прибуває протягом від півгодини до двох, залежно від завантаженості доріг.

У водія повинні бути в наявності всі ті документи, які закон зобов’язує мати під час керування:

 • Свідоцтво про реєстрацію.
 • Права.
 • Довіреність на управління, в окремих випадках.
 • Далі водієві доведеться заповнювати бланк довіреності на транспортування, називати адресу доставки і повідомити дані людини, який відповідає за прийом.

  У бланку необхідно зазначити пошкодження, які були до моменту доставки. Після всіх формальностей супроводжувати свою машину не потрібно.

   

   

  Свіжі матеріали:

  • Скинали перетворює інтер’єр кухні на 100 %
  • Ідеальні мийки з штучного каменю
  • Алюмінієві профілі під світлодіодну стрічку: різновиди та особливості
  • Як вибрати генератор для дому
  • Правила вибору плитки для кухні