Як підібрати колір ламінації для вікон ПВХ

 
 Как подобрать цвет ламинации для окон ПВХ

На сьогоднішній день ПВХ конструкції представлені широким асортиментом, завдяки ламінованої поверхні можна підібрати відтінки, які оптимально впишуться в будь-який інтер’єр. При виборі підходящого відтінку варто враховувати відразу кілька важливих факторів.

Оскільки мода дуже мінлива і тенденції змінюються регулярно, не варто намагатися встежити за всіма модними відтінками. Фахівці в цьому плані радять зупинити свій вибір на нейтральних тонах, які не втрачають своєї актуальності. На що ще потрібно звернути увагу вибираючи колір поверхні вікна, далі розглянемо більш докладно.

Який колір краще?

Зупиняючи свій вибір на якому-небудь відтінку не варто забувати про те, що пластикові вікна будуть служити не один десяток років. За цей час всі минулі модні тенденції відійдуть у минуле, тому краще зайвий раз не експериментувати і розглянути нейтральні відтінки.

Класика завжди актуальна, тому світлий беж і білий колір можна вважати оптимальними тонами для віконних блоків. Якщо врахувати, що вартість кольорового профілю завжди дорожче, а за білі вікна не доведеться переплачувати, то вибір стає очевидним.

Фахівці пропонують більше 100 відтінків для ламінації на сайті proff-ok.ru в такому розмаїтті нескладно заплутатися, тому основним критерієм вибору повинен бути інтер’єр кімнати. Вікно має елегантно вписуватися в приміщення і доповнювати загальну картину.

Вибираємо відтінки, відповідні інтер’єру

Намагаючись підібрати відповідний відтінок профілю до інтер’єру приміщення відразу виникає маса питань. На що орієнтуватися, що взяти за основу, потрібно враховувати колір паркету і шпалер? У цьому випадку фахівці рекомендують орієнтуватися на міжкімнатні двері, і вибирати тону в одній колірній гаммі з ними. Так можна створити цілком гармонійну обстановку і підкреслити гарний смак.

Вибрати колір вікон буде простіше, якщо скористатися дизайнерськими програмами, і попросити фахівців продемонструвати як буде виглядати кімната після заміни вікон. Наочний приклад завжди точніший, до того ж можна спробувати різні відтінки, щоб вибрати оптимальний варіант.

При виборі тону потрібно враховувати і особливості самої кімнати, її розташування. Для невеликих темних кімнат, краще вибирати світлі, теплі відтінки. Це допоможе зробити кімнату більш затишною і світлою. Якщо є бажання додати свіжості, і габарити кімнати дозволяють, можна вибирати насичені темні тони.

Для вікон в підлогу, або панорамних краще всього вибирати сталеві та сірі відтінки, оскільки тут вікно ставати одним з головних акцентів в кімнаті. Бежева палітра відмінно виглядає в будь-якому приміщенні і вважається класикою.

Відтінки для приватних будинків

Вимоги до ПВХ конструкцій в приватному будинку ще більш серйозні, тому у виборі відтінків потрібно враховувати не тільки внутрішній інтер’єр кожної кімнати, але і територію навколо будинку. Особливу увагу варто приділити зовнішньому боці, тут краще вибрати відтінок, який буде поєднуватися з кольором воріт або гаража.

Не можна розглядати будинок та прибудови навколо нього як різні частини, в приватному дворі кожен елемент – це частина загального екстер’єру, тому тони будуть взаємозв’язані і доповнювати один одного. Краще уникати тут нудних, похмурих тонів, будинок та територія кругом будуть виглядати більш привабливо, якщо вибрати свіжі, соковиті тони.

Вибираючи колір ламінації вікон для будь-якого будинку або приміщення варто враховувати цілий ряд нюансів. Часто саме вікна стають одним з головних акцентів в інтер’єрі, тому колір профілю повинен виділятися тільки з найкращої сторони.

Свіжі матеріали:

  • Скинали перетворює інтер’єр кухні на 100 %
  • Ідеальні мийки з штучного каменю
  • Алюмінієві профілі під світлодіодну стрічку: різновиди та особливості
  • Як вибрати генератор для дому
  • Правила вибору плитки для кухні