Як правильно доглядати за ламінатом

З кожним днем підлогове покриття з ламінату стає все більш популярним. Ціна досить доступна, гарний вигляд, безліч всіляких дизайнерських варіацій, легкий процес укладання, але знаємо ми про те, як мити ламінат.

Догляд за такою підлогою зовсім нескладний питання, досить лише дотримуватися кількох правил, і ви зможете насолоджуватися красою вашого підлогового покриття довгий час.

Как правильно ухаживать за ламинатом Как правильно ухаживать за ламинатом Как правильно ухаживать за ламинатом Щоб надати ламінату блиску, у воду для миття можна додати оцет

Необхідно пам’ятати про те, що склади з абразивними речовинами згубно впливають на таке покриття, користуватися ними при догляді за ним не можна.

Чим чистити ламінат, щоб уникнути передчасної ерозії покриття? Вже говорилося про те, що обходитися з ним потрібно досить обережно, тому використання металевих або щіток з дуже жорсткими ворсинками при збиранні категорично неприпустимо. Також треба виключити засоби для миття, до складу яких входить луг. Вона може зруйнувати верхній шар покриття. У списку непридатних засобів при чищенні такої поверхні також миюча продукція на основі силікону, воску, мастики — це гарантує появу некрасивих смуг та розводів.

Між паркетом і ламінатом є велика різниця, тому не використовуйте при чищенні такої поверхні засоби для чищення паркету.

Як очистити поверхню підлоги і зберегти новизну його види

Як і на будь-якій поверхні на ньому можуть утворитися плями після пролитої кави, вина, чаю і так далі, тому потрібно знати, як чистити ламінат. Плями такого роду дуже легко відчистити, волога ганчірка допоможе в цьому. Але от якщо після дитячих ігор ви помітили сліди від олівців, скористайтесь сухим матеріалом з нейлону. Плями від лаку для нігтів і фломастерів можна вивести за допомогою етилового спирту.

Слід пам’ятати, що пісок і дрібні частинки — це прискорювачі часу зношування покриття, тому їх треба акуратно прибирати.

Вологе прибирання підлогового покриття не треба проводити за допомогою миючого пилососа, так як волога при чищенні може просочитися в панельні стики. Дуже гарні при збиранні майже чистої підлоги щітки-губки, вони добре прибирають невеликі забруднення.

Якщо після деякого часу стать втрачає свій глянсовий блиск, не варто хвилюватися, адже зараз є багато поліруючих засобів, при використанні яких можна повернути блиск підлозі. Таким чином, чистка ламінату досить простий процес, але його необхідно проводити регулярно і правильно. Слід чергувати сухе прибирання з вологою, використовуючи спеціальні миючі засоби, призначені для такого підлогового покриття.