Як правильно клеїти вінілові шпалери на флізеліновій основі?

 
 Как правильно клеить виниловые обои на флизелиновой основе?

Опис: Поклейка шпалер – справа відповідальна, а особливо, якщо це стосується не простих шпалер. Тому варто чітко знати, як правильно клеїти вінілові шпалери на флізеліновій основі.
Використовуючи найпростіший набір матеріалів, можна досить просто наклеїти шпалери. Але хіба завжди в приміщенні варто застосовувати звичайні шпалери з паперу, які мають масу недоліків? А ось вінілові шпалери на флізеліновій основі, куди більш якісні і мають набагато більше властивостей, особливо корисних в господарстві. Буде це спальня, де навантаження на шпалери мінімальна, або ж кухня, з досить непростими умовами – значення не має, адже вінілові шпалери такого типу готові служити де завгодно. А з цього, варто знати, як правильно клеїти вінілові шпалери на флізеліновій основі, при цьому взагалі не звертаючись до допомоги фахівців.

Повна підготовка підстави

Які шпалери б не були хороші, поверхня, на яку їх будуть клеїти, при будь-якому розкладі повинна бути підготовлена. Так що прибирання старих шпалер, усунення нерівностей, тріщин і всього іншого – завдання первісна. Після цього, йде шар шпаклівки, штукатурки, а завершальним етапом буде грунтовка стін. На цьому підготовка поверхні закінчується. Найголовніше — зробити поверхню гладенькою, і тоді подальша поклейка пройде взагалі без проблем.

Початок робіт

Завдяки специфіці цих шпалер, саме полотно не потрібно покривати клеєм. Їм змащується стіна, а також периметр рулону, і цього буде більш ніж достатньо. Але нарівні з цим варто зазначити, що на самій стіні клею повинно бути достатньо, кожен сантиметр потрібно ретельно обробити клеєм, щоб надалі проблем зі зчепленням не було. Клей наноситься валиком, а якщо справа доходить до кутів, то нічого краще, ніж пензлик тут працювати не буде. Як тільки клей нанесений, вже можна сміливо приступати до поклейке, і кожен рулон полотна, яка наклеюється, обробляється гумовим валиком, щоб вигнати зайвий клей і повітря. Найважливіше, що завдяки нанесення клею на стіну, а не на сам лист, він залишається міцним і не розмокає, а значить, якщо щось вийшло кривим, це можна виправити, поки полотно не схопилося зі стіною. До того ж, клей для вінілових шпалер на флізеліновій основі, не застигне відразу, так що новачки, які вперше взялися за поклейку шпалер, завжди встигнуть виправити ситуацію, навіть не порушивши цілісність аркуша.
Продовжуючи роботу, все ще змащуємо ділянку стіни, на який будуть укладатися шпалери, і так рухаємося до кутах. Тут, як і говорилося вище, потрібно буде попрацювати пензликом, оскільки валики не особливо якісно насичують важкодоступні місця клеєм. Лист за листом – робота буде виконана.

Висновок

Вінілові шпалери на флізеліновій основі дуже добре продемонструють себе під час експлуатації. Вони довгі роки зможуть служити, не вицвітаючи і не доставляючи зайвих проблем. Найголовніше, дотримуватися технологію поклейки і тоді око буде радіти наявності красивих і стильних шпалер ще дуже багато років.

Свіжі матеріали:

  • Скинали перетворює інтер’єр кухні на 100 %
  • Ідеальні мийки з штучного каменю
  • Алюмінієві профілі під світлодіодну стрічку: різновиди та особливості
  • Як вибрати генератор для дому
  • Правила вибору плитки для кухні