Як правильно підібрати фільтр для свердловини з вапняною водою

 
 Как правильно подобрать фильтр для скважины с известковой водой

Проблеми з якістю води водопровідної, так і води з свердловин давно відомі. Неочищена вода не тільки негативно позначається на здоров’я людей, але і швидко виводить з ладу обладнання, осад, що накопичується в трубах призводить до їх поступового руйнування. Єдиним виходом зі сформованої ситуації вважається встановлення потужних фільтрів, для фільтрації води, яка надходить до споживача.

Вплив вапна на побутові прилади і організм людини

Білий наліт під час кип’ятіння води – це ніщо інше як вапняний осад, який поступово накопичується на чайнику, іншого кухонного начиння тим самим псуючи посуд. Позбутися від такого нальоту можуть далеко не всі миючі засоби, тому краще запобігти утворенню осаду, ніж після постійно з ним боротися.

Накип в водонагрівальних баках негативно позначається на роботі бака, потрібно більше часу для нагріву. А значить і більше електроенергії, не кажучи вже про процеси корозії руйнують стінки бака.

Вапно в організмі людини дає про себе знати після довгих років накопичення і представляє небезпеку утворення каменів у внутрішніх органах, це може призвести до хірургічної операції.

Впливає вапно і на якість прання, на роботу пральної машини. Єдиний вихід позбутися вапна – це прокип’ятити воду, але далеко не завжди є можливість скористатися цим методом очищення.

Можна постійно відстоювати воду в емальованому посуді, але цей метод теж малоефективний, до того ж незручний, фільтри для води набагато швидше допоможуть впоратися з проблемою при мінімальних витратах.

Способи фільтрації та механізм роботи фільтра для води

В приватному секторі або заміських ділянках найчастіше для очищення води від вапна використовую засипні фільтри, в яких фільтрація відбувається за рахунок кварцового піску і активованого вугілля. Таки фільтри зручні в експлуатації, достатньо іноді промивати проводити промивку.

Для більш складних вапняних з’єднань такі фільтри не ефективні, знадобляться спеціальні реагенти здатні вивести вапно в осад.

Існує ще один популярний спосіб очищення води за допомогою іонообмінних смол, такий спосіб очищення не тільки нейтралізує вапно, але і пом’якшує воду. Єдиний недолік цього способу очищення – це швидке засмічення системи.

Сучасні моделі фільтрів мають можливість очищення води без реагентів, з допомогою електромагнітних хвиль. Такий фільтр для бойлера забезпечує економну очищення, має тривалі терміни експлуатації і відмінно пом’якшує воду.

Фільтри з технологією зворотного осмосу використовуються промисловості для одержання дистильованої води.

Кращі виробники фільтрів на сьогоднішній день

Виробництвом та продажем фільтрів для очищення води займаються багато вітчизняних виробників, є непогані моделі і у зарубіжних партнерів, найбільш популярні на сьогоднішній день моделі це:

  • Фільтри від компанії «Аквафор». Представлені широким асортиментом, пропонують різні моделі очищення, дизайн, габарити фільтрів, можна з легкістю вибрати відповідну модель з урахуванням характеристик води і умови експлуатації.
  • Фільтри «Гейзер». Компанія випускає фільтри різної складності, від найпростіших варіантів для заміських ділянок до високоякісної очистки питної води в побуті та промисловому виробництві.
  • Фільтри «Бар’єр». Один з кращих виробників фільтрів, використовує метод іонообмінними смолами.

Встановлення очисних фільтрів для води допоможе уникнути ряду проблем з побутовою технікою і вплине позитивно впливає на якість питної води в цілому.

Свіжі матеріали:

  • Скинали перетворює інтер’єр кухні на 100 %
  • Ідеальні мийки з штучного каменю
  • Алюмінієві профілі під світлодіодну стрічку: різновиди та особливості
  • Як вибрати генератор для дому
  • Правила вибору плитки для кухні