Як правильно підібрати кухню на замовлення

 
 Как правильно подобрать кухню на заказ

Кухня в будинку — це одне з найбільш важливих приміщень. Варто сказати, що на кухні ми не тільки приймаємо їжу або готуємо її, але також проводимо багато часу за бесідами і чаюванням. Для того щоб кухня була максимально зручною і комфортною потрібно, щоб вона ідеально вписувалася в приміщення і дизайн будинку. Є кілька порад про те, як правильно замовити виготовлення кухні, щоб вона ідеально підійшла.

Основні параметри вибору

В першу чергу щоб замовити кухню на сайті https://www.cappuccino.ua/mebel_dlja_kuhni/ необхідно визначитися з вибором виробника меблів. Вся справа в тому, що сьогодні є багато компаній, які виготовляють меблі під замовлення і необхідно довіряти тим, які тривалий час перебувають на ринку і мають хороші рекомендації. При виборі меблів на замовлення слід орієнтуватися на такі критерії:

 • проект гарнітура;
 • тип конструкції;
 • матеріали, використовувані у виробництві;
 • наповнення меблів;
 • функціонал;
 • зовнішній вигляд конструкції.

Наступним етапом є складання проекту майбутньої меблів. Варто відзначити, що виготовляється меблі виключно за вказаними параметрами, тому, перш ніж приступити до самого процесу виготовлення слід правильно зробити все необхідно зняти мірки. Багато меблеві компанії, які займаються виготовленням кухонь мають в штаті майстра, який знімає розміри. Довіряючи роботу професіонала можна буде не сумніватися в якості виконаного виробництва.

Важливі моменти виготовлення меблів

Коли все необхідне є визначається проект майбутньої кухонних меблів. При складанні проекту до уваги слід брати не тільки розміри, але також функціональність, зручність і зовнішні параметри. Кожна господиня сама вирішує, де їй зручніше розташувати полиці з посудом, а в якому шафі будуть лежати спеції та інші продукти. Всі ці моменти опрацьовуються ще на етапі проектування, щоб в кінцевому підсумку отримати ідеальний стіна.

Важливим при виборі кухні звернути увагу на матеріал, з якого вона буде виготовлятися. Найбільш надійною і довговічною вважається кухня з натурального дерева, але такі конструкції досить дорогі і не всі можуть собі такий гарнітур дозволити. Останнім часом при виготовленні меблевої продукції використовують ДСП і МДФ. Цей матеріал за своїми характеристиками не поступається натуральному дереву, але при цьому він загальнодоступний.

Кухня на замовлення може бути модульної або вбудованої в залежності від побажань замовника підбирається найбільш вигідне рішення. Якщо модульна кухня, то вона набагато зручніше при переїзді або перестановки, так як складається з окремих модулів. Вбудована кухня більш надійна і довговічна, так як після установки її не пропускають.
При виборі кухні також важливо звернути увагу на використовувану фурнітуру. Вся справа в тому, що сьогодні виробники можуть запропонувати будь наповнення ящиків і тумбочок, щоб спростити обслуговування. Навіть якщо ваша меблі досить висока, то завдяки складним механізмам можна максимально зручно розташувати всі і використовувати в процесі роботи.

На вибір кухні також впливає і підбір кольорів. Сучасні технології дозволяють зробити кухонні меблі в будь варіації. Якщо у вас є порівняно невелика площа, то в якості альтернативного рішення буде стіна в світлих пастельних тонах. Така конструкція здатна візуально збільшити площу. Якщо місця на кухні достатньо, то прекрасним варіантом стануть яскраві фарби, виділяють меблі на загальному тлі інтер’єру. Правильно підібрана кухня не тільки стане хорошим помічником, але також підкреслить особливість вашого будинку.

Свіжі матеріали:

 • Скинали перетворює інтер’єр кухні на 100 %
 • Ідеальні мийки з штучного каменю
 • Алюмінієві профілі під світлодіодну стрічку: різновиди та особливості
 • Як вибрати генератор для дому
 • Правила вибору плитки для кухні