Як правильно підібрати техніку для складу

 
 Как правильно подобрать технику для склада

Для зручності роботи будь-якої склад повинен бути обладнаний правильною технікою.

Вона допоможе не тільки швидко розвантажити прибув транспорт, але і укласти на стелажі вантаж.

Перевага грамотної розкладки вантажу

  • Економія місця.
  • Легкість проведення ревізії.
  • Зручність роботи по переміщенню вантажів зі складу в магазин.
  • Можливість компактно розподілити великі обсяги продукції.

Так яка техніка для складу потрібна, і в якій кількості? Для цього потрібно визначитися, де саме будуть проводитися роботи, тільки всередині або зовні. Крім цього необхідно знати, вага і розміри переміщуваного вантажу, а також висоту, на яку він буде розміщений. Знаючи ці параметри легко підібрати необхідну техніку, яка зазвичай складається з гідравлічних візків або платформ, електричних перевізників палет, електро штабелерів, річтраків, а також електро візків або тягачів.

Що і для чого призначене

Кожне з цих засобів має своє призначення. Наприклад, при невеликих обсягах вантажів і складів можна сміливо купувати гідравлічні платформи і візки. Вони чудово впораються з перевезенням вагою від 1 до 3-х тонн. Електро візки розраховані на більш легкі за вагою вантажі, і застосовуються при невеликому обороті. Правда ця техніка працює на рівні підлоги, тому для підйому палет хоча б на висоту до 5 метрів, необхідний електроштабелери. Недоліки такої техніки: вона працює тільки в приміщенні, так як має дуже маленькі колеса. Для роботи на вулиці або при змішаному варіанті краще купити навантажувач.

Особливості, які треба враховувати

До нього пред’являються досить серйозні вимоги. Електроштабелери повинен бути маневреним, легко входити в проходи складу і мати достатню вантажопідйомність. Якщо склад дуже високий, то тоді замість електроштабелери краще взяти річтраки. Він може піднімати вагу на стелажі до 14 метрів у висоту. Річтраки коштує набагато дорожче навантажувача, тому його вибирають ті компанії, які мають досить великі склади і великий вантажопотік. Крім технічних характеристик будь-навантажувачі і штабелери повинні мати гарну маневреність робіт і компактність. Також варто звернути увагу, що всередині магазину використовують техніку на електричному двигуні, а ось для вулиці вигідніше бензиновий або дизельний варіант. При виборі електротехніки, обов’язково уточніть час роботи акумулятора, щоб його заряду вистачало на всі виконувані роботи протягом доби. Розібравшись з тим, які завдання буде виконувати техніка в тому чи іншому випадку дуже легко зробити правильний вибір і придбати бажаний варіант.

Свіжі матеріали:

  • Скинали перетворює інтер’єр кухні на 100 %
  • Ідеальні мийки з штучного каменю
  • Алюмінієві профілі під світлодіодну стрічку: різновиди та особливості
  • Як вибрати генератор для дому
  • Правила вибору плитки для кухні