Як правильно пофарбувати дерев’яну підлогу

Дерев’яну підлогу завжди користувався величезною популярністю, тому що він є найбільш екологічно чистим матеріалом, абсолютно нешкідливим для організму людини. Дерево довговічне і стійке, але щоб термін експлуатації відповідав дійсності, необхідно виробляти правильну фарбування.

Как правильно покрасить деревянный пол Как правильно покрасить деревянный пол Как правильно покрасить деревянный пол Перед фарбуванням дерев’яної підлоги переконайтеся, що його можна фарбувати

Другий вид — фарбування середньої складності. Нагадує перший спосіб, але тут важливим є те, що шпаклівку наносять у кілька шарів. Кожен шар після висихання зачищають. Потім наносять грунтовку і тільки після цього фарбують у кілька шарів.

Складна фарбування включає в себе нанесення грунтовки і шпаклівки в 2-3 шару, а після висихання використовується більш рідка шпаклівка, її наносять на добре натягнуту марлю шпателем у вигляді натискання. Після повного висихання і очищення знову шпаклюють і тільки після цього покривають фарбою у кілька шарів.

Особливості фарбування

Наносити фарбу необхідно тільки тонкими шарами, щоб в процесі не виникли зморшки і міхури. Наносьте фарбу з кута кімнати, стрічку для ремонту кріплять там, де фарбування не потрібно. Завжди після кожного шару давайте фарбі висохнути.

Щоб перевірити висихання, досить просто злегка натиснути на поверхню шматочком газети. Якщо перестало прилипати, покривайте знову. Якщо навіть при фарбуванні вам необхідно ходити по кімнаті, використовуйте поліетиленову плівку. Потім просто акуратно зніміть її починаючи з кута. Фарбування дисперсійним покриттям: наносяться шари тільки по напрямку дощок, тут замініть валик пензлем.

Как правильно покрасить деревянный пол Как правильно покрасить деревянный пол При фарбуванні дерев’яної підлоги дисперсійним покриттям потрібен валик

І ось процес фарбування закінчений. Але як досягти необхідного блиску? Обов’язково промийте поверхню гарячою водою кілька разів, протріть насухо ганчіркою і тепер можна нанести прозорий лак. Він надає підлозі якусь прозорість і трохи робить тони світліше. Лакування також наноситься за напрямком дошки. Повторне нанесення починайте тільки через 3-4 години, але залежно від лаку може пройти і дві доби. Перед використанням лаку добре розмішайте вміст.

Якщо результат після нанесення вам не підходить, обробіть поверхню шкіркою в тих місцях, де ви бачите вада і знову нанесіть лак. Для подальшої експлуатації ви можете придбати різні поліролі, які, в свою чергу, перешкоджає утворенню зносу.