Як правильно розрахувати витрати гіпсокартону для проведення ремонтних робіт

 
 Как правильно рассчитать расход гипсокартона для проведения ремонтных работ

Для того, щоб як можна менше помилитися при купівлі сухої штукатурки використовуйте калькулятор гіпсокартону. Насамперед слід провести ретельні виміри , де слід врахувати всі нюанси. Також можна розрахувати витрати сухої штукатурки для виготовлення перегородки. Розглянемо всі питання послідовно.

Завмер поверхні для обшивання гіпсокартоном

Для того, щоб не переплатити при купівлі будматеріалів слід точно розрахувати ту площу поверхні, яку знадобиться обробляти сухою штукатуркою. До вимірів слід підходити з усією ретельністю. При проведенні вимірів необхідно пам’ятати, що не буває ідеальної геометрії приміщення, довжина стіни в стелі може відрізнятися від довжини стіни біля підлоги. Тому кожну поверхню слід ретельно виміряти, і отримані результати використовувати при калькуляції.

Як розрахувати витрата сухої штукатурки

Суміжні поверхні стелі та стін утворюють між собою не завжди прямі кути. Ось чому площа поверхні для обробки істотно відрізняється від ідеальної. Довжина плити бувають різної, як правило, це 3000 мм і 2500 мм, що стосується ширини, то вона стандартна і становить 120 див. Якщо плити монтуються вертикально, то при висоті кімнати в 2,4 метра можна взяти листи, довжиною 2500 мм. Якщо ж висота стелі перевищує 2,500 мм, то необхідно вибрати листи довжиною 3000 мм. Якщо висота стелі становить 3,5 метра, то листи сухої штукатурки монтують горизонтально. Таким чином, можна укласти три горизонтальні ряди.

 
 Как правильно рассчитать расход гипсокартона для проведения ремонтных работ
 При розрахунку можна вдатися до найпростіших варіантів, наприклад, можна розрахувати площу поверхні обробки без урахування площі віконних і дверних прорізів. Такий спрощений розрахунок потягне за собою додаткові витрати, проте частині штукатурки, які доведеться вирізати можуть надалі стати в нагоді. Ці так звані відходи можна використовувати для формування укосів. Також такі шматки можна використовувати для доштуковки і в інших випадках. У тому випадку, якщо планується повна обшивка приміщення, то слід враховувати те обставина, що суха штукатурка монтується на каркас. Установка ж каркаса суттєво зменшує первинний об’єм приміщення.

У подібних випадках площа опоряджувальної поверхні слід проводити по каркасу. В залежності від того яким чином змонтований каркас здійснюється калькулювання. Якщо напрямні каркаса встановлені горизонтально, то лист монтується вертикально. Як правило, напрямні каркаса знаходяться один від одного на відстані 600 мм. Таку відстань дозволяє зістикувати листи сухої штукатурки безпосередньо на напрямних. У тому випадку, якщо лист неможливо повністю розмістити на каркасі, то його доводиться відпилювати. Такі шматки слід визначити як додатковий матеріал. Таким чином обрізки не слід викидати, вони можуть бути використані при подальших роботах.

Як розрахувати витрата сухої штукатурки при спорудженні перегородок

 
 Как правильно рассчитать расход гипсокартона для проведения ремонтных работ

Такий вид будівельно матеріалу як суха штукатурка використовується не тільки для вирівнювання поверхонь, але і для споруди перегородок. Перегородки можуть бути як суцільними, так і переривчастими. Перегородки призначені для того, щоб розділити приміщення на декілька невеликих. Переривчасті перегородки можуть формувати як колони, так і простінки. Переривчасті перегородки в свою чергу можуть бути ажурними або суцільними. Для формування перегородки використовується або одинарний каркас, або посилений подвійний. Останній часто використовується при збільшенні звукоізоляції.

Незалежно від типу перегородок, їх обшивають як зсередини, так і зовні. Ось чому всі розрахунки по використанню сухої штукатурки слід множити на коефіцієнт 2. Якщо використовується подвійний каркас, то він ще має і свою глибину. Таким чином при розрахунку слід і товщину торця. Якщо ж переривчаста перегородка має невелику висоту, то слід мати на увазі і товщину верхньої частини. Ці невеликі фрагменти необхідно приплюсувати до таких же фрагментів, які обшивають периметр переривчастою перегородки.

Якщо сухої штукатурки формують колони неправильної форми, то їх в будь-якому випадку можна розбити на прості з точки зору геометрії фрагменти. Потім виробляється обчислення площі колони в цілому. При купівлі оздоблювального матеріалу варто завжди купувати його із запасом. Зазвичай такий запас не перевищує 15-ти відсотків від загального обсягу закупівель. Запас може знадобитися при неправильному розрахунку або огріхи в процесі монтажу сухої штукатурки.

Свіжі матеріали:

  • Скинали перетворює інтер’єр кухні на 100 %
  • Ідеальні мийки з штучного каменю
  • Алюмінієві профілі під світлодіодну стрічку: різновиди та особливості
  • Як вибрати генератор для дому
  • Правила вибору плитки для кухні