Як правильно вибрати підлогове покриття для спальні

Спальне приміщення є особливою кімнатою в квартирі, так як в ній ми відпочиваємо після важкого робочого дня, емоційно розслабляємося і набираємося сил для наступного дня. Тому слід з усією серйозністю поставитися до вибору інтер’єру, основою якого вважається підлогове покриття.

Как правильно выбрать напольное покрытие для спальни Как правильно выбрать напольное покрытие для спальни Как правильно выбрать напольное покрытие для спальни Паркет — найблагородніше підлогове покриття

Найкращим і благородним підлоговим покриттям в спальню є штучний паркет. В принципі і паркетна дошка, і будь дерев’яну підлогу мають ті ж показники. Просто штучний найбільш простий в монтажі. Дерево само по собі — це екологічний матеріал, який володіє неперевершеною міцністю, зносостійкістю і довговічністю.

Величезним мінусом вважається висока вартість продукції плюс до цього потрібно купувати лак або масло, якими слід покрити поверхню. Зовнішній вид паркету дуже солідний, шумопоглинання хороше.

Плитка ПВХ і флокіроване покриття

Как правильно выбрать напольное покрытие для спальни Как правильно выбрать напольное покрытие для спальни Флокування — нове слово в підлоговому покритті

Раніше плитка ПВХ ніколи не використовувалася для цієї кімнати, але останнім часом багато людей почали її застосовувати. Справа в тому, що вона володіє масою переваг: простота укладання, висока звукоізоляція, довговічність, простота догляду. Плитка абсолютно безпечна для здоров’я людини і дуже гігієнічна. Недолік: штучне сировину.

Флокіроване покриття — це абсолютно нове підлогове покриття, яке тільки починає входити в ужиток. Звичайно, воно не є самостійним виробом, але виглядає приголомшливо. Стелять підлогу на ламінат або лінолеум, завдаючи дрібні частинки на поверхню.

У кожному разі виходить унікальний, ні з чим не порівнянний підлогу. Виготовляють його із штучної сировини, так і з натурального. Флокированний підлога має довгий термін експлуатації, надійність і сумісність з утеплюючими елементами.

Килимове покриття

Таке покриття, ковролін або килим, використовується в спальні досить довгий час і досі залишається на піку. Коли входиш в таку кімнату, з’являється бажання зануритися в щось м’яке і ніжне. Але що може бути приємніше килима?

Відеоролик про ковроліні для дому

Ковролін потрібно вибирати з високим і щільним ворсом, світлих тонів і підвищеної м’якості. Він володіє відмінними звукоізоляційними властивостями і теплотою підлоги.

Підводимо підсумки

Крім перерахованого вище, підлогового покриття існує ще безліч інших, але ми згадали найпопулярніші і кращі. У деяких випадках можна використовувати комбінований підлогу, тобто поєднати, наприклад, ламінат з паркетом. Тут, головне, щоб малюнок і відтінок чудово один одного доповнювали. А взагалі, в питанні того, який підлогу вибрати для спальні, потрібно орієнтуватися на власні відчуття, матеріальні можливості і загальний інтер’єр кімнати.