Як провести цікавий корпоратив на роботі

 
 Как провести интересный корпоратив на работе

Корпоратив на роботі – це відмінна можливість влитися в колектив і поспілкуватися в неформальній обстановці. Навіть у невеликих організаціях регулярно проводять спільні свята та заходи, щоб згуртувати команду і відпочити від робочих буднів.

Після таких заходів завжди залишаються світлі спогади, якими приємно поділитися, головне правильно організувати свято. Якщо компанія невелика, то організацію подібних заходів зазвичай довіряють місцевим активістам. У великих компаніях провести свято не так просто, тому запрошують фахівців. Як підготуватися до корпоративу і які розваги придумати, далі розглянемо більш докладно.

Як організувати корпоратив?

Перш ніж планувати такі заходи потрібно заручитися підтримкою керівника. Необхідно заздалегідь обговорити дату, запропонувати цікаві ідеї проведення свята. Без узгодження влаштовувати бенкет не варто.

Коли добро на проведення свята отримано, необхідно уточнити дату і графік роботи всіх співробітників, щоб кожен зможу приєднатися до торжества. Якщо у всіх однаковий графік роботи проблем не буде, якщо ж є інші зміни, потрібно шукати компроміси.

Основним завданням організатора залишається збір коштів і вибір відповідного місця для заходу. Якщо свято проводиться взимку можна замовити затишне кафе, обговорити меню, музичний супровід. Влітку краще купити продуктів і вирушати на природу, в парк, чи на озеро. Щоб всі залишилися задоволені, варто прислухатися до вибору більшості.

Тематика свята допоможе визначитися з розважальною програмою та розвагами. Не варто з року в рік проводити однотипні свята, кожен рік потрібно придумувати нові ідеї. Наприклад, великою популярністю користується організація корпоративів на танках на сайті voentour.ru.

Розважальна програма

Коли основні організаційні опитування вирішені, залишається продумати ігри та розваги. Ідей для проведення корпоративів маса, ось тільки декілька цікавих варіантів:

  • Інтелектуальні розваги. Настільні ігри люблять все, це класичне розвага. При бажанні можна вибрати гру з самими примітивними правилами, щоб просто посміятися від душі, або більш складну гру, де доведеться подумати. У будь-якому випадку кілька годин всі будуть зайняті процесом. Вибрати гри можна в будь-якому магазині іграшок.
  • Художня майстерня. Останнім часом на заході дуже популярні такі розваги, коли в дружній обстановці кожному пропонують мольберт, фарби, і дають можливість намалювати свій шедевр. Такі арт-вечірки, багатьом до душі, особливо якщо вони проводяться під хорошу музику і різні закуски.
  • Майстер-клас – це нестандартне рішення для тих, кому набридли нудні вечірки в кафе. Сьогодні кожен бажаючий може спробувати себе в ролі ремісника, танцюриста. Подібних пропозицій навчитися чомусь новому маса, можна спробувати себе в різних амплуа і дізнатися багато нового про різні професії та церемоніях.
  • Тімбілдінг. Що може краще згуртувати команду, ніж виконання спільних завдань і доручень. Подібні квести в мальовничих куточках сьогодні дуже популярні. Можна розділиться на кілька команд і влаштувати справжні змагання. Такий корпоратив точно запам’ятається надовго.
  • Традиційна вечірка. Якщо більшість все ж за звичайну вечірку в кафе, це не привід погано провести час. Якщо заздалегідь знайти і прикрасити зал, продумати музику і найняти тамаду, то нудно на святі точно не буде.

Свята роблять наше життя більш насиченою, тому не варто відмовляти собі в задоволенні розслабиться і відпочити від роботи. Корпоратив відмінно згуртує співробітників і підніме бойовий дух, що, безсумнівно, позначиться позитивно на результатах праці.

Свіжі матеріали:

  • Скинали перетворює інтер’єр кухні на 100 %
  • Ідеальні мийки з штучного каменю
  • Алюмінієві профілі під світлодіодну стрічку: різновиди та особливості
  • Як вибрати генератор для дому
  • Правила вибору плитки для кухні