Як самостійно встановити домофон: рекомендації фахівців

 
 Как самостоятельно установить домофон: рекомендации специалистов

Домофон давно став надійним помічником для сучасної людини, пристрій відмінно справляється зі своїми основними функціями, дозволяє захистити майно від зовнішніх посягань. Щоб пристрій добре працювала і виконувала свої функції, необхідно його правильно встановити. Є чимало компаній, які займаються встановленням домофонів, досить викликати фахівців, які за кілька годин підключать пристрій. Для тих, хто вирішив самостійно встановити домофон, далі розглянемо більш докладно як правильно монтувати пристрій.

Що потрібно знати?

На сьогоднішній день є різні моделі домофонів представлені на сайті absolut-automatik.kiev.ua деякі з них обладнані додатковими функціями, такі домофони дозволяють бачити співрозмовника під час розмови, спостерігати за подіями біля дверей.

В цілому практично всі пристрої працювати за одним принципом, зовні монтують викличної механізм, завдяки якому відвідувачі можуть викликати власника і спілкуватися з ним. Є такі пристрої, на яких можна влаштовувати конференції, і спілкуватися відразу з декількома квартирами.

Домофон встановлюють усередині приміщення, механізм дозволяє приймати дзвінки і відповідати візитерам. Принцип роботи найпростіших домофонів ґрунтується на роботі аудіо трубки. Здійснити монтаж такого пристрою можна самостійно, головне дотримуватися основних правил монтажу.

Важливо: Домофони з відеоспостереженням, що дозволяють спостерігати за співрозмовником і обстановкою біля дверей, влаштовані трохи складніше. Для монтажу такого пристрою знадобиться допомога професіоналів.

Як самостійно встановити домофон?

Перш ніж приступати до роботи необхідно приготувати інструменти, для роботи знадобиться:

 • Рівень для замірів.
 • Дриль.
 • Ніж для зачищення контактів.
 • Плоскогубці, кусачки та викрутки.
 • Домофон.

Що стосується вибору комплекту домофона, то вибір напряму залежить від побажань власників і умов експлуатації пристрою. Прості домофони дозволяють приймати вхідний дзвінок і відповідати відвідувачам, якщо потрібні додаткові функції, варто вибирати більш сучасні моделі пристроїв.

Сучасні домофони мають розширені можливості, з допомогою пристрою можна вести повноцінне спостереження, є моделі з кольоровим зображенням і чорно-білим екраном. Домофон з легкістю керує замками, головне правильно встановити пристрій.

В процесі монтажу домофону можна виділити кілька основних етапів:

 • Пошук місця для монтажу пристрою. Важливо монтувати домофон таким чином, щоб користуватися пристроєм було зручно. Оптимальна висота установки пристрою – 1,5 метра. Домофони з відеоспостереженням монтують трохи вище, на рівні очей, камери монтують з урахуванням огляду майданчика, а сам домофон встановлюю так, щоб було чутно в квартирі.
 • Монтаж кабелю і електричної проводки. З проведенням проводки труднощі виникають найчастіше. Для домофону краще брати телефонні кабелі, або спеціальні связевые кабелі, їх простіше монтувати. Далі потрібно провести дріт від пристрою до вызывному механізму, краще прокладати кабель по периметру, щоб не довбати дірки в стіні. Після необхідно підключити дзвінок і включити живлення, щоб протестувати систему.
 • Установка домофона всередині приміщення. Після монтажу кабелю, необхідно закріпити сам домофон і підключити його до системи. Робляться заміри, дрилем свердляться отвори відповідного діаметру, і закріплюється механізм. Залишки дроту відрізаються, так, щоб залишився відрізок для кріплення, після монтажу всі дроти залишаються під коробкою домофона.

Після підключення домофону необхідно кілька раз протестувати систему. Якщо монтаж здійснено правильно, то сигнал буде чітким, а замки будуть відкриватися без проблем.

 

Свіжі матеріали:

 • Скинали перетворює інтер’єр кухні на 100 %
 • Ідеальні мийки з штучного каменю
 • Алюмінієві профілі під світлодіодну стрічку: різновиди та особливості
 • Як вибрати генератор для дому
 • Правила вибору плитки для кухні