Як вибрати будівельну компанію для будівництва будинку

Вибір надійної компанії ― це альфа і омега успішного будівництва малоповерхового будинку. Не так страшні невеликі технічні похибки в ході робіт, як співпраця з будівельниками, що не заслуговують довіри. Так як же правильно вибрати будівельну компанію? На які критерії варто орієнтуватися при виборі виконавця вашої заміської мрії?

Відео опис

У цьому відео ми обговоримо договору, які ви укладаєте при замовленні будівництва будинку:

На перший погляд

Коли ви тільки починаєте вивчати ринок будівельних послуг і збираєте першу інформацію про організації, вже можна відмітати небезпечні варіанти. Очевидно, що сезонні бригади, неофіційні підрядники і відверті шабашники взагалі не повинні розглядатися в якості кваліфікованих будівельників. А для приватного, так і взагалі будь-якого, будівництва потрібні саме професіонали.

Как выбрать строительную компанию для строительства дома
Вивчення проектної документації з фахівцем будівельної компанії.
Джерело pinterest.es

Будівельні фірми, які займаються проектами на високому рівні, зацікавлені у залученні замовників, тому мають відкриту і доступну інформацію про свої послуги в Інтернеті. Вивчіть сайт кандидатів, які вас зацікавили. Він повинен бути «живим», тобто відображати поточний стан компанії, містити новини, відгуки, портфоліо, типові проекти.

Відео опис

Як вибрати забудовника? Як вибрати будівельну компанію і не потрапити до шахраїв? Дивіться у наступному відео:

Знайдіть номер ліцензії та перевірити її справжність. З’ясуйте термін існування організації. Які гарантії пропонують клієнтам, є додаткові послуги — все це важливо для складання першого враження.

При найближчому розгляді

Вибрати будівельну компанію для будівництва будинку вам допоможуть приклади готових проектів. Їх повинно бути як мінімум два-три, і чим більше, тим краще. Ретельно опрацьовані ескізи, продумана чи планування, враховані особливості клімату і є можливість індивідуалізації стандартних будинків?

Как выбрать строительную компанию для строительства дома
Досвід організації роботи в будівельній сфері має величезне значення при виборі
Джерело cchc.cl

Вирішуючи, яку будівельну компанію вибрати, ознайомтеся з рекомендаціями та відгуками. На сайті надійного забудовника ви не знайдете шаблонних дифірамбів або «пластикових» рекомендацій. Спробуйте знайти реальних людей, які співпрацювали з сподобалася вам компанією, і розпитати їх про хід будівництва, витрати, труднощі, якщо вони були.

Те, що дуже важливо при виборі виконавців, але не завжди вдається, ― оглянути побудовані раніше вдома. Якщо фірма надає таку можливість, це велика перевага. Коли при будівництві будинку допускаються порушення технології, вони спливають через рік-два експлуатації. Не побачили огріхів в готових будинках — будівельники спрацювали на совість.

Відео опис

Про те як правильно вибрати будівельну компанію і інші питання, які виникають перед тим як почати будівництво заміського будинку, дивіться у наступному відеоролику:

Багато про компанії розповість візит в офіс. Відзначайте деталі: зручно час роботи для відвідувань, як проходить спілкування з клієнтами. Може бути, хтось прийшов з претензіями? Ви швидше будете співпрацювати з тими людьми, спілкування з якими вам більше сподобається, — працювати легко, коли вас розуміють.

В якості перевірки домовтеся про пробної кошторисі. Вона повинна бути докладною, продуманою, але без накруток вартості матеріалів і зайвих робіт, що технологія зведення будинку не передбачає. Неспеціалісту важко оцінити кошторис, і якщо ви вирішили платити чималі гроші за будівництво саме цієї компанії, то має сенс витратитися і на експертизу кошторису. Повірте, витрати окупляться з лишком.

Как выбрать строительную компанию для строительства дома
Уважне вивчення кошторису допоможе у виборі і дозволить уникнути непотрібних витрат
Джерело rakse.com.br

Ознаки надійності

Правильно вибрати будівельну компанію вам допоможуть наступні моменти її діяльності:

 • Наявність постійного кваліфікованого складу робітників. Це дає певну гарантію того, що будівництво завершиться в строк, що не буде жодного сумнівного субпідряду або перекладання відповідальності з-за частої зміни колективу.
 • Власна служба контролю якості. Наскільки ця служба чесна ― питання другорядне. Але організувати її можуть лише серйозні організації, які відповідально підходять до роботи.
 • В базі даних Вищого арбітражного суду немає справ, пов’язаних з компанією як юридичною особою, а у відкритих списках податкової служби немає записів про те, що вона готується до банкрутства.
 • Компанія працює на ринку більше трьох років. Новачки в професії теж можуть виявитися надійними виконавцями, але ви ж не хочете перевірити це ціною сімейного бюджету?
 • У компанії є демонстраційний будинок, наочно представляє можливості технології і планування.
 • Відео опис

  Про те, як вибирають будівельну компанію і проекти будинків у Фінляндії, дивіться у наступному відеоролику:

  Більшість наведених нами рад мають універсальний характер — вони застосовні не тільки до пошуку організації для будівництва приватного будинку або дачі, але і дозволяють вибрати будівельну компанію для ремонту квартири. Ми сподіваємося, що наші рекомендації допоможуть вам знайти по-справжньому надійного виконавця, який побудує будинок вашої мрії!

  На виставці «Малоповерхова країна» ви можете вивчити досвід роботи більше сорока будівельних компаній, оглянути будинку-експоненти і задати питання експертам.

  Оцінок 0