Як вибрати холодильник: головні параметри

 
 Как выбрать холодильник: главные параметры

Важко уявити сучасну квартиру без холодильника, який можна сміливо вважати ключовим елементом будь-якої кухні. Основною функцією будь-якого холодильного обладнання є продовження строків зберігання продуктів, тому так важливо вибрати якісний холодильник. Сучасний асортимент моделей холодильників вражає своїми масштабами, зробити вибір непросто. Є кілька основних параметрів, орієнтуючись на які можна зробити правильний вибір. На що варто звернути увагу вибираючи холодильник, далі розглянемо більш докладно.

Габарити холодильника і його місткість

Основними параметрами вибору холодильника вважаються його габарити і об’єм. На сьогоднішній день виробники пропонують холодильники Samsung Україна різних розмірів :

 • Невеликі холодильники. Їх висота не перевищує 1,5 метра, холодильник можна використовувати як в побуті, так і в готелях, офісах.
 • Холодильне обладнання під міні-бар. Найчастіше використовують в готелях для зберігання охолоджених напоїв.
 • Класичне, стандартне холодильне обладнання. Максимальна висота стандартного холодильника може досягати 1,85, а глибина не більше 60 см. Це найбільш розповсюджений варіант для установки в квартирах.
 • Холодильники євро стандарт. Висота і глибина холодильника трохи більше, ніж в звичайному стандартному холодильнику.

Виробники також пропонують вбудовану техніку і окремо стоять холодильники.

Порада: Для невеликої кухні відмінно підійде вузький холодильник, глибина якого не перевищує 45 див. також Можна вибрати модель з декількома дверцятами для зберігання різних продуктів.

Морозильна камера

Важливим критерієм вибору вважається об’єм морозильної камери і її розташування. Сьогодні у продажу є моделі з:

 • Морозильною камерою внизу холодильника.
 • Верхньою морозильною камерою.
 • Бічний морозильною камерою.

При виборі моделі слід враховувати потреби власників, а також умови експлуатації холодильника.

Спосіб розморожування

У сучасному холодильному обладнанні зустрічається декілька способів розморожування:

 • При крапельній системі холодильник розморожується при виключенні компресора. Утворилися на стінках обмерзання після виключення стікають в спеціальний відсік, після чого поступово випаровуються.
 • У холодильниках з технологією «NoFrost» підтримується мікроклімат запобігає утворенню льоду. Така технологія дозволяє зберігати продукти в кілька разів довше.
 • Холодильники з технологією «Fullno Frost» відрізняються роздільною системою відтавання.

Компресор

Найважливішим елементом будь-якого холодильника залишається компресор, тому при покупці варто приділити цьому параметру особливу увагу. Компресори відрізняються технічними характеристиками, є холодильники з одним або двома компресорами. Кожен з цих видів має свої переваги.

В лінійних компресорах охолодження відбувається швидше, можна задати певні параметри. Інверторні компресори ніколи не відключаються, підтримуючи постійний мікроклімат. Холодильники з кількома компресорами можна розморожувати по частинах.

Додаткові функції

Оскільки холодильник встановлюється в приміщенні важливим параметром вибору вважається рівень шуму при роботі, а також наявність додаткових функцій.

У сучасних моделях холодильників крім стандартного режиму роботи передбачено і ряд інших режимів, наприклад, режим відпустка або суха заморозка. Завдяки таким режимам можна суттєво економити споживання електроенергії, і цілий рік зберігати свіжі овочі і фрукти.

Враховуючи цілі покупки холодильника можна вибрати підходящу модель будь-якого дизайну, оснащену додатковими функціями.

Свіжі матеріали:

 • Скинали перетворює інтер’єр кухні на 100 %
 • Ідеальні мийки з штучного каменю
 • Алюмінієві профілі під світлодіодну стрічку: різновиди та особливості
 • Як вибрати генератор для дому
 • Правила вибору плитки для кухні