Як вибрати манекен для магазину: види, особливості та переваги

 
 Как выбрать манекен для магазина: виды, особенности и преимущества

Для наочної демонстрації моделей одягу, в магазинах і великих мережах використовують різне торгове обладнання. Особливою популярністю користуються манекени, з допомогою яких можна демонструвати нижню білизну, одяг та аксесуари. Така демонстрація дозволяє клієнту оцінити весь образ і вибрати відповідну модель, для магазинів – це відмінний спосіб збільшення продажів. Які бувають різновиди манекенів, і в чому їх основні переваги, далі розглянемо більш докладно.

Чому вигідно використовувати манекени?

Розстановка манекенів в торгових залах допомагає вирішити відразу кілька проблем. За допомогою такого обладнання можна не тільки демонструвати одяг, але і створити неповторний дизайн магазину. Клієнтові складно оцінити переваги товару, якщо він лежить на полиці, набагато простіше розглянути фасон і стиль, якщо модель надіта на манекен.

Манекени повністю повторюють тіло людини, дозволяють оцінити переваги моделі, уявити, як вона буде виглядати на клієнті. За допомогою такої об’ємної проекції можна легко зрозуміти підійде чи ні дана модель клієнту.

Для магазину таке торгове обладнання виконує відразу декілька важливих функцій це:

 • Демонстрація товару у вигідному світлі.На ідеальних пропорціях манекена, будь-який одяг виглядає стильно і привабливо.
 • Залучення уваги.Така реклама продукції точно не залишиться непоміченою, клієнту, напевно, захоче оцінити весь асортимент.
 • Реклама бренду.Розміщення манекенів на вітринах і біля входу допомагає розрекламувати модель і сам магазин.
 • Прикраса інтер’єру.Сучасні моделі манекенів, при правильній розстановці, можуть стати родзинкою будь-якого торгового залу.

Завдяки перерахованим вище переваг, манекени жіночі давно використовуються для підвищення ефективності продажу і демонстрації асортименту.

Різновиди манекенів

На сьогоднішній день існують різні моделі манекенів, це дозволяє вибирати обладнання у відповідності з особливостями товару і інтер’єру приміщення. Всі манекени сьогодні ділять на декілька видів це:

 • Обладнання для виставок.З допомогою виставкових манекенів демонструються нові колекції одягу і різних аксесуарів. Фігури можуть бути виставляються в повний зріст, з акцентуванням на певних частинах тіла залежно від товару.
 • Ростові манекени. Є точною копією людини, дозволяють максимально ефективно демонструвати товар.
 • Цільове обладнання.До цього виду відносяться манекени з допомогою яких рекламують певні категорії товару, бюсти, нижня білизна, купальники. Фігура манекена може займати певну позу, в залежності від стилю і призначення одягу.

Вибирають обладнання з урахуванням товару і цільової аудиторії покупців, враховують також дизайн приміщення і його особливості.

Використання манекенів в рекламних цілях

Торговельне обладнання використовують з метою:

 • Залучення клієнтів і збільшення продажів.Манекени допомагають продемонструвати виріб, дати точне уявлення про моделі, що підвищує попит на дану модель серед покупців.
 • Реклами нової колекції.Новий бренд продавати набагато простіше, якщо клієнт зможе наочно оцінити його переваги.
 • Демонстрації стилів.Обладнання дає можливість оцінити поєднання різних образів, візуально визначитися з уподобаннями.

Манекени, які використовуються в торгових залах, не тільки прикрашають інтер’єр, але і сприятливо впливають на просування товарів, збільшення товарообігу. Багато сучасні магазини використовують дане торгове обладнання, для максимальної ефективності реклами і створення неповторного дизайну.

 

 

Свіжі матеріали:

 • Скинали перетворює інтер’єр кухні на 100 %
 • Ідеальні мийки з штучного каменю
 • Алюмінієві профілі під світлодіодну стрічку: різновиди та особливості
 • Як вибрати генератор для дому
 • Правила вибору плитки для кухні