Як вибрати матрац: рекомендації фахівців

 
 Как выбрать матрас: рекомендации специалистов

Якісні матраци коштують дорого, але забезпечують здоровий сон і повноцінний відпочинок, тому не варто економити на купівлі і купувати неякісні вироби. За допомогою правильно підібраного матраца можна позбутися від цілого ряду хронічних захворювань і запобігти розвиток нових хвороб. Тільки здоровий сон допоможе відновитися і повернути сили для активного життя.

На перший погляд в покупці матраца немає нічого складного, досить вибрати і купити вподобану модель. Насправді все набагато складніше, тому як при виборі матраца необхідно враховувати ряд важливих критеріїв. Далі розглянемо більш докладно види матраців, їх переваги і недоліки.

Види матраців та їх особливості

Придбати матрац можна в будь-якому магазині, що займається продажем меблів. Вибір моделей сьогодні величезний, покупцеві пропонують матраци різних форм, розмірів та дизайну, тому неважко розгубитися. Щоб покупка була корисною і порадувала, необхідно знати, які існують матраци, і чим вони відрізняються один від одного.

Всі сучасні матраци ділять на декілька видів. Залежно від особливостей конструкції розрізняють:

  • Пружинний матрац. Є моделі з незалежними один від одного пружинами і пов’язаними між собою. Перший варіант більш кращий, тому як кожна пружина автономна і не тягне за собою деформацію інших. Якщо з одного боку хтось встане, то ніяких коливань на іншій стороні не виникне. До того ж прослужить такий матрац довше, надовго зберігаючи свою форму. Модель дуже зручна і практична, на такому матраці можна відмінно виспатися.
  • Безпружинний матрац. До цієї категорії матраців відносять вироби із натуральним і штучним наповнювачем. Матрац виглядає як єдиний блок і представлений сьогодні широким асортиментом. Моделі відрізняються наповнювачем і розмірами, можна підібрати варіант для будь-якого ліжка.

При покупці матраца важливо враховувати не тільки конструкцію ліжка, але і ряд особливостей її власника.

Використовується у виробництві наповнювач

Ще одним важливим критерієм вибору матраців можна вважати наповнювач, що використовується в її виробництві. Виробники сьогодні використовують нові синтетичні наповнювачі, які за своїми характеристиками багато в чому перевершують натуральні матеріали:

  • Для виробництва натуральних матраців, використовують латекс. Латекс відносять до природних матеріалів, повністю безпечним для організму.
  • У жорстких матрацах в якості наповнювача часто використовують кокосову койру, яка не тільки не викликає алергічних реакцій, але і володіє бактерицидними властивостями.
  • У виробництві матраців підвищеної міцності використовують натуральні волокна. Сизаль здатний витримувати навіть інтенсивні навантаження і повністю безпечний для організму.

Крім відомих всім наповнювачів, у виробництві матраців використовують нові технології і матеріали, здатні не тільки довше зберігати свою форму, але і запам’ятовувати положення тіла.

Також у продажу є двосторонні матраци, в яких використовуються різні наповнювачі. Ця модель вважається сезонної і може використовуватися в залежності від часу року.

Ортопедичний матрац

Перш ніж купити матрац від виробника, необхідно звертати увагу на його розміри, матрац повинен відповідати ліжка, і здоров’я людини, його конституцію. Щоб матрац став надійним помічником і забезпечував здоровий сон, фахівці рекомендують купувати ортопедичні матраци.

У виробництві ортопедичних матраців, конструкцію виробу виготовляють таким чином, щоб вона могла підтримувати правильне положення тіла. В результаті чого знижується навантаження на опорно-руховий апарат і людина може повноцінно висипатися.

 

Свіжі матеріали:

  • Скинали перетворює інтер’єр кухні на 100 %
  • Ідеальні мийки з штучного каменю
  • Алюмінієві профілі під світлодіодну стрічку: різновиди та особливості
  • Як вибрати генератор для дому
  • Правила вибору плитки для кухні