Як вибрати меблі: кілька корисних рекомендацій

 
 Как выбрать мебель: несколько полезных рекомендаций

На укладачем стадії ремонту, або перед новосіллям, необхідно правильно підібрати меблі, від якої залежить комфорт у приміщенні. Не варто поспішати з покупкою і купувати сучасні гарнітури, які не відрізняються практичністю. Така меблі часто не задовольняє потреби власників і швидко набридає. Далі розглянемо кілька корисних порад з приводу придбання меблів в інтернет магазині меблів, які допоможуть правильно вибрати гарнітур і заощадити бюджет.

Меблі повинна бути в квартирі?

Перш ніж купувати меблі і продумувати її дизайн, варто визначитися з тим, яка меблі дійсно необхідна для квартири. Стиль і відтінки, в цьому випадку, відходять на другий план, головне, щоб меблі була корисною і зручною у використанні.

Визначитися з необхідним комплектом буде простіше, якщо скласти приблизний план кожної кімнати. Можна взяти аркуш і накреслити кімнату в масштабі 1 до 20, після чого вирізати з паперу меблі і поекспериментувати з її розташуванням. Варіантів може бути декілька і меблі повинна відповідати призначенню кімнати, виконуючи певні функції.

Так можна візуалізувати майбутні зміни, щоб вибрати оптимальний для себе варіант і придбати корисну для кімнати меблі.

Важливо: Меблі не повинна займати більшу частину кімнати, інакше інтер’єр буде перенасичений. Співвідношення вільної площі кімнати до встановленої в ній меблів вимірюється певним коефіцієнтом. У спальні повинно бути більше меблів, приблизно 0,45, для вітальні цей показник менше – 0,35.

Це потрібно враховувати при облаштуванні житлового простору в будь-якій квартирі, інакше вона втрачає свою функціональність і про комфорт можна забути.

Основні критерії вибору меблів

Вибираючи відповідний меблевий гарнітур не варто забувати про те, що він повинен бути практичним, функціональним і зручним в експлуатації. Крім того, меблі повинна вписуватися в інтер’єр, відповідати загальній колірній гаммі, стилю, щоб стіна доповнював обстановку і гармонійно виглядав в кімнаті.

Можна придбати дорогий полірований гарнітур, який вразить усіх своєю помпезністю, але не варто забувати про те, що за ним потрібно правильно доглядати, інакше він швидко втратить привабливість. Глянцеві поверхні прикрашають кімнату, але тільки в тому випадку, якщо правильно використовуються. Зайвий блиск поступово стомлює, тому такі меблі не кращий варіант для спальні або дитячої кімнати.

Щоб господині не довелося починати день з прибирання і постійно ходити з ганчіркою, краще вибирати практичні тканини і матеріали, за якими легко доглядати. Раціональний підхід допоможе уникнути непотрібних придбань і вибрати зручний гарнітур для будь-якої кімнати. Такі меблі має привабливий зовнішній вигляд і добре виглядає на тлі різних оздоблювальних матеріалів. Але найголовніше, служить практична меблі довше, зберігаючи свою привабливість.

При виборі м’яких меблів необхідно звертати увагу на каркас і оббивку, щоб стіна прослужив не один рік і довше радував власників. Оббивка повинна бути міцною і не вибагливою у догляді, тому як меблі щодня піддається серйозним навантаженням. Всі матеріали, з яких виготовлені меблі, повинні бути безпечними для організму, особливо якщо мова йде про ліжка, встановленої в спальні. Відтінки можуть бути світліше або темніше шпалер, якщо хочеться виділити меблі на загальному тлі.

Таким чином, з урахуванням зазначених рекомендацій, можна придбати практичну меблі для квартири, яка впишеться в інтер’єр і стане надійним помічником на довгі роки.

Свіжі матеріали:

  • Скинали перетворює інтер’єр кухні на 100 %
  • Ідеальні мийки з штучного каменю
  • Алюмінієві профілі під світлодіодну стрічку: різновиди та особливості
  • Як вибрати генератор для дому
  • Правила вибору плитки для кухні