Як вибрати морозильну камеру для дому: кілька корисних порад

 
 Как выбрать морозильную камеру для дома: несколько полезных советов

На сьогоднішній день виробники пропонують широкий асортимент холодильного обладнання, тому питання вибору морозильної камери не втрачає своєї актуальності. У морозильній камері можна зберігати сезонні овочі, фрукти та інші продукти, щоб продовжувати терміни їх придатності. Морозильну камеру можна вважати зручною комори, в якій продукти зберігають свою свіжість тривалий час.

Щоб морозильна камера справлялася з поставленими завданнями і працювала якомога довше, при виборі відповідної моделі необхідно враховувати ряд характеристик. Основні критерії вибору морозильних камер, далі розглянемо більш докладно.

Різновиди і способи установки морозильних камер

Враховуючи популярність морозильних камер, представлених на сайті legat.com.ua виробники пропонують кілька видів техніки. У продажу є морозильні:

  • Камери. Існують вбудовані і стаціонарні камери, які мають просте пристрій і зручні в експлуатації. Всередині камер є кілька окремих полиць і відсіків для зберігання різних продуктів. По своїй функціональності камери нагадують невеликі холодильники і представлені в асортименті.
  • Ларі, мають більш складний пристрій і високу собівартість. Холодильне обладнання має спеціальні решітки, за допомогою яких продукти легко діставати та заморожувати. Але для заморожування ягід і фруктів знадобляться окремі контейнери, інакше сік розтечеться по камері.
  • Шафи, обладнані всім необхідним для зберігання різних продуктів. На ринку представлений широкий вибір морозильних шаф, що відрізняються своїми розмірами і потужністю, тому можна вибрати підходящу модель з урахуванням своїх потреб. В шафах є маса різних відсіків, що дуже зручно для сортування овочів і фруктів. Такий пристрій багато в чому полегшує процес зберігання продуктів.

Морозильні камери часто купують власники невеликих квартир. Компактна Камера, тому не доводиться шукати місце для її встановлення. Можна встановити в квартирі і морозильний лар, який також не займає зайвого місця.

Морозильні шафи вважаються універсальними, тому можуть використовуватися як в побуті, так і в промисловості, чи в торгівлі. Вибирають відповідне обладнання з урахуванням його призначення та основних технічних характеристик.

Обсяги морозильної камери

Одним з головних критеріїв, який потрібно враховувати при покупці морозильного обладнання, вважається об’єм морозильної камери, її місткість. Від цього критерію залежить, скільки продуктів поміститься в камері.

Розраховуючи обсяг потрібно брати до уваги особливості пристрою камер, кількість додаткових відсіків і їх розміри. Для сім’ї з декількох чоловік, фахівці радять купувати камери об’ємом не менше 250 літрів. В такій камері можна зберігати не тільки продукти, але заготовки на зиму.

Система розморожування камер

Ще однією важливою технічною характеристикою вважається спосіб розморожування камер. Краще купувати автоматичні морозильні камери, які зручні в обслуговуванні.

В сучасних автоматичних камерах використовують технологію «No frost», завдяки якій продукти зберігають свіжість і не перетворюються в брили льоду, навіть після тривалого зберігання. Є також моделі з додатковими опціями, в яких утворення льоду контролюється автоматично.

Виробники випускають механічні та електронні морозильні камери. Останній варіант більш кращий, тому як можна самостійно задавати необхідні параметри і змінювати температурний режим. В таких камерах всі процеси повністю автоматизовані, тому власники можуть не переживати за якість продуктів.

Свіжі матеріали:

  • Скинали перетворює інтер’єр кухні на 100 %
  • Ідеальні мийки з штучного каменю
  • Алюмінієві профілі під світлодіодну стрічку: різновиди та особливості
  • Як вибрати генератор для дому
  • Правила вибору плитки для кухні