Як вибрати ножичний підйомник

 
 Как выбрать ножничный подъёмник

Використання техніки дозволило підвищити ефективність роботи у багатьох галузях. Для оздоблювальних робіт, ремонту будівель, повноцінної роботи складу використовують ножичні підйомники. Обладнання має зручну платформу, що витримує великі навантаження, і складні ножиці (важелі). У деяких моделях підйомник додатково оснащений консоллю, такі платформи використовують для безпечної роботи персоналу.

Ножичний підйомник представлений на сайті podemnik-spb.ru дозволяє знизити навантаження на персонал і переміщати продукцію, без особливих зусиль, на висоту до 20 м. Підйомники активно використовують у великих торгових мережах, на будмайданчиках, для переміщення матеріалів і складування продукції. Обладнання вважається універсальними, платформу можна використовувати для виконання різних завдань. Далі розглянемо більш докладно види підйомників та їх особливості.

Типи ножичних підйомників

Купуючи обладнання для складу, або для виконання інших виробничих завдань, необхідно знати плановані навантаження та умови роботи. Підйомник повинен відповідати вимогам, інакше обладнання швидко вийде з ладу.

На сьогоднішній день виробники випускають:

  • Самохідний підйомник.
  • Стаціонарний ножичний підйомник.
  • Пересувне обладнання.

Кожен з цих типів підйомників має свої особливості і технічні характеристики.

Стаціонарний ножичний підйомник

Підйомник призначений для переміщення вантажів і персоналу на невелику висоту і може повністю замінити вантажні ліфти. На платформі немає ходового механізму, підйомник встановлюють там, де це необхідно, і використовують для безпечного транспортування. Платформу не потрібно додатково зміцнювати, вона може підніматися на висоту трьох поверхів і надійна в експлуатації.

Розрізняються підйомники по своїм технічним характеристикам і вантажопідйомності, деякі моделі розраховані на вантажі до 5 тонн. Відрізняється і пристрій платформи, її розміри. Для безпечної роботи в підйомнику є опорна рама. Підйомник не вимагає додаткового обслуговування, працює пристрій від мережі, достатньо натиснути вимикач, щоб платформа почала плавний рух вгору або вниз.

Пересувний ножичний підйомник

Головна перевага підйомника в можливості переміщення обладнання з об’єкта на об’єкт. Платформа оснащена зручними колесами, що дозволяє транспортувати витяг з допомогою вантажних авто. Мобільність обладнання і компактні розміри підйомника, зробили його незамінним помічником у роботі. Тепер можна швидко і безпечно виконувати будь-які завдання по внутрішній і зовнішній обробці, переміщенню вантажів.

Вантажопідйомність пересувних підйомників менше, всього 1,5 т, але платформа досить міцна і зручна, на ній можуть спокійно працювати кілька осіб. Часто підйомники оснащені додатковими опціями, що робить їх повністю безпечними. Працює підйомник від мережі або на батареях, в залежності від моделі.

Ножичний підйомник самохідний

У цій категорії розрізняють кілька видів підйомників, що працюють від акумуляторів, або на дизельному паливі. Для зовнішньої і внутрішньої обробки будівель, повноцінної роботи складу, використовують невеликі витяги з акумуляторами.

Підйомник працює автоматично і управляється пультом, що багато в чому полегшує роботу з ним. Платформа невелика і рухлива, тому модель користується великою популярністю. Для роботи на виробництві, на великих будмайданчиках, використовують потужні дизельні підйомники, що відрізняються покращеними технічними характеристиками.

Вартість обладнання висока, далеко не кожна компанія може собі дозволити купити підйомник, тому можна брати підйомник в оренду, та заощаджувати бюджет компанії.

 

 

Свіжі матеріали:

  • Скинали перетворює інтер’єр кухні на 100 %
  • Ідеальні мийки з штучного каменю
  • Алюмінієві профілі під світлодіодну стрічку: різновиди та особливості
  • Як вибрати генератор для дому
  • Правила вибору плитки для кухні