Як вибрати торцеву пилу

 
 Как выбрать торцевую пилу

У кожного столяра, майстри з опоряджувальних робіт є спеціальні інструменти. З їх допомогою вдається істотно скоротити час розпилювання. На будівельних майданчиках, будь меблевих майстернях можна побачити невеликі верстати, за допомогою яких виконується максимально точно різання деревини. Такий інструмент користується попитом серед домашніх майстрів, професіоналів. За допомогою подібного обладнання вдається обрізати вироби під заданим кутом. Він допомагає виконувати підготовку дерев’яних заготовок. Всі ці роботи з різкою деревини пов’язані з точністю і акуратністю, високій швидкості. Торцеві пили, які є у продажу, відрізняються широким функціоналом. Необхідно грамотно вибирати такі інструменти.

Що планується різати

Для роботи з деревом призначаються окремі моделі торцевих пив пропоновані на сайті prof-inst.by. Одні можуть справлятися з твердим брусом, таким як горіх, амарант, евкаліпт. Інші інструменти підходять для роботи з деревом м’яких порід, таких як альфас, тополя, сосна, осика. З іншими матеріалами вони не справляються.

У продажу існують такі моделі торцевих пив, які здатні обробляти навіть пластик. Краще всього вибирати функціональні моделі пристроїв, здатні впоратися з будь-якими матеріалами. Вони будуть працювати з пластмасою, ДСП, ДВП, ламінатом, алюмінієвим профілем, деревом. Існують такі моделі, де присутні і мелкозазубренный диск, допомагає різати метал. Перед покупкою необхідно вирішити, з чим саме планується працювати

Виробничі або побутові завдання

На вибір вплине область застосування. Для разових робіт по дереву не доцільно буде купувати дорогий професійний інструмент. Цілком достатньо буде аматорського варіанти. Звичайно, у професійних інструментів набагато більше функцій і опцій. Він розрахований на більш тривалий термін експлуатації. Агрегат здатний витримувати навантаження до декількох годин в день. Вони мають двигун з редуктором, який відповідає за обертання пильного диска. Конструкція має міцну основу. В якості додаткових інструментів виступають рукоятка, наголос, лінійка, яка полегшує робочий процес.

Двигуни бувають двох видів: иасинхронные і синхронні. Перший варіант більш тихий, що робить робочий процес більш зручним. Такий мотор відрізняється тривалим терміном експлуатації, не вимагає серйозного обслуговування.

Синхронний двигун має високу швидкість обертання, відрізняється компактними розмірами, великим пусковим моментом. Є можливість плавно регулювати оберти. Такий мотор практично не реагує на коливання, що відбуваються в електричній мережі. У нього відзначається висока перевантажувальна здатність. Основним недоліком є складність конструкції, присутність щіткового вузла, які необхідно періодично обслуговувати. Під час вибору необхідно уточнити потужність мотора, яка свідчить про продуктивність інструменту.

Ширина пропилу

На це впливає, з якими саме заготовками доведеться працювати. Ширина пропилу безпосередньо залежить від діаметру самого диска. Чим він більший, тим ширше стане розпил. Може бути пристосування, яке дозволяє збільшувати стандартну ширину.

Глибина пропилу матеріалу

Побутові аналоги відрізняються меншим показником порівняно з професійним обладнанням. У деяких моделях присутній обмежувач глибини. Це дозволяє фахівцям вибирати паз для обробки дерев’яних деталей.

Розпилювання під кутом

У деяких пилах є додаткові функції. Базова комплектація має розпил під кутом, інформацію про який треба уточнювати перед покупкою.

Рез під нахилом

У багатьох пристроях можна регулювати положення диска, що є основною електричного агрегатом. Показники нахилу голівки відрізняється у різних моделей, про що потрібно пам’ятати під час купівлі пилки. Краще всього купувати пристрій, де нахил здійснюється у обидві сторони, що зручно.

Точність різу

На це впливає швидкість обертання диска пилки. Чим він буде вищим, тим чистіше розпил. За швидкість роботи відповідає якість матеріалу, взятого для виготовляли диск, геометрія і якість заточування зубів. У деяких моделях присутня така додаткова функція, як лазерна указка. Вона дозволяє максимально точно виконувати різання.

Чистота робочої поверхні

Добре, коли є стружкоотсос.. Він дозволяє підтримувати робоче місце в чистоті. У нього будуть збиратися пил, тирса. В одних пристрій стружкоотсос виконаний у вигляді тканинного мішка, в інших — це спеціальні патрубки.

Свіжі матеріали:

  • Скинали перетворює інтер’єр кухні на 100 %
  • Ідеальні мийки з штучного каменю
  • Алюмінієві профілі під світлодіодну стрічку: різновиди та особливості
  • Як вибрати генератор для дому
  • Правила вибору плитки для кухні