Як вибрати запчастини для сільськогосподарської техніки

 
 Как выбрать запчасти для сельскохозяйственной техники

Ведення господарства процес трудомісткий, тому без використання спецтехніки не обійтися, але за будь-якою технікою потрібно доглядати, щоб продовжити термін її експлуатації. Регулярна профілактика і правильно підібрані запчастини допоможуть тримати техніку на ходу і автоматизувати роботу. Далі розглянемо більш докладно як правильно вибирати запчастини для сільськогосподарської техніки.

Область застосування сільськогосподарської техніки

Раніше, для обробки землі людині доводилося витрачати силу-силенну часу і сил, тому як всі роботи проводилися вручну. Завдяки технічному прогресу сьогодні з’явилися різні машини для сільськогосподарських робіт, які допомагають автоматизувати процес.

Сільськогосподарську техніку використовують:

 • Для посіву і збору врожаю.
 • Обробки великих земельних ділянок.
 • Транспортування зібраного врожаю і тварин.

Для кожного виду робіт застосовуються різні машини. Оскільки варто техніка дорого, своєчасна профілактика і ремонт допоможуть заощадити бюджет.

Види запчастин

Фахівці розрізняють кілька основних видів запчастин для сільськогосподарської техніки, виділяють:

 • Комплектуючі для машин, задіяних у земельних роботах.
 • Запчастини для техніки, що використовується в тваринництві.
 • Додаткові комплектуючі.

Кожен з цих видів має свої підвиди, і використовується для заміни запчастин в певних машинах. Для комбайнів, наприклад, найбільш затребуваними запчастинами можна вважати ремені і сітки, які швидко зношуються.

Що необхідно враховувати, вибираючи запчастини?

Від правильно вибору запчастин залежить повноцінна робота техніки і її продуктивність, тому потрібно знати, як правильно вибирати запчастини.

На жаль, при всьому різноманітті вибору запчастин на ринку, знайти деталі хорошої якості сьогодні не так просто. Виробники в гонитві за вигодою економлять на матеріалах, що негативно позначається на технічних характеристиках деталей. При купівлі запчастин важливо звертати увагу не тільки на ціну, але і зовнішній вигляд деталей.

Вибираючи запчастини для будь-якої техніки необхідно ретельно розглянути її з усіх сторін на предмет можливих дефектів і дрібних пошкоджень. Не варто вестися на вмовляння продавців, які запевняють що це косметичний дефект, прослужать пошкоджені запчастини недовго і дуже швидко вийдуть з ладу. Деталь повинна бути цілою, професійно обточенной, щоб при посадці не виникало ніяких додаткових труднощів.

Купувати запчастини для сільгосптехніки потрібно тільки в спеціалізованих магазинах, де можуть підтвердити якість і дати гарантію. Комплектуючі на техніку дорогі, тому не варто ризикувати, купуючи запчастини з рук. На всіх оригінальних деталях від виробника повинна бути маркування. Якщо такого маркування немає, значить деталь виготовлена в кустарних умовах.

Кожна деталь виготовляється для різних машин, універсальних деталей не буває. При виборі запчастин варто орієнтуватися в середніх цінах на ринку, не варто поспішати, щоб не переплачувати. Краще вивчити всі наявні пропозиції, попросити документи на товар у продавця, і тільки після купувати якісні деталі за розумною ціною.

Добре, якщо вдасться домовитися з постачальниками техніки і купувати комплектуючі безпосередньо у виробника, так можна заощадити і не переплачувати перекупникам. До того ж сертифікована, заводська продукція завжди має більш високу якість.

Своєчасний ремонт спецтехніки допоможе уникнути серйозних поломок, тому необхідно регулярно проводити огляд машин і міняти зношені запчастини.

Свіжі матеріали:

 • Скинали перетворює інтер’єр кухні на 100 %
 • Ідеальні мийки з штучного каменю
 • Алюмінієві профілі під світлодіодну стрічку: різновиди та особливості
 • Як вибрати генератор для дому
 • Правила вибору плитки для кухні